Teatr EXIT w spektaklu muzycznym "Pieśń nad pieśniami"


odbyło się
12
09.2020
Sobota
Tczew - Teatr EXIT w spektaklu muzycznym "Pieśń nad pieśniami"
Ukryte piękno tego świata, wrażliwość krusząca serca i rzadko spotykana otwartość na drugiego człowieka - to wszystko czeka na widzów spektaklu muzycznego "Pieśń nad pieśniami", w wykonaniu Teatru Exit.
Uznani, pełnosprawni oraz niepełnosprawni artyści, "zdrowemu", "pięknemu", i "nowoczesnemu" światu opowiedzą na nowo o miłości. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy spektakl dotykający istoty życia, jaką jest to uczucie.
O SPEKTAKLU
"To było absolutnie niezwykłe doświadczenie. Jakby docieranie do jądra miłości, patrzenie na nią po zdjęciu wszystkich "światowych" filtrów - sztucznej atrakcyjności, wybujałego erotyzmu i pustych, emocjonalnych gier. Docieranie do całkiem nieznanych obszarów - uczuć czystych i prostych, ukazanych bez krzywego zwierciadła. Wszystko to wydarzyło się w trakcie realizacji naszego spektaklu "Pieśń nad pieśniami", który zainaugurował czwarty rok naszej działalności." - Maciej Sikorski (twórca teatru)
Scenariusz / adaptacja "Pieśni nad Pieśniami" - Maciej Sikorski
Reżyseria - Maciej Sikorski
Muzyka - Adam Szewczyk

Scenografia - Anna Mendera
Wiolonczela - Małgorzata Oczko
Występują:
Natalia Lewandowska, Marcin Konik, Asia Sych, Ryszard Waligóra, Kamil Padlikowski, Adam Szewczyk, Tomasz Drozdek
O TEATRZE
"Teatr EXIT, powstał w listopadzie 2016 roku w Krakowie, w ramach warsztatów terapii zajęciowej Stowarzyszenia "KLIKA", które na różne sposoby aktywizuje osoby z niepełnosprawnościami. To MIEJSCE SPOTKANIA artystów niepełnosprawnych z pełnosprawnymi.
Teatr EXIT to przestrzeń, w której spotykają się DWA ŚWIATY - osoby niepełnosprawne, w zdecydowanej większości bardzo chore - cierpiące na wielokończynowe porażenie mózgowe, niewidome, niepełnosprawne intelektualnie oraz artyści o uznanym dorobku. Te pozornie odległe światy łączy WSPÓLNA PASJA - TEATR I MUZYKA. Ich spotkanie sprowadza się do uczenia się siebie i uzupełniania wzajemnych niedostatków.
Bilety: wydarzenie bezpłatne
UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO
Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON.
Partner Fundacja PZU.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Kwiatowa 2" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej