Okno na kulturę #3 - Oly. w Tczewie!

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Okno na kulturę #3 - Oly. w Tczewie!
Po dwóch pierwszych odsłonach Radio Tczew nie zwalnia tempa i ma dla Was kolejną propozycję muzyczną, która z pewnością nie zawiedzie! Zaprasza na koncert, który po raz kolejny przyciągnie miłośników grania kameralnego, ale pięknego i pełnego emocji.

http://wspieramkulture.pl/projekt/1693-Okno-na-kulture-3-Oly-w-Tczewie

13 kwietnia w Warsztatowej zagra Oly.

Oly., a tak naprawdę Aleksandra, to utalentowana piosenkarka i songwriterka. Na swoim koncei ma dwa długogrające albumy (w tym jeden z zeszłego roku). Oprócz tego pisała piosenki do filmu i współrpacowała z takimi artystami, jak: Low Roar, Andrzej Smolik, Fismoll.

Występowała na: Spring Break Festival, Halfway Festival, Open'er Festival, Liveurope Showcase oraz podczas Europejskich Targów Muzycznych "Co Jest Grane". W lutym zeszłego roku teledysk do piosenki Oly., zatytułowanej "Growing Young", otrzymał nominację na prestiżowym festiwalu filmu, muzyki i technologii SXSW w Austin.

Wejściówki można zdobyć wspierając projekt: http://wspieramkulture.pl/projekt/1693-Okno-na-kulture-3-Oly-w-Tczewie

Twórzość Oly. to mieszanka piosenek melancholijnych i energicznych, ale żadnej z nich nie można odmówić serca i głębi. Gwarantujemy, że jej występ będzie piękną podróżą i oderwaniem od rzeczywistości.

Udało nam się już zaprosić Henry Davids GUN i (dzięki Wam!) Daniela Spaleniaka (nominowanego do Fryderyka!) - a teraz? Znowu będziemy pracować wolontarystycznie, by ten koncert był jak najlepszy. Was prosimy o rozpowszechnienie zbiórki i wykup wejściówek :)

Liczy się dla nas zarówno wspaniała muzyka jak i kultura w naszym mieście. Od początku wspiera nas Warsztatowa Cafe oraz Radio Tczew.

Różne są progi, na różne nogi - stwórzmy wspólnie społeczność, której zależy na magicznych momentach. Razem możemy udowodnić, że w Tczewie nic się nie dzieje - tylko wtedy kiedy nic się nie robi!Drukuj
Prześlij dalej