Dzielny Grześ i Święty Mikołaj - spektakl dla dzieci ONLINE

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
20
12.2020
Niedziela
Tczew - Dzielny Grześ i Święty Mikołaj - spektakl dla dzieci ONLINE
W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia Centrum Kultury i Sztuki zaprasza wszystkie dzieci na spektakl online "Dzielny Grześ i Święty Mikołaj" w wykonaniu Teatru Barnaby. Będzie to klasyczne przedstawienie pacynkowe, odgrywane na oryginalnej scence pacynkowej wzorowanej na angielskim teatrze Punch&Judy.

Dzielny Grześ i Święty Mikołaj - spektakl dla dzieci ONLINE
20 grudnia 2020 godz. 16.00
Kanał CKiS Tczew na YouTube

Święta tuż, tuż... Na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety, w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała wszystko zepsuć. Na szczęście nad pracą Świętego Mikołaja czuwa Dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żaden występek i uratuje ten jakże ważny dzień w Roku. Jak Grześ tego dokona? Chyba najlepiej będzie, jak zobaczycie to sami.


Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-10 lat.

Teatr Barnaby to teatr marionetkowy założony w 2014 roku w Gdańsku. Obecnie posiada cztery  sceny lalkowe prezentujące jedenaście spektakli, w tym m.in.: "Baśń o rycerzu bez konia", "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa", "O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce", "Calineczka". Założycielem i twórcą scen jest Marcin Marzec, aktor, reżyser i scenograf marionetkowy. Teatr Barnaby regularnie współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi w całej Polsce i Europie.

Spektakl będzie można zobaczyć na kanale YouTube CKiS Tczew. Link pojawi się wkrótce.

Drukuj
Prześlij dalej