Twórcze spotkania w CKiS

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
12
08.2020
Środa
Tczew - Twórcze spotkania w CKiS
TWÓRCZE SPOTKANIA W CKIS to pierwsze nasze działania realizowane "na żywo". Sierpniowa propozycja tematyczna to szereg atrakcyjnych działań, m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, ruchowe. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki! A wszystko to w naszym kameralnym parku - za CKIS!

W sierpniu TWÓRCZE SPOTKANIA planujemy w każda środę, START O GODZ. 10.00

Poniżej tematyka poszczególnych spotkań:


5 sierpnia -"Aktywnie i tanecznie z pomponami"

Szeleszczące pompony są świetnym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy zostaną od razu przetestowane - podczas zajęć ruchowych. Zajęcia poprowadzi zaprzyjaźniona instruktorka.


12 sierpnia - "Kukiełki"
Podczas tego spotkania przygotujemy kukiełki z drewnianych łyżek. Kukiełki można wykorzystać później w domowym teatrzyku bądź po prostu w zabawie.

19 sierpnia - "Muzykujemy"
Ponownie zapraszamy do wspólnego muzykowania!
Najpierw własnoręcznie stworzymy instrumenty, na których potem zagramy i stworzymy orkiestrę parkową. Towarzyszyć nam będzie zaprzyjaźniony muzyk i gra na bębnach.

26 sierpnia - ""Tajemniczy ogród"
Plastelina to bardzo lubiany prze dzieci materiał. Jest kolorowa, elastyczna i można z nich zrobić prawdziwe cuda. My proponujemy plastelinowe cuda prosto z tajemniczego ogrodu.

Uwaga!
Aby uczestniczyć w twórczych spotkaniach w CKIS należy wypełnić zgłoszenie - formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www.ckis.tczew.pl
Wstęp wolny! Ilość miejsc jest ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA