Marek Plutowski nagrał teledysk z udziałem uczestników Down the road!

Tczewski muzyk Marek Plutowski nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny singiel "Na szczęście jest smutek" z jego nadchodzącej solowej płyty. Utworowi asystuje teledysk z udziałem osób z różnych zakątków Polski. Nie zabrakło w nim również miejsca dla Oli Mandrygi oraz Michała Milki - uczestników topowego programu TTV (a później TVN) - "Down The Road - zespół w trasie" z Przemkiem Kossakowskim.

"Zastój muzyczny, którego obserwatorami jesteśmy tak naprawdę do dzisiaj, sprowokował myśl - ej, przecież nie musimy wcale wychodzić na plan zdjęciowy, żeby wspólnie nagrać ciekawy i wartościowy teledysk. Tak zrodził się pomysł na projekt pod tytułem #TeledyskWTwoimDomu, który jest zlepkiem amatorskich filmików, kręconych przez osoby, które odważyły się pokazać nam cząstkę siebie i emocje, których doświadczają na co dzień." - wspomina muzyk.


Cała akcja nabrała rozpędu, gdy do akcji dołączyła gdańska fundacja Ja Też oraz Agnieszka Synowiec, która wraz z Ewą Misztal prowadzi audycję "Zainspirowana integracją" w Radiu Tczew. W ramach tych współprac udało się włączyć do projektu osoby niepełnosprawne, w tym również te dotknięte zespołem Downa. Zainteresowanie całą akcją wykazała również Ola Mandryga oraz Michał Milka, którzy zdobyli popularność dzięki udziałowi w programie "Down The Road - zespół w trasie"."Ogromnie ucieszyłem się na wieść, że sam projekt może nieść za sobą jeszcze więcej wartości, niż na początku przypuszczałem. Od samego początku za misję obrałem sobie pokazanie szczerych emocji osób, które uczestniczą w klipie. Oglądając wcześniej wspomniany program, uświadomiłem sobie, ile tej szczerości jest w osobach z zespołem Downa. Dostając szansę na pojawienie się ich w moim teledysku, wiedziałem, że będzie to świetna okazja, aby pokazać, że niczym nie różnią się od zdrowych ludzi - tak samo czują, z tych samych rzeczy się cieszą, tak samo tęsknią. Co więcej - myślę, że my, ludzie zdrowi powinniśmy brać od nich przykład - przykład autentyczności, na którą w naszym zakłamanym świecie jest coraz mniej miejsca."

Za produkcją utworu stoi Osso Studio Gdańsk, reprezentowane przez Dawida Gorgolewskiego, natomiast za montaż odpowiada 82film Kamil Laskowski z Tczewa.

Muzyczną, ciągle rozwijającą się twórczość Marka Plutowskiego możecie śledzić w mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/marekplutowskimuzyka/
https://www.youtube.com/channel/UCVnMV548hRW0q7MJaLR8rKg/videos

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • RMJ_gość

  08.07.2020, 11:19

  Pozdro Filip .W ;)

  j.w.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx3 
 • -1

  xxx_gość

  09.07.2020, 15:10

  Yippee ki-yay, motherfucker!

  Cytuj
  IP: 188.147.xx7.xx7 
 • -1

  len_gość

  08.07.2020, 21:51

  super

  super , gratuluje pomysłu !!!!

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx8.xx3 
 • -1

  ja tcz_gość_gość_gość

  09.07.2020, 08:05

  gwiazda

  Rośnie nam Górkowa Gwiazda, Marek życzę samych sukcesów

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx1.xx4 
 • +2

  Mi_gość

  12.07.2020, 13:34

  Beznadziejne

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xx4 
 • +1

  Ba_gość

  16.07.2020, 12:37

  Beznadziejny tytuł

  Chłopaku nie masz talentu.Cóż samokrytycyzm nie jest w modzie.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx5 
 • -1

  KAoce_gość

  21.07.2020, 14:16

  totalnie beznadziejny komentarz - bez hejtu

  Cytuj
  IP: 5.173.xx5.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.