bezpłatne ćwiczenia dla zdrowia


odbyło się
20
10.2018
Sobota
Tczew - bezpłatne ćwiczenia dla zdrowia
Rozpoczęte przed wakacjami i prowadzone co sobotę ćwiczenia, mają swój ciąg dalszy. Zapraszamy każdego kto chce poznać skuteczną metodę utrzymywania dobrego zdrowia. Zajęcia są bezpłatne.
Inspiratorem i organizatorem zajęć jest OSIR i TUTW Tczew.
Niebywała okazja do poznania najbardziej prozdrowotnych ćwiczeń, które może praktykować każdy niezależnie od wieku, Skuteczna metoda na poprawę zdrowia i witalności, równowagi fizycznej i psychicznej, a w konsekwencji bardziej efektywnego życia w zdrowiu.
Do zdrowia przez tai chi. Tę formę ćwiczeń uprawia miliony ludzi na całym świecie, a efekty praktykowania ich są nie do przecenienia.
Zajęcia odbywać się będą w każdą w sobotę o godz.10.00 w salce gimnastycznej TCSiR-u (wejście od strony "Kanonki".

Każdy może się dołączyć i rozpocząć naukę. Kojarzenie tych ćwiczeń wyłącznie z osobami w starszym wieku jest niewłaściwe. Efekty tego rodzaju ćwiczeń dają o sobie znać w każdym wieku. Im wcześniej zacznie się praktykować tai chi, tym efekty tego będą one większe. Ćwiczenia tai chi mają głównie charakter zdrowotny, ale efekty są znacznie większe i przekładają się na pozostałe dziedziny życia.
Ćwiczenia - naukę formy, prowadzi wieloletni praktyk tai chi Wiesław Jurek.
Ćwiczenia TAI CHI to sprawdzona przez wieki forma umożliwiająca poprawę zdrowia. Ogólnym i podstawowym efektem ćwiczeń tai chi jest przywracanie równowagi ciała, ducha i umysłu. W konsekwencji przekłada się to na zdrowsze i dłuższe życie, przy jednoczesnym zwiększeniu możliwości życiowych ćwiczącego. Starszym poprawia witalność i wydłuża życie, młodszym zwiększa ich sprawność i efektywność życia. Chorym może zatrzymać postęp choroby, u zdrowych pomoże zapobiec chorobie.
Do zalet tej formy ćwiczeń zalicza się m.in.:
- usprawnianie całego aparatu ruchowego;
- terapeutyczne działanie na psychikę człowieka równoważąc stan emocjonalny;
- usprawnianie funkcji umysłowych;
- regulowanie pracy wszystkich organów wewnętrznych, co w konsekwencji zapobiega, a nawet może usunąć różne choroby;

- rozwinięcie samoświadomości w zakresie sfery psychicznej i fizycznej;
- regulacja ciśnienia krwi;
- poprawa krążenia;
- usprawnianie stawów;
- poprawa przemiany materii;
- oczyszczanie organizmu;
- umiejętność wykorzystywania energii wewnętrznej w leczeniu.
Nie przegap takiej okazji.
Zapraszamy

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew ul. Wojska Polskiego 28a" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA