Dni Ziemi Tczewskiej - wystąpią Patrycja Markowska, Coma i Sasha

Patrycja Markowska (fot. mat. organizatora)

odbyło się
19
06.2010
Sobota
Tczew - Dni Ziemi Tczewskiej - wystąpią Patrycja Markowska, Coma i Sasha
Już w najbliższy piątek, 18 czerwca, Wielką Paradą 750-lecia rozpoczną się Dni Ziemi Tczewskiej. Do udziału w niej organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Tczewa, jeśli to możliwe - w przebraniach. Parada wyruszy o godz. 17.00 ze Stadionu Miejskiego przy ul. Bałdowskiej. Potem rozpocznie się koncertowe święto - zagrają m. in. Coma, Sasha i Patrycja Markowska.

Świętowania z okazji jubileuszu 750-lecia rozpocznie się od parady. Jej uczestnicy mają do pokonania ok. 2 km, ale jeśli ktoś nie czuje się na siłach, może dołączyć w dowolnym miejscu na trasie. Korowód poprowadzi Harcerska Orkiestra Dęta. Udział w paradzie zapowiedziało ok. 50 grup - ze szkół, przedszkoli, instytucji, zakładów pracy, osoby niepełnosprawne - wszyscy w przebraniach lub zaopatrzeni w elementy stroju charakterystyczne dla danej grupy. Na wysokości Urzędu Miejskiego do parady dołączy Orszak Sambora - m.in. z prezydentem miasta, radnymi, urzędnikami, delegacjami z miast partnerskich Tczewa. Paradę zamknie grupa rowerzystów. Trasa parady wiedzie od stadionu przy ul. Bałdowskiej (zbiórka godz. 17.00), ul. 30 Stycznia, pl. Piłsudskiego, ul. J. Dąbrowskiego, ul. Krótką, na pl. Hallera, ul. Okrzei, ul. Zamkową - na Bulwar Nadwiślański.


W związku z Wielką Paradą 750-lecia pojawią się utrudnienia w ruchu. Podczas przemarszu kolumny, ulice, którymi przejdzie parada, będą całkowicie zamknięte dla ruchu. Przewiduje się, że rondo przy pl. Piłsudskiego będzie zamknięte maksymalnie do godz. 18.00. Od godz. 16.45 do czasu, gdy do parady włączać się będą kolejne grupy, zamknięte będą również fragmenty ulic Kołłątaja, Paderewskiego, Wąskiej i Ogrodowej (dochodzące do ul. 30 Stycznia). Autobusy komunikacji miejskiej jeździć będą objazdami. Od rana w dniu 18 czerwca, zakaz parkowania obowiązywać będzie na ul. J. Dąbrowskiego (prawa strona), na ul. Krótkiej, pl. Hallera oraz ul. Okrzei. Po przejściu parady ulice i parkingi będą na bieżąco otwierane dla ruchu. Za utrudnienia organizatorzy przepraszają.
- Wielka Parada z okazji 750-lecia miasta Tczewa to jedna z atrakcji zaplanowanych na Dni Ziemi Tczewskiej. Do udziału w paradzie zapraszamy wszystkich mieszkańców, ale trasy nie trzeba koniecznie pokonywać pieszo, można ją przejechać na rowerze. Organizatorzy parady - Urząd Miejski w Tczewie oraz Komisja ds. Programów Rowerowych przy Urzędzie Miejskim serdecznie zapraszają wszystkich rowerzystów do udziału w tym wydarzeniu. Wiadomo już, ze do parady dołączy Tczewski Team Freeride'owy (osoby uprawiające jazdę ekstremalną na rowerach, ale także desko/rolkach), Warsztat Rowerów Nietypowych TROP, Tczewska Grupa Kolarska, przedstawiciele/ki różnych zawodów na rowerach elektrycznych. Aby znaleźć się w tym peletonie nie trzeba być osobą zrzeszoną w jakiejkolwiek organizacji rowerowej, wystarczą dobre chęci i odrobina umiejętności. - zachęca Małgorzata Mykowska z Biura Promocji UM.

Wszyscy chętni rowerzyści zbiorą się o godz. 17.00 przed Urzędem Miejskim. Tam grupa będzie oczekiwała na paradę idącą z Bałdowskiej. Miejsce zbiórki - plac przy zakręcie koło przejścia dla pieszych naprzeciwko wejścia do UM. Rowerowa grupa mieszkańców będzie zamykała paradę. Parada zakończy się na Bulwarze Nadwiślańskim, ale będzie to dopiero początek Dni Ziemi Tczewskiej

Program Dni Ziemi Tczewskiej 2010

• 9 - 17 czerwca - XVI Tczewski Plener Plastyczny "Tczew miasto nad Wisłą"
• 17 czerwca 2010 godz. 17.30 - Wernisaż wystawy poplenerowej (miejsce: Galeria CKiS)

18 czerwca - piątek (miejsce: Bulwar nad Wisłą)

• godz. 17.00 Uroczysta Parada ulicami Miasta
• godz. 19.00 otwarcie wystawy plenerowej "Tczew dawniej i dziś"

• w ramach TYGODNIA MŁODZIEŻY odbędzie się koncert zespołu COMA (ok. godz 21.00)
• godz. 19.00 - występ zespołów supportujących SPIN i INSOMNIA

SPIN tworzą 4 osoby, które oprócz wspólnej pasji łączy wspólny cel - dotarcie do szerokiej publiczności i wydanie płyty. Grupa pochodząca z Borów Tucholskch gra szeroko pojętą muzykę rockową z różnymi wpływami. Spin to jeden z najlepszych zespołów "Eko Union Of Rock" w Węgorzewie (2009r.), oraz zwycięzcy "Debiutów Kortowskich" na Kortowiadzie w Olsztynie (2009r.). W 2010r wydali nowe demo, z nowymi kawałkami Taniec, Nic Co Ludzkie, Grubas.

INSOMNIA - zespół gra rocka i reggae. To nowy, młody projekt na muzycznej mapie Tczewa. Skład zespołu: Janek (gitara), Grzechu (gitara), Kropka (wokal), Rossi (perkusja) i Miras (bass).

Zespół COMA to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce, na którego czele stoi niezwykle zdolny i ambitny wokalista - Piotr Rogucki. Grupa powstała w czerwcu w 1998 roku. Ich debiutancka płyta Pierwsze wyjście z mroku przynosi wiele nagród. COMA została laureatem 25 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, wygrała Festiwal Rockowy Węgorzewo 2004. Ponadto zespół otrzymał nagrodę dziennikarzy oraz nagrodę publiczności. Debiutancki album zostaje także nagrodzony Fryderykiem w kategorii Album roku - rock. Druga płyta ukazuje się w maju 2006, pod tytułem Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków i już po tygodniu zajmuje I miejsce na oficjalnej liście sprzedaży. Jesienią 2006 zespół rusza w pierwszą dużą trasę promocyjną, podczas której otrzymuje Złotą Płytę. Album przynosi COMIE dwa kolejne Fryderyki - w kategoriach Grupa Roku oraz Album rocku rock/metal. W roku 2007 zespół wystąpił w roli supportu przed Linkin Park, Pearl Jam oraz Tool. Kolejno w 2008 roku nagrany został nowy album zespołu pt. Hipertrofia, który swoją premierę miał 10 listopada. Zespół następnie wyruszył w trasę koncertową promującą album. W ramach tej trasy, koncert we warszawskiej Arenie Ursynów został sfilmowany i ukazał się w marcu 2010r

19 czerwca - sobota (miejsce: Bulwar nad Wisłą)


• godz. 19.00 - support zespołu GTC
• godz. 21.00 - występ kultowych gwiazd muzyki pop i rock - koncert SASHY i PATRYCJI MARKOWSKIEJ + pokaz laserowy oraz sztucznych ogni

Zespół GTC to jeden z najlepszych tczewskich zespołów rockowych, w lutym 2009r wydali swoją debiutancką płytę, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Wokalistką zespołu jest Ewa Szwajlik - laureatka opolskich debiutów oraz wielu festiwali w Polsce. W ostatnich latach współpracowała z grupą "Shire" z Malborka. Grupę GTC tworzą także muzycy: wszechstronny gitarzysta -Michał Saidowski "Wierzba", Piotr Kalkowski "Kali", perkusista Tomasz Boćkowski "Bocian" i Piotr Małkiewicz "Stokłosa". Koncerty zespołu GTC to wybuchowa mieszanka solidnego żeńskiego głosu oraz energetycznych rockowych bębnów i gitar, poparta ciekawymi aranżacjami utworów nie tylko własnych, ale i coverów.

SASHA - polska piosenkarka pochodzenia rosyjskiego, wykonująca muzykę z pogranicza popu/r&b. W latach 2005 - 2009 była członkinią zespołu The Jet Set. Z zespołem nagrała takie hity jak:, How Many People, Just Call Me, Time To Party i The Beat Of Your Heart . W 2008r Sasha wystąpiła w reality show "Big Brother 5". Wzięła również udział w castingu do filmu "Pierwsza księżycowa noc" w reżyserii Massimo Guglielami, wygrywając go. W 2009 nagrała wraz ze szwedzkim wokalistą Danny'm kawałek Emely. W tym samym roku został wydany jej debiutancki album Sasha. Pierwszy singiel z albumu To Nic Kiedy Płyną Łzy odniósł sukces, wielokrotnie zajmując pierwsze miejsca na najpopularniejszych radiowych listach przebojów. Singiel ten również wielokrotnie zajmował pierwsze miejsce na liście "National Airplay Chart" - najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

PATRYCJA MARKOWSKA - polska piosenkarka pop - rockowa, swoją muzyczną karierę rozpoczęła w 2001, wydając debiutancki album Będę silna. Płyta otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii "debiut roku". 15 czerwca 2007 r. na 44. KFPP w Opolu piosenka wykonywana przez Patrycję Markowską Świat się pomylił zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie "Premiery" oraz nagrodę dziennikarzy. Zdobyła również statuetkę Eska Music Awards 2008 w kategorii Artystka roku. W sierpniu 2008 wystąpiła na Sopot Hit Festiwal 2008 jako gość specjalny. Podczas koncertu odebrała złotą płytę za album Świat się pomylił.

20 czerwca - niedziela (miejsce: Bulwar nad Wisłą)

• prezentacje sekcji CKiS
• prezentacja Dworu Piastowskiego Księcia - w programie między innymi potyczki rycerskie, inscenizacje ukazujące średniowieczne życie, konkursy, ukazanie życia obozu piastowskiego.
• prezentacje organizacji pozarządowych
• ok. godz. 19.00 - koncert zespołu Cover Garden

COVER GARDEN - grupa zawodowych muzyków z dużym doświadczeniem estradowym i doskonale zorientowanych we wszystkich stylach muzyki rozrywkowej, współpracującymi m. in. z: Katarzyną Skrzynecką, Robertem Janowskim, Grzegorzem Tomczakiem, Ryszardem Rynkowskim, Orkiestrą Zbigniewa Górnego. Program zespołu obejmuje największe taneczne przeboje polskie i zagraniczne, od lat 60. XX wieku, do czasów dzisiejszych. Grają na żywo, bez sekwencerów, minidysków i dyskietek. Dzięki temu występ od początku do końca kipi energią!

Corocznie Dni Ziemi Tczewskiej organizowane są przy współudziale tczewskich organizacji pozarządowych. Atrakcjom muzycznym towarzyszyć będzie wiele dodatkowych wydarzeń, m.in:

• parada motocyklowa
• II Jarmark Sambora - wystawcy z rękodziełem artystycznym
• wesołe miasteczko
• stoiska małej gastronomii
• Chata Kociewska (Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej)
• Chata "Jubileuszowa Mennica Tczewska" (TTK "Brama")
• Chata Literacka (Miejska Biblioteka Publiczna)
• Chata Warsztatów Terapii Zajęciowej
• Chata ZWiK - u
• Harcerski obóz dla dzieci - wygrodzone miejsce z namiotami harcerskimi, harcerskie gry i zabawy
• Stanowisko ratownicze WOPR Tczew
• Stanowisko Tczewskiego Klubu Krótkofalowców

Małe sceny:

• 19-20 czerwca od godz. 14.00 - prezentacje przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjalnych w ramach 750 – lecia miasta Tczewa

Imprezy poza Bulwarem:

• 19.06, w godzinach 10 - 15 Drzwi Otwarte Koszar - wiele atrakcji przygotowanych na terenie Jednostki Wojskowej.

Propozycja Centrum Wystawienniczo - Regionalnego Dolnej Wisły

• 17.06, godz. 19.00 - Prezentacja książki Józefa Golickiego "Wędrówki po średniowiecznym Tczewie" połączona z biesiadą historyczną
• 19.06, godz.10.00 - otwarcie wystawy "Dwa miasta - jedno życie" Mirosławy Rutkowskiej - Krupki - sala konferencyjna CWRDW

Propozycje Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji:

• 18.06, godz. 19.00 Turniej Sportowy miast partnerskich "Wieczór z TCSiR"
• 19.06, godz.10.00 Międzynarodowy Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej z okazji 750-lecia miasta Tczewa
• 19.06, godz. 10.00 Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego
• 20.06, godz. 10.00 finały Turnieju Siatkówki Plażowej
• 20.06, godz. 10.00 finały Turnieju Tenisa Ziemnego

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (93)
dodaj komentarz

 • +4

  CM_gość

  08.06.2010, 21:16

  koncerty

  fajnie, fajnie, fajnie !

  Odpowiedz
  IP: 188.47.xx9.xx2 
 • +8

  Shandtil_gość

  09.06.2010, 22:11

  Na COMIE będzie tłok. Wbijają ludzie nawet z Grudziądza, nie wspominając już nawet o Starogardzie, czy nawet Trójmieście.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xxx 
 • +2

  Iwo Jima_gość

  10.06.2010, 20:42

  Coma

  potrafi zagrać... Cieszę się, że wreszcie coś na poziomie zawita do Tczewa.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx9 
 • Maiden_gość

  11.06.2010, 17:52

  @Iwo Jima A Kult ani Grabaż ze Strachami na lachy nie był na poziomie ? O.o

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx9.xx5 
 • EEEE_gość

  12.06.2010, 18:38

  KOMA TO MARNA AWANGARDA DLA STUDENTOW CO SIE SMIEJA Z DEMOTYWATOROW

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx1.xx9 
 • -12

  Casper

  12.06.2010, 18:52

  Jak na tak huczne zapowiedzi na 750-lecie to blado to wygląda. Nie rozumiem o co chodzi z tą Comą, że tyle ludzi się tym zespołem podnieca. Słyszałem, że kasę na ten koncert wyłoży jakieś stowarzyszenie walczące z uzależnieniem alkoholowym czy jakoś tak. A pod sceną pijane i naćpane małolaty skaczące w glanach? Później i tak pieniądze się zwrócą bo ci co skakali pod sceną skorzystają z ich usług. W ogóle ta Coma ma jakiś pozytywny przekaz swoich tekstach? Czy to jest impreza dla emo? Beznadzieja, no ale w Tczewie coraz więcej emo więc trochę ich będzie. Jak zwykle zero hip hopu, a Rysiek pewnie by przyjechał;) albo chociaż na świętowanie 750-lecia mogli Gurala zaprosić. A tak mamy imprezę dla emo + dwa koncerty gwiazd playbacku;) dobrze, że chociaż to disco polo w wakacje będzie to się ludzie pobawią.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +3

  davo_gość

  16.06.2010, 12:58

  casper, po pierwsze zespół coma to pierwsza liga polskiej sceny rockowej a po drugie ja nie jestem emo tylko facet w średnim wieku dojrzały już psychicznie i także słucham comy. Jeżeli coś ci nie pasuje w ich twórczości to przyjdź sobie na sashe i markowską nie będziesz musiał się męczyć. a proppos hip hopu, rysiu peja to akurat beznadziejny wybór, bo znam wiele wiecej ciekawszych wykonawców tego beznadziejnego gatunku.

  Cytuj
  IP: 83.25.xxx.xx7 
  +2

  ////_gość

  17.06.2010, 21:47

  ///

  Peja-żeby znowu do przemocy nawoływał-kit z tym peja co on reprezentuje?;) Peja może firma jeszcze co?Tak jak w Gdańsku będą jarać na koncercie...weź człowieku.. jak Hip-Hop to Pokahontaz,Tede,Słoń,Płomień,MORWA-coś do zabawy a nie...

  Cytuj
  IP: 109.197.xx9.xx7 

  miśka_gość

  18.06.2010, 15:47

  jak nie znasz tego zespołu to się nie wypowiadaj bo żal mi się robi jak to czytam po pierwsze to nie wiesz kim jest emo zapewniam cię że nie ludzimi którzy przychodzą na koncert Comy po drugie z ten twój Rysiu jest żałosny tak jak z resztą jego muzyka (o ile hip-hop można nazwać muzyką) pozdrowienia dla fanów zespołu koma i miłego koncertu (na którym z resztą będę, super że do Tczewa przyjechali) :)

  Cytuj
  IP: 178.37.xx0.xx9 
 • +9

  EEEE_gość

  12.06.2010, 20:10

  RYSIU PEJA CO KAZE BIC DZIECI I BIALY MURZYN GURAL CO JEST JESZCZE MARNIEJSZY OD KOMY TO JUZ W OGOLE BYLBY WSTYD DLA TCZEWA

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx1.xx9 
 • -18

  Casper

  12.06.2010, 20:33

  No tak zapomniałem, że w Tczewie mieszkają tacy ludzie jak gość, który pisał ten komentarz. Że ktoś jest luźny to już od razu murzyn i trzeba go zniszczyć (ty rasisto), a jak Coma ciągle narzeka to jest trendy i emo będzie się bawić. Na bulwarze byłaby 'Gruba impra z Rysiem" to byś zobaczył jak się można bawić;)

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -5

  _gość

  13.06.2010, 18:33

  Według ciebie to kto byłby dobry.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx5.xx0 
  -6

  hehehe

  16.06.2010, 09:53

  ...

  Rysio (peya) to leszcz, kiedyś ładnie śpiewał, teraz, jest słaby ... no Grubas (tdf) trochę lepiej wychodzi na beefie i w praktyce, ale nie o tym, na taką imprę nie można dać hip-hopu, gdyż ludzie (średnia wieku grubo ponad 35-40 lat) nie za bardzo by to strawili, nie chodzi o to, że się czepiam, ale dla osób starszych, ułożonych, to prędzej wpadnie w ucho taka Markowska a niżeli Pihu lub inni - o nagłym ataku spawacza nie wspomnę ;)

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -11

  Casper

  16.06.2010, 13:12

  do hehehe

  Najpierw pomyśl a później napisz. W piątek jest koncert z okazji dnia młodzieży. Więc nie wyskakuj z tym, że średnia wieku osób na bulwarze będzie koło 40 lat. Jak chcesz sobie słuchać, że świat się pomylił, albo że pada deszcz to miłej zabawy.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -14

  hehehe

  16.06.2010, 14:29

  ...

  ja piszę ogólnie o tym weekendzie, nie rozdrabniając się co i kiedy, a tak z ciekawostek: http://holahola.pl/?sm=2

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -14

  B@KU$_gość

  13.06.2010, 11:42

  Piątka dla Caspra ;)

  Masz rację z Rysiem albo Guralem to by była imprezka ! Ale nikt nie myśli o większości ludności naszego miasta tylko o tych naćpanych brudasach co wymiatają baniami!!!

  Odpowiedz
  IP: 81.219.xx6.xx2 
 • -12

  hehehe

  16.06.2010, 09:58

  ...

  hahaha - to Ci wyszło bakuś, że niby hipchłopcy nie ćpają , hahahahaha :))) no ok, masz rację, oni PALĄ - a to nie ćpanie, to tylko trafffka :)))

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +10

  EEEE_gość

  13.06.2010, 13:04

  PEJA TO PROSTAK PO CO TAKI PRZYGLUP NAM TU

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx0.xx7 
 • +3

  Łukasz_gość

  13.06.2010, 14:18

  kicha

  obiecali nie wiadomo co i kogo, a przyjeżdża badziewie z Markowską i znowu nudne GTC, ile można razy to oglądać? Gdzie Bajm? Budka Suflera? A w Malborku!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx7 
 • +11

  EEE_gość

  13.06.2010, 18:02

  NIECH ZAPROSZA TYCH GURALI I PEJOW I FIRME NAJLEPIEJ JESZCZE WTEDY NA TO CALE WIESNIACTWO CO PRZYJDZIE MOZNA BEDZIE BOMBE SPUSCIC

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx0.xx7 
 • +4

  Anula_gość

  13.06.2010, 18:31

  Eeee się zobaczy jak to będzie. Tak od razu nie można mówić ze beznadzieja. Dobrze że się coś w mieście dzieje. Że cokolwiek to nie trzeba do Trójmiasta tylko.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx0 
 • +7

  kula.81_gość

  13.06.2010, 20:49

  gwiazdy

  A podobno miał być koncert trzech światowych gwiazd Katy Ryan, In-Grid, September i co z tym się stało, prócz COMY to nic ciekawego. Mowa była też o koncercie Budki Suflera, mam nadzieje że do skutku dojdzie koncert zespołu Perfekt który jest zapisany w kalendarzu imprez. Pozdrawiam fanów polskiego rocka

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx8 
 • Anula_gość

  16.06.2010, 11:18

  Pierw miało być ale widac że się pozmieniało

  Cytuj
  IP: 109.207.xx5.xx0 
 • -2

  _gość

  14.06.2010, 09:30

  a to wszystko sie odbedzie.?? Prezydent sie wypowiadl ze nie mja zasnego planu B...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xxx 
 • +12

  ja_gość

  14.06.2010, 21:50

  PARADA

  A parada oczywiście PRZYMUSZONA. Czy myślicie, że uczniowie idą z własnej nieprzymuszonej woli? Oczywisty przymus ... jak za dawnych (dobrych) ?? czasów!!!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx1.xx1 
 • +5

  llllllll_gość

  16.06.2010, 14:39

  Z własnej nieprzymuszonej woli to uczniowie idą jedynie do kibla na szluga. Do reszty należy ich przymuszać

  Cytuj
  IP: 84.38.xx7.xx9 
  +3

  ( )_gość

  16.06.2010, 20:12

  Czy naprawdę sądzisz, że gdyby ktoś dobrze przygotował imprezę, to musiałby liczyć na przymuszoną frekwencję? Znowu będą się chwalić, że w paradzie bierze udział mnóstwo mieszkańców, a to młodzież szkolna, przedszkolaki itd z przymusu. Coś na podobieństwo pochodów pierwszomajowych za czasów komuny. Nie bardzo rozumiem dlaczego bronisz nieudaczników na górze kosztem uczniów.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx1.xx1 
 • +6

  xyz_gość

  15.06.2010, 00:17

  jaka k***a kicha!!! W styczniu pie******i Ze ma być Elton John, później że Skorpionsi a skończyło się na Markowskiej. Jaka kicha!!!!!!!!!!!!! I to ma być 750- lecie Tczewa?????a gdzie poprzednie plany??// Brawo włodarze miasta!!!! Łosie z was i nic więcej. Porażka na skalę całej Polski. To nie jest byłe jaki jubileusz ale to nic, tu nigdy nic nie wypali nikt znany nie przyjedzie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buraki z was i tyle!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 109.243.xx5.xx7 
 • -2

  k_gość

  15.06.2010, 20:09

  wiadomo jaki temat

  Sam jesteś burak!!!!!!!

  Cytuj
  IP: 188.147.xx1.xx3 

  do xyz-gość_gość

  18.06.2010, 18:17

  pominołeś jeszcze September. Brawo brachu za odwage.

  Cytuj
  IP: 78.88.xx7.xx0 
 • +16

  jeajea_gość

  15.06.2010, 01:38

  karuzela bedzie! to najwazniejsze ! :D

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx9 
 • +6

  MAŁY_gość

  15.06.2010, 09:29

  A GDZIE KATE RYAN I INNI

  A KIEDY ODBEDZIE SIE KONCERT KATE RYAN BRACI CUGOWSKICH INGRID itp ??

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx9.xx0 
 • -10

  hehehe

  16.06.2010, 09:59

  ...

  infotczew - chyba wyłapali pomyłkę, albo to na pryma aprilis dali :)))

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -1

  meloman_gość

  15.06.2010, 15:15

  Wam dogodzić, to naprawdę ciężka sprawa...ciekawe, co większość z was by zorganizowała...żenada. Marudzić jest najłatwiej, prawda?

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xxx.xxx 
 • Tczewianka_gość

  15.06.2010, 23:36

  Bo do Tczewa przyjeżdża byle kto..nie to co Smętowo czy nie można zaprosić kogoś naprawdę fajnego?? żeby spodobało się młodym i starym? Tylko ,że zawsze się znajdzie ktoś kto będzie narzekał.... ludziom się nie dogodzi:)))

  Odpowiedz
  IP: 109.243.xx9.xx6 
 • -3

  karolina_gość

  16.06.2010, 04:10

  CKOD

  COOL KIDS OF DEATH MOGLI ZAGRAĆ!TYLE FAJNYCH ZESPOŁOW JEST W POLSCE NP.HATIFNATS,MUCHY,L.STADT,BRUNO SCHULZ,OUT OF TUNE,NELL...ALE OCZYWIŚCIE TO ZBYT AMBITNA MUZYKA DLA TCZEWA JAK NA ŚWIĘTOWANIE...

  Odpowiedz
  IP: 95.40.xx0.xx6 
 • aga_piet

  16.06.2010, 08:36

  CKOD grali już w Tczewie :)

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • bilety_gość

  16.06.2010, 07:24

  gdzie można kupić bilety??

  Na perfect???

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xxx.xx0 
 • -4

  Łukasz

  16.06.2010, 09:20

  Koncert

  Jak dla autora tekstu Markowska i Sasha to kultowe gwiazdy, to niech się idzie leczyć.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -9

  hehehe

  16.06.2010, 09:33

  ...

  cienkie "gwiazdy" oj cienkie ...

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +4

  myszata_gość

  16.06.2010, 09:52

  Naprawdę fajnie to sie zapowiada. Zeby tylko nie padało, będzie super

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx9 
 • +4

  tczewianka_gość

  16.06.2010, 11:15

  !!!

  Ludzie!! Potraficie trylko narzekać! Rozumiem, że każdy ma swój gust muzyczny ale czy to oznacza że "inność' trzeba od razu dyskryminować?? Ja uważam, że bardzo fajne koncerty się zapowiadają na które z pewnością przybędą tłumy:) Bądzmy realistami, na zespół taki jak Scorpions miasto z pewnością nie miałoby kasy to przecież gwiazda światowego formatu!! Nie wymagajmy od naszych władz za dużo a cieszmy się tym co jest bo jest bardzo fajnie.

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx6.xxx 
 • wiech_gość

  16.06.2010, 12:12

  za taką kasę to ktoś na topie

  za taką kasę co oni dostaną to ktoś na światowym topie mógłby przyjechać, np. Belmondo, ale przecież organizatorzy znają się lepiej (śmiech) i wolą wyrzucać nasze pieniądze na słabe zespoły, może na 800-lecie będzie lepiej! pozdro dla załatwiających zespoły za brak rozeznania!

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx7.xx0 
 • +1

  coma_gość

  18.06.2010, 08:16

  Kasa w bloto? Kim w ogole jest belmondo, bo jakos nie slyszalem, zeby to byl ktos na topie :) Zobaczysz, ze na Come zjada sie tlumy ;]

  Cytuj
  IP: 87.204.xx7.xx8 

  wiech_gość

  18.06.2010, 10:19

  coma - 500-700 ludzi , belmondo - 5 tysięcy ludzi

  to tyle na ten temat !!!

  Cytuj
  IP: 195.117.xx7.xx0 
 • +6

  his-girl

  16.06.2010, 12:32

  nie jest żle

  ja uważam że szykuje się całkiem miły weekend. zespoły moze bez rewelacji ale nie przesadzajmy- nie jest tak zle a do tego masa imprez towarzyszących przez 3 dni.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  sebi_gość

  16.06.2010, 13:29

  koncerty i zespoły

  cienkie zespoły za grubą kasę - oto 750-lecie tczewa, tak długo reklamowane co to niby będzie za wydarzenie !!! może ktoś poda oficjalnie ile wydaliśmy na te zespoły, bo z tego co wiem, to poszło dużo kasy za cieniasy :) tylko pytanie dlaczego? ktoś to zatwierdzał!

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx7.xx0 
 • -1

  /////_gość

  16.06.2010, 13:33

  dnooooooooooooooooooooooooooo

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx7 
 • +2

  Blondii _gość

  16.06.2010, 13:58

  Dni Tczewa

  jak zawsze Tczew trąbi o wydarzeniach , pół orku przed a jak ma być to zapraszają byle kogo . To pewnie do Malborka przyjadą lepsze gwiazdy niż do Tczewa. No ale cóż Tczew to Tczew . No a na 750-lecie powinni postarać się bardziej , ale jak zwykle prezydent miasta i inni nie chcą się starać o lepsze gwiazdy . Cóż musimy się od tego przyzwyczaić już i tyle !!! Ale mam nadzieję , żeby chociaż pogoda dopisała.

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx5.xx5 
 • +3

  hahah_gość

  16.06.2010, 16:47

  Tczew lubi narzekać co by nie było . a do Malborka nie ma po co jechać bo tam tydzień później też zagra Patrycja Markowska więc jesteśmy lepsi o tydzień.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx0 
 • Gość 1992_gość

  16.06.2010, 16:51

  ...

  ja nie wiem ... Ludzie na wszystko narzekają ;/ Masakra . Zaproscie Boysów Albo coś z disco polo .. Naprawde każdy to lubi .. i Swietnie sie przy tym bawia. !

  Odpowiedz
  IP: 109.243.xx1.xx1 
 • +5

  ja_gość

  16.06.2010, 18:23

  ...

  LUDZIE !!! cieszcie sie, ze wgl cos sie dzieje!!! bylam w pelplinie na festynie gdzie caly wieczor grano muzyke disco polo a ludzie tanczyli i bawili sie i to od 5 do 55 latkow .... wiec bez przesady. w tczewie jest mnostwo warsztatow w tym czasie. karuzela, wystpey, prezentacje rpzedszkoli nawet (sama kiedys bralam w tym udzial, hehe) na prawde cieszmy sie, ze cos w miescie sie dzieje, a jak wam nie pasuje to nikt wam nie kaze tam przychodzic. byl sobie kiedys peja w tczewie, byla sobie doda, a teraz bedzie coma czy markowska! i bardzo dobrze! niech rozni artysci nas odwiedzaja, najlatwiej jest tylko narzekac. Strachy byly w Tcz w zeszlym roku z inicjatywy mlodzierzy z zebry - brawo! i to sa ludzi! nie narzekaja tylko dzialaja! ja osobiscie zycze wszystkim dobrej zabawy : ) i nawet fani hip hop'u (a w sumie troche rap'u ... bo rap to muzyka ... ) na pewno beda sie dobrze bawic tak samo jak cala reszta. a ja ŻYCZE MIŁĘJ ZABAWY !!!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx4 
 • +4

  MIO

  16.06.2010, 18:45

  Dzięki tcz.pl za te informacje!!! Chyba powoli uczycie się promować imprezy wśród mieszkańców. Tak dalej a napewno frekwencje będą większe niż na Pietrzaku.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -8

  Anonim_gość

  16.06.2010, 21:33

  gdzie wy tu widzicie PEJE ? przyjedzie do nas wogule ?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx0 
 • +2

  hehe_gość

  17.06.2010, 21:43

  hehehe

  Peja niech spada ... reprezentant pokazał na co go stać..."artysta" hehehhehehe

  Cytuj
  IP: 109.197.xx9.xx7 
 • +3

  _gość

  16.06.2010, 23:33

  zawsze źle ;]

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx2 
 • -1

  :)_gość

  17.06.2010, 16:57

  ??????????????????????????????????????????????????

  ktos wie gdzie można kupić bilety na perfect?

  Odpowiedz
  IP: 81.219.xx6.xx7 
 • -3

  Stefan zza rogu_gość

  17.06.2010, 17:53

  brakuje jeszcze Elvisa i Michaela Jacksona xD

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx7 
 • COMA_gość

  17.06.2010, 20:02

  COMA ^^

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx6 
 • +2

  ..._gość

  17.06.2010, 21:50

  ..

  a co Peja?... Ktoś go zaczepi i znów wyleci z tekstem-"wiecie co z nim zrobić,nie;)" Wszystko na mój koszt,wszystko na mój koszt :D hehehe

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx7 
 • -2

  matka_Polka_gość

  17.06.2010, 21:56

  Żeby lało, żeby lało, żeby lało... bo inaczej będą mi dzieciaki budzić te łazęgi nocne pokoncertowe. Żeby lało, żeby lało, żeby lało...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx0 
 • -6

  Stefan zza rogu_gość

  17.06.2010, 22:58

  w sumie tez bym wolał Peje , ma teksty z przeslaniem , byłem kiedys w Tczewie na Rysiu jak grał i było w pyte , to ludzie decyduja o tym jak bedzie wygladało po imprezie , wprowadzasz bydło to potem masz chlew do sprzatania a nasze władze porzadkowe to dają wiele do myslenia...takie moje zdanie , rok temu na KULT tez było wypas i było pełno wiary i Tczew zarobił nie mała kase ( mysle tu o promocji naszej dziury) , wiecej takich gwiazd jak T.Love albo Bartosiewicz czy inni tylko ze naszej miesciny na taki sponsoring nie stac tylko na wyrzucanie forsy w błoto..

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx7 
 • +1

  Czloowiek_gość

  17.06.2010, 23:18

  COOOMA !! xD Gdansk potwierdza przybycie !

  Odpowiedz
  IP: 213.192.xx7.xxx 
 • +1

  majkel_gość

  18.06.2010, 10:11

  teksty z przesłaniem

  apropo tekstów z przesłaniem - teksty Comy swobodnie nadaję się na tomik poezji, która może być przez każdego ze słuchaczy dowolnie interpretowana, z nowych utworów potwierdzają to 'Trujące rośliny' - gdzie już słyszałem tyle spójnych opinii na temat tego tekstu ilu ludzi słuchających. Także, nie wmówi mi nikt, że Rysiu, którego obecne teksty sprowadzają się do pojazdów na Warszawę i Tedego ma większy talent literacki niż zwycięzca konkursów poetyckich. Pozdrawiam

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx6.xx7 
 • +3

  Karoliiiiiinka _gość

  18.06.2010, 10:49

  Nie umiecie się ciszyc z teko co macie . Powinni nic nie robic wtedy byscie nazaekali a jak sa juz gwiazdy to nie ja bym wolał rysia peje albo już nie powiem kogo .

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx1 
 • +2

  Patriot_gość

  18.06.2010, 11:41

  Karolinko juz Ci odpowiadam

  Faithless uciszyłoby forum

  Cytuj
  IP: 84.38.xx1.xx2 
 • ihivbv_gość

  18.06.2010, 12:24

  [.....]

  To dzisiaj jest Markowska czy jutro bo coś wam się pokręciło :)))

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx7.xx0 
 • +6

  TCZ25_gość

  18.06.2010, 13:10

  COOOOMAAAAAAAAAA " POCIĄG Z GDAŃSKA DO TCZEWA..." TO FRAGMENT ICH UTWORU, WIĘC ZANIM ZACZNIECIE KRYTYKOWAĆ POSŁUCHAJCIE CZEGOŚ.....

  Odpowiedz
  IP: 83.15.xx3.xx0 
 • +6

  ._gość

  18.06.2010, 14:03

  .

  no a ja moge się założyc ze większosc osób które tu najbardziej narzekają polecą jako pierwsi na markowską i będą sie dobrze bawic a potem wejdą znów na forum i powiedzą jaka to była kicha. a teraz smiało możecie mnie zmieszac z błotem he he

  Odpowiedz
  IP: 178.56.xxx.xx2 
 • +1

  hotka :***_gość

  18.06.2010, 16:40

  nareszcie jakieś porządne rytmy :)

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx7.xx0 
 • +1

  kate_gość

  18.06.2010, 17:18

  .

  Jeśli Wam się Coma nie podoba to nikt Wam nie każe przychodzić na ten koncert. Rock nie ma nic wspólnego z emo lub satanizmem. Ja jestem przeszczęśliwa, że w końcu gwiazda takiego formatu u nas zagra. Jak dla mnie Roguc i chłopaki to zespół z najwyższej półki, czcego chcieć więcej :)

  Odpowiedz
  IP: 87.96.xxx.xx4 
 • +2

  Grzesiek Koza Tańczy_gość

  19.06.2010, 01:03

  Zabawa

  Ludzie Ludzie ? Takiej Zabawy w Tcz nie było bardzo dawno. Jak się poło miasta wyśpi to pewnie sie dopisze że zabawa była świetna. Tylko więcej takich zespołów jak coma, zaprośmy ich jeszcze raz !

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx9 
 • Gośśśść_gość

  19.06.2010, 09:40

  Mam pytańe czy potrzebne są jakies wejsciówki lub bilety na koncert?

  Odpowiedz
  IP: 83.17.xx9.xx2 
 • -9

  Casper

  19.06.2010, 12:49

  I co podobał się koncert Comy? Tłumów to nie było, lepiej bawili się ludzie na karuzeli przy muzyce disco polo. Szkoda, że miasto wspiera takie subkultury. Ale jak widać nikomu to nie przeszkadza, że ćpają, mają problemy z głową i się tną. Popaprańców rzucających głowami wczoraj nie brakowało, aż wstyd za taki jubileusz. Ciekawe czy dzisiejsze koncerty także zakończą się przed 23. To imprezy gimnazjalistów dłużej trwają. A tym bardziej w weekend miasto powinno się postarać by świętowanie potrwało dłużej i było urozmaicone muzycznie jednego wieczoru.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  gosia_gość

  19.06.2010, 15:04

  w sprawie comy

  byłam,koncert był fajny,na żywo,młodzież się bawiła,cóż jeśli chodzi o repertuar comy to jest to bardzo elitarna muzyka,troszkę szkoda tej kapeli,że się marnuje na takich koncertach w tle z karuzelą i piwem,ale z drugiej strony cieszę się że mogłam tam być,poczuć tę moc,posłuchać i obejrzeć. .Organizatorom dziękuję za ten zespół.Dla mnie to był dzień a w zasadzie wieczór gdzie mrok jaśniał światłem Roguckiego.pozdrawiam.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx1 
 • +2

  :)_gość

  19.06.2010, 15:24

  coma i nie tylko

  po 8 latach doczekałam się ich koncertu, dziekuję wam bardzo, wg mnie ludzie się swietnie bawili, a to, że ktoś nie potrafi zrozumieć machania głową to już jego problem, każdy bawi sie w taki sposób w jaki lubi, nic wam do tego. Sam koncert był świetny, czasem wg mnie ludziom brakuje poprostu otwartości. NIe trzeba sluchac danej muzyki na codzien aby móc się dobrze na niej bawić. Zanim zaczniecie krytykować jaki kolwiek zespół, nie chodzi tylko o come ale nawet o markowską i sashe, wybierzcie się na koncert bo być moze dostrzeżecie coś fajnego w nich :) przestańcie zrzędzić wczoraj było super i nie zgodze się, z tym że było mało ludzi, było tyle co zwykle, tylko bulwar jest większy od amfiteatru więc perspektywa jest też inna:)

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx7 
 • Grzesiek Koza Tańczy_gość

  19.06.2010, 17:02

  Zabawa

  Casper, ty jakiś zdesperowany jesteś ? Powiedź kto sie cioł lub ćpał ? Nawet na Forum Comy były komentarze że impreza była kulturalna nie było pijanych dzieci. Wszyscy sie świetnie bawili W tym Ja. Tylko szkoda że 85% osob na koncercie nie znało tekstów comy. Ale ja im pomagałem hah. Poza tym dla mnie i moich znajomych impreza trwała dalej nawet po 23. Jesteś jakim internetowym stetryczałym malkontentem. Jak ci się nie podobało mogłeś nie przychodzić ! Oby więcej takich koncertów chociażby za rok na kolejny tydzień młodzieży :) Pozdrawiam Grzesiek-Koza.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx9 
 • +2

  Tczewianini_750_gość

  19.06.2010, 17:31

  A gdzie Dżem???

  Witam, Jak dla mnie Coma Ok. Zastanawiam się gdzie obiecany koncert Dżemu??? Ktoś napisał, że parada to był "przymusowy spęd uczniów" - potwierdzam - moja żona jest nauczycielką i niestety musiał brać w tym udział - przykaz od dyrekcji... A Pan Prezydent to już się starać nie musi - przecież nie staruje już w następnych wyborach.... Najważniejsze, że nasze miejscowe VIP-y, będą się dzisiaj bawić w Risto (były Kanion) na to mają pieniądze - podatników - ale na koncerty to już nie....

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx4 
 • Kaczy_gość

  19.06.2010, 18:12

  Coma super

  Koncert Coma bardzo fajny, wydaje mi się że ludzi było sporo w tym pod samą sceną bardzo duzo jak na tczewskie warunki prawdziwych fanów znających teksty. Sporo także starszych ludzi, nie sama młodzież, którzy także się trochę bujali. Koncert super, oby za rok przyjechali ponownie. Brawo dla organizatorów.

  Odpowiedz
  IP: 83.238.xx0.xx8 
 • +4

  _gość

  19.06.2010, 18:50

  obciach

  jak na 750 lat tczewa i dni ziemi tczewskiej w tym roku to obciach, jeżeli chodzi o poziom artystów występujących

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx3 
 • +1

  _gość

  19.06.2010, 19:50

  Bądzmy zadowoleni z tego co nasze miasto Tczew organizuje ,bo mozna tylko narzekac i nic nie robic . Jeszcze sie taki nie urodzil co kazdemu dogodzil. Pozdrowienia dla organizatorow

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx2 
 • +1

  Ciech_gość

  19.06.2010, 21:07

  Ja pier...... zaproście raz do Tczewa jakiś hiphopowy zespół bo jak na razie sama bieda. A i mowie tu o zespołach hiphopowych a nie o Hiphopolowych

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx6.xx7 
 • +2

  gościu_gość

  19.06.2010, 21:48

  !!!

  RZUCAM SZKOŁĘ! BĘDĘ TIESTO!

  Odpowiedz
  IP: 95.41.xx2.xx1 
 • +3

  Jaśko_gość

  20.06.2010, 11:19

  wielkie 750 lecie

  Nie wnikam na temat jakich tam artystów nasi włodarze zaprosili na obchody 750 lecia bo , uważam rzecz gustu . Zastanawiam się tylko nad sprawami organizacyjnymi całości bo to jest chyba jakaś farsa , kto wziął za taką beznadziejna imprezę pieniądze i kto to organizował ( może się wypowie na forum ) A mianowicie : Zacznijmy od początku mojego zetknięcia się z 750 leciem - postałem sobie w 25 minutowym korku wraz z około 40 samochodami , które o godzinie 17,20 próbowały przedostać się z ulicy 1Maja na Plac Hallera gdzie przechodziły liczne grupki ludzi w pochodzie kierując się nad wiślany bulwar . Gdzie w tym czasie była nasza Policja . Po telefonie do tej instancji dowiedziałem się ,że byłaby gdyby ktoś z organizatorów ustalił to z nimi wcześniej . Sobota bulwar ; wchodzimy na bulwar od strony ul.Sambora . Pierwsze wrażenie to potworne kolejki do toalet które nas powitały a przecież za żywopłotem jest potężny plac na ich miejsce . Dalej wesołe miasteczko niczego sobie. Siedliśmy sobie przy stoliku pod parasolem a mieliśmy do wyboru parę gatunków parasoli , padło na Specjal. Na estradzie coś tam bełkotało , po godzinie ktoś tam wyszedł i powiedział coś tam do mikrofonu ale nie dosłyszałem o co mu chodziło. Wypiliśmy po parę piwek no i problem , kolejka do toalety zmusiła mnie i nie tylko do skorzystanie z żywopłotu za toi-tojami . Tczewiacy zauważyłem sami rozwiązali ten problem , połowa żywopłotu należała do płci pięknej druga do nas . Załatwiłem co trzeba , wróciłem do grupki. Wreszcie zaczął się koncert tylko dalej nie mogłem dosłyszeć kto tam śpiewa. Chyba ci co ustawiali ta estradę i sprzęt nagłaśniający pomylili się z imprezami , na festyny wiejskie to oni się nadają, gdzie do nagłośnienia za zwyczaj bywa tylko boisko a nie cały bulwar. Poza tym wesołe miasteczko było głośniejsze i z jakością u nich lepiej. Dobrze w końcu zgłodniałem i tu następne rozczarowanie , obszedłem bulwar i co zauważyłem piwo , piwo , piwo , piwo jeszcze raz piwo , no nareszcie bagietka ale co 20 minut kolejka , idę dalej , piwo znowu piwo , no bar milenium i co ale oferta , frytki , kiełbaska , no i oczywiście bagietka aha jeszcze zapomniałbym o odgrzewanej pizzy za 3 zl , no i oczywiście piwo. poszedłem dalej i znalazłem stoisko w samochodzie z chlebem ze smalcem i ogórkiem kiszonym. HE HE ale Ci Tczewiacy świętowali swoje 750 lecie , nie ma to jak nasi organizatorzy . Proponuję żeby potrenowali w pobliskim Lisewie , tam naprawdę wystarczy taka organizacja , nagłośnienie i PIWO .A może po 10 latach treningów uda im się zrobić normalna imprezę na skalę miasta , Dzisiaj tam nie idę bo poco.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xxx 
 • monia_gość

  20.06.2010, 12:59

  koncert

  Bardzo fajna impreza ;) Fakt, że może nie zaprosiliśmy jakiś "gwiazd z prawdziwego zdarzenia" , jednakże uważam że Patrycja Markowska to kobieta " z tak zwanymi jajami". W naprawdę fajny sposób poprowadziła koncert. Równa z niej babka. Sasha ? nie będę robić przykrości tym którzy ją lubią. Dodatkowo pokaz wspaniały. Jestem pod wrażeniem oświetlenia mostu i sztucznym ogniom . Coś wspaniałego !

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx5 
 • +2

  CM_gość

  20.06.2010, 13:52

  najbardziej podobał mi się występ COMY -dali czadu ! no i fajny był też występ Markowskiej, no i świetny pokaz laserowy .

  Odpowiedz
  IP: 188.47.xx8.xx1 
 • -1

  gosc_gość

  20.06.2010, 16:09

  MArkowska rzadzi!

  Na MArkowkiej to byl dopiero tłok! Coma, co to w ogole ejst w porównaniu z nia, JEst genialna wokalistka, ma fantastyczny metaliczny głos. Uwielbiam te nute ;] To byl najlepszy koncert, jaki u nas byl keidykolwiek i przy okazji najlepszy POKAZ jaki kiedykolwiek widziałam na żywo!

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx1.xx1 
 • -2

  Magdalena_gość

  20.06.2010, 17:23

  ogarnijcie, Markowska i Saha były super ! ; ) .

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx9.xx2 
 • -1

  gosc _gość

  21.06.2010, 10:21

  popieram wypowiedz Jaska zgadzam sie z nim calkowicie

  Odpowiedz
  IP: 95.40.xx5.xx8 
 • -1

  .._gość

  21.06.2010, 15:07

  ?;/

  ogólnie rzecz biorąc kicha na 102....niepotrzebnie przyjeżdzałam z wakacji by zobaczyc dni ziemi tczewskiej. totalna klapa... ZDZIERAJĄ KASĘ WSZĘDZIE I NA WSZYSTKIM, A ŻEBY JAKIEŚ PORZĄDNE ZESPOŁY ŚCIĄGNĄĆ.... BIEDA W TYM TCZEWIE, ALBO ORGANIZATORZY NIEWŁAŚCIWI... MOŻNA ZASNĄĆ NA STOJĄCO!

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx6.xx6 
 • gość_gość

  23.06.2010, 17:27

  Coma spoko mam autograf i zdjęcie.a Jeśli chodzi o Markowską stałam w pierwszym rzędzie ochroniarze podchodzili jeśli się robiło zdjęcia i nagrywało film że nie wolno śmieszne

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx1 
 • A MOGŁO BYC TAK PIEKNIE_gość

  29.06.2010, 02:40

  A MOGŁO BYC TAK PIEKNIE

  ZGADZAM SIE, JEŚLI TO BYŁ KONCERT Z OKAZJI DNIA MŁODZIEZY TO CZEMU MUZYKA NIE MA BYC MŁODZIEZOWA, SZKODA ŻE NA KONCERTY HIP-HOPOWE MUSIMY WYJEŻDŻAC POZA TCZEW.... A MOGŁO BYC TAK PIĘKNIE... ALE PO CO, ZAWSZE MOZNA ZAPROSIC JAKIES TANDETNE WOKALISTKI CZY NAJ**ANE ZESPOŁY DLA BRUDASÓW. :) POZDRO, POMYSLCIE :)

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx2.xx2 
 • anzi_gość

  18.06.2015, 08:28

  18 czerwca - piątek (miejsce: Bulwar nad Wisłą)

  18 czerwca w piątek może będzie w przyszłym roku, bo w tym roku jest w czwartek!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.