Kiedy śmietniki?

Tczew - Kiedy śmietniki?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Chciałbym wiedzieć kiedy w naszym mieście pojawią się małe kosze na śmieci? Problem się pogłębia i nie trzeba być spostrzegawczym żeby nie zauważyć ,że w ogóle temat jest pomijany.

Dodam ,że np. na osiedlach domków jednorodzinnych w ogóle nie pojawiają się śmietniki . Udając się na ulicę Westerplatte pieszo ,zaczynając od Szkoły Sportowej nr 2 gdzie znajduje się jeden śmietnik ,idąc wiaduktem Tysiąclecia ,przechodząc koło Hospicjum i kierując się właśnie na ulicę Westerplatte kolejny śmietnik znajduje się przy Szkole podstawowej nr 5 .To jest tylko jeden przykład z wielu jakie są długie odcinki do wyrzucenia np. butelki po napoju .Można zauważyć ,że w tym rejonie są ciągle jakieś śmieci . Gdyby nie przystanki autobusowe w ogóle by o śmietnikach nikt nie pomyślał . A wtedy się słyszy ,że ludzie śmiecą . Po prostu kończy się cierpliwość idąc z jednym papierkiem przez pół miasta .

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +9

  Tczewiak_gość_gość

  30.06.2022, 19:47

  Brak śmietników

  Taka prawda jest kolego o tym co piszesz. Jest jeszcze jedna sprawa .Często gęsto widać jak te śmietniki są przeładowane śmieciami. Zbyt rzadko są opróżniane śmietniki.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx7.xx6 
 • -2

  a_gość

  02.07.2022, 15:59

  Czepiasz się śmietników ta władza postawiła na ścieżki rowerowe to jest dla nich priorytet a nie jakieś śmietniki i syf w koło .

  Cytuj
  IP: 178.235.xx7.xx3 
 • +7

  Celestyn _gość

  04.07.2022, 07:04

  Brudno i szaro

  Tczew z każdym rokiem staje się coraz brudniejszym i coraz bardziej zaniedbanym miastem, kto chodzi po mieście to doskonałe widzi. Brak śmietników, nie grabienie liści na jesień, brudno, szaro i brzydko. Proszę zobaczyć jak wygląda plac przy spółdzielni mieszkaniowej i rozsypująca się od kilku lat kamienna obmurówka miejsca na flagi. Tylko są porozrzucane kamienie, które już odpadły i nikogo to nie obchodzi, nie ma właścicieli ani gospodarza terenu.

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx5.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA