Spotkanie informacyjne dla rodziców o treningach uważności dla dzieci Metoda Eline Snel


odbyło się
21
10.2020
Środa
Tczew - Spotkanie informacyjne dla rodziców o treningach uważności dla dzieci Metoda Eline Snel
21.10.2020, godzina 18:00

Strona rejestracji:
https://uwazni-treningdzieci.konfeo.com/pl/groups

Spotkanie otwarte dla rodziców i nauczycieli o treningu uważności (mindfulness) dla dzieci. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się i doświadczą: co to jest uważność oraz na czym polega trening uważności dla dzieci Metodą Eline Snel, autorki bestsellera "Uważność i spokój żabki". Usłyszysz o korzyściach treningu uważności i o tym jak wyglądają zajęcia z dziećmi.


Spotkanie poprowadzą: Jolanta Kaschel i Patryk Kaschel.


Jolanta Kaschel - jestem pedagogiem, dogoterapeutką, nauczycielką jogi dla dzieci, trenerką uważności dla dzieci metodą Eline Snel w trakcie certyfikacji, ukończyłam kurs redukcji stresu w oparciu o uważność MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction).

Patryk Kaschel - jestem psychologiem, terapeutą, nauczycielem jogi dla dzieci, trenerem uważności dla dzieci metodą Eline Snel w trakcie certyfikacji, ukończyłem kurs redukcji stresu w oparciu o uważność MBSR, uwielbiam wszechstronną aktywność fizyczną: joga, bieganie, wędrówki po górach.


Warto zadbać o wygodny strój, żeby móc się położyć na macie, ewentualnie usiąść na poduszce. Będą do dyspozycji także krzesła. Jeśli ktoś ma ochotę można chodzić w kapciach lub skarpetkach dla większego komfortu i odpoczynku dla stóp.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymaga rejestracji. Liczba miejsc ograniczona.
Prosimy o przybycie kilka minut przed spotkaniem - zaczynamy punktualnie.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "Kobieciarnia Dom Inspiracji ul. Lecha 4/2, 83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA