Warsztaty kulinarne zero waste

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
12
12.2020
Sobota
Tczew - Warsztaty kulinarne zero waste
Docelowo wydarzenie to miało się odbyć stacjonarnie w naszym mieście, jednak w wyniku wprowadzonych obostrzeń organizatorzy musieli przenieść je do online'u. Mowa o warsztatach kulinarnych zero waste, które poprowadzi Sylwia Majcher - autorka bestsellerów i prekursorka ruchu zero waste w polskiej gastronomii.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/134084741488508/

- Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą żyć i na zielono i smacznie. Już 12 grudnia odbędą się świąteczne warsztaty kulinarne zero waste, które poprowadzi dla Was Sylwia Majcher - autorka bestsellerowych książek "Gotuję, nie marnuję" i "Wykorzystuję, nie marnuję". Jak sama o sobie mówi: inspiracji szuka w podróży, uwielbia lokalne targowiska i poznawanie świata przez pryzmat talerza. - tłumaczy zespół YOUng Heroes - Tracimy 1/3 wyprodukowanego jedzenia w czasach, gdy aż 821 milionów ludzi na świecie głoduje. Okres bożonarodzeniowy jest czasem, w którym jedzenie marnuje się w zatrważających ilościach, dlatego spotkajmy się i spędźmy razem popołudnie nie tylko przyjemnie, ale i pożytecznie!


Do wzięcia udziału w warsztatach niezbędne jest wypełnienia formularza zgłoszeniowego - https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeDvpWQ.../viewform. Zapisani uczestnicy otrzymają na maila link do udziału w warsztacie oraz wszelkie niezbędne wskazówki. LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA - po zapełnieniu listy formularz zostanie zamknięty, więc lepiej nie odkładaj zgłoszenia w czasie.


UDZIAŁ W WARSZTACIE JEST NIEODPŁATNY dzięki finansowaniu, które otrzymano od filantropów o wielkich sercach obecnych na Giving Circle - wydarzeniu fundraisingowym zorganizowanym przez Fundację Pokolenia z Tczewa.

Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy z przyczyn technicznych nie mieliby możliwości uczestniczenia w evencie. Warsztat będzie transmitowany na żywo w Telewizji Tetka, czyli 12 grudnia o godzinie 18!

Link do formularza z zapisami:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDvpWQ_ZT2AUFSyxchLOMiAOzJTCGcCCtwSH0U_Dj57V_sTQ/viewform?fbclid=IwAR1e7PNSQkwRN721MZWyZYpEtsVKTR-siyGxa2Mj_08gu7Sc6mfVn_tFN6U

Drukuj
Prześlij dalej