VIII edycja Energa Grand Prix Tczew Karate WKF

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
20
03.2021
Sobota
Tczew - VIII edycja Energa Grand Prix Tczew Karate WKF
Cyklicznie od 7 lat w hali sportowej II LO w Tczewie organizowany jest VIII edycja Energa Grand Prix Tczew Karate WKF. W tym roku ze względu na pandemię impreza odbędzie się bez udziału publiczności.


Z uwagi na pandemię Covid-19 zawody odbędą się w reżimie sanitarnym bez udziału publiczności. Turniej odbędzie się w dniach 20-21.03.2021 - patronat nad turniejem objęli Poseł Kazimierz Smoliński, Ministerstwo Sportu, Dariusz Drelich Wojewoda Pomorski oraz Krzysztof Dośla Przewodniczący Zarządu Regionu NSZZ SOLIDARNOŚĆ.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  Ja_gość

  20.03.2021, 13:00

  Bez udziału publiczności...

  Ha ha ha...jak to jest możliwe, ze taka impreza właśnie się odbywa... bez publiczności? Tylko w nazwie...szok,tyle ludzi! Gdzie służby? Kto pilnuje tego?

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx7.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.