Nic nas tu nie trzyma - spektakl ONLINE

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
08
03.2021
Poniedziałek
Tczew - Nic nas tu nie trzyma - spektakl ONLINE
Z okazji Dnia Kobiet, serdecznie zapraszamy na spektakl online "Nic nas tu nie trzyma" w wykonaniu Teatru Zielony Wiatrak. Spektakl będzie można obejrzeć 8 marca o godz. 19.00 na kanale YouTube Centrum Kultury i Sztuki!

Nic nas tu nie trzyma - spektakl ONLINE
Wykonanie: Teatr Zielony Wiatrak
8 marca 2021 godz. 19.00
Kanał YouTube CKiS Tczew


Spektakl "Nic nas tu nie trzyma" to realizacja dramatu Marka Branda inspirowanego powieścią "Pamiętniki Adama i Ewy", którą napisał Mark Twain w 1906 roku. Twain w sposób humorystyczny ukazał losy naszych prarodziców od momentu stworzenia aż do momentu wygnania z Raju.

Marek Brand w swoim dramacie kładzie większy nacisk na relacje, jakie zachodzą pomiędzy naszymi bohaterami. Mówi o rodzącym się jednym z najsilniejszych uczuć w relacji ludzi - miłości.

Akcja sztuki dzieje się w ogrodzie, którego właścicielem jest tajemniczy Pan. Czy Pan to Bóg? Czy losy naszych bohaterów są zdeterminowane kaprysami tajemniczego Pana? Marek Brand przedstawia własną, czasami nostalgiczną, ale nie pozbawioną humoru wersję Księgi Rodzaju.

Link do spektaklu pojawi się wkrótce.

Tekst i reżyseria - Marek Brand
Obsada:
Ewa - Karolina Arczewska
Adam - Marek Brand
Muzyka - Paweł Zagańczyk
Konsultacje scenograficzne - Anna Molga
Realizacja: Plama GAK


***

Teatr Zielony Wiatrak rozpoczął działalność w 1994 roku. Założycielem i kierownikiem artystycznym teatru jest Marek Brand, dramaturg, prozaik, aktor i reżyser, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie wydziału Wiedzy o Teatrze.
Teatr Zielony Wiatrak realizuje małe formy dramatyczne oparte przede wszystkim o teksty autorski.

Drukuj
Prześlij dalej