Tczewianin potrzebuje pomocy. Pomożemy? Potrzeba 150 tys. złotych

Andrzej Murawski (fot. https://skarbonka.alivia.org.pl/andrzej-murawski)
Tczew - Tczewianin potrzebuje pomocy. Pomożemy? Potrzeba 150 tys. złotych
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Tczewianin potrzebuje pomocy. Pomożemy? Poniżej fragment z internetowej zbiórki:

Nazywam się Andrzej Murawski, mam 63 lata. Jestem mężem i ojcem dwóch wspaniałych synów oraz dziadkiem trzech cudownych wnuczek: Oleńki, Karolinki i Ninki.

Przez 36 lat pracowałem jako nauczyciel w szkole średniej i pewnie dalej bym w niej pracował. Niestety w listopadzie 2016 roku w trakcie rutynowego badania usg jamy brzusznej pojawiła się niekształtna ciemna plama w okolicy trzustki. W wyniku dalszych badań otrzymałem powalającą na kolana diagnozę - rak ogona trzustki. W jednej chwili całe moje dotychczasowe życie przeleciało mi przed oczami... Wszystkie rzeczy, które udało mi się dokonać i te o których dopiero co zacząłem marzyć. W jednej chwili cały mój poukładany świat zawalił się. Nawet moja pasja do kolekcjonowania znaczków nie daje mi już radości...


Od tej chwili dzień w dzień wraz z całą rodziną szukam ratunku. Sprawdzam wszystkie doniesienia o nowych lekach, badaniach klinicznych i metodach alternatywnych, które w chociaż w znikomym stopniu oddalą czarny scenariusz. Już nawet nie liczę godzin spędzonych przed ekranem komputera, przeczytanych setek stron internetowych oraz wymienionych wiadomości z osobami, którym udało się wygrać z tą straszną i podstępną chorobą, która rozwijała się w moim ciele bezobjawowo.

Ze względu na to, że rak trzustki posiada umiejętność szybkiego zdobywania odporności na chemioterapię kolejny raz musiałem zmienić schemat leczenia. Obecnie jestem po pierwszym cyklu kolejnego schematu leczenia. Po ponad 80 dawkach różnych schematów chemioterapii doszliśmy do wniosku, że leczenie oferowane w kraju w ramach NFZ nie przybliża nas do rozwiązania problemu.

Najskuteczniejsza metodą jest zastosowanie chemioterapii celowanej, która w moim przypadku nie jest oferowana oraz nie jest refundowana w kraju. W rachubę wchodzi wysłanie pobranych tkanek nowotworowych do instytutów w USA - testy na chemiowrażliwość oraz określenie profilu genomowego nowotworu. Oba badania, to koszt ok 35 000 zł. Kolejne środki potrzebne będą na zakup leku wybranego na podstawie powyższych badań. Jest to szansa na pokonanie choroby... powrót do normalności.

Chcę żyć i mam dla kogo, dlatego bardzo proszę o pomoc i wsparcie finansowe, za które z całego serca gorąco dziękuję


Przelew tradycyjny można wykonać na poniższe dane:

Odbiorca: Fundacja Alivia
Adres: ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa

Konto: PL 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831

Opis: Darowizna na Program Skarbonka 111170 ANDRZEJ MURAWSKI

Kod SWIFT: ALBPPLPW

Nazwa banku: Alior Bank

Darowizny na rzecz leczenia Andrzeja można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Zamawiać można też tutaj: https://skarbonka.alivia.org.pl/andrzej-murawski


Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...