Gdzie straż miejska?!

Tczew - Gdzie straż miejska?!
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Piękne wypalanie trawy na bulwarze.

Cały dym idzie w ludzi spacerujących na bulwarze po prostu masakra kto na to pozwala!?.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +7

  Tęczowy Marian_gość

  15.03.2022, 19:04

  Natychmiast wywłaszczyć!

  Nieruchomość przeznaczyć na miejsce integracji społeczności LGBTQ+, vegan i osób odżywiających się energią słoneczną.

  Odpowiedz
  IP: 213.108.xx4.xx3 
 • -1

  wow_gość

  19.03.2022, 12:10

  Dowcip ostry jak brzytwa.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx7.xx2 
 • +6

  Gio_gość

  19.03.2022, 20:23

  Straż Miejska w Tczewie

  To substytut pierwotnego zamysłu jakim powinna być Straż Miejska. Nigdy nic nie mogą, nie mają wolnego patrolu, nie mają wolnego auta i ogólnie po co Pan dzwonisz i zawracasz cztery litery. Nie wiem za co oni biorą wynagrodzenie... Trzeba rozważyć dalsze finansowanie tej farsy, to klasyczna strata pieniędzy.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.