Piotr Bukartyk & Ajagore: Wieloryb Fiutin i inne opowiadania

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
21
11.2022
Poniedziałek
Tczew - Piotr Bukartyk & Ajagore: Wieloryb Fiutin i inne opowiadania
W poniedziałek, 21 listopada, niezwykłe wydarzenie muzyczne w Warsztatowej - Piotr Bukartyk & Ajagore: Wieloryb Fiutin i inne opowiadania.

21.11.2022 godz. 19:00
Piotr Bukartyk & Ajagore: Wieloryb Fiutin i inne opowiadania.
W programie trwającego niemal dwie godziny koncertu, słuchacz zderza się z niezwykle trafną diagnozą otaczającej rzeczywistości zaserwowaną przez jej naczelnego kontestatora - Piotra Bukartyka. Poruszające teksty, z których Autor znany jest od lat, zostały okraszone niezwykle ciekawymi aranżacjami przygotowanymi przez muzyków supergrupy Ajagore, którzy w swojej muzycznej wędrówce towarzyszą między innymi Grażynie Łobaszewskiej czy Stanisławowi Soyce. !NO WAR! Wykrzyczmy swój sprzeciw wobec nieuzasadnionej przemocy. Spotkajmy się na koncercie "Wieloryb Fiutin i inne opowiadania". Bądźcie tam z nami!

WARSZTATOWA ul Warsztatowa 2

Bilety:69 zł w przedsprzedaży/ 80 zł w dniu koncertu
Link celowy: https://bit.ly/3yOzSiJ

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  246_gość

  17.11.2022, 16:25

  Lubie

  Słuchać p. Piotra.

  Odpowiedz
  IP: 193.212.xx0.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.