Nie wchodźcie na lód!

Lód
Tczew - Nie wchodźcie na lód!
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Na facebooku jest apel strażaków z OSP w Turzy - ale chyba warto go upowszechnić, gdzie się da.

Straży piszą tak:

Drodzy mieszkańcy Turza i okolic. Chcemy was uczulić na sytuację, która dzieje się na Jeziorze Damaszka w naszej miejscowości. Prosimy zwróćcie uwagę swoim pociechom aby nie wchodziły ani nie jeździły rowerami po lodzie na naszym jeziorze. Przypominamy,iż jest on kruchy i cienki. Jest on zdradliwy bo jest miejscami wycięty i świeżo zamrożony w tych miejscach. Pamietajmy o tragedię nie trudno.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +7

  Mzp_gość

  02.02.2021, 17:18

  Żeby to tylko dzieci wchodziły na lód. Nie którzy dorośli też nie mają wyobraźni i wchodzą i tak dają przykład dzieciom.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx5.xx0 
 • -3

  Mówisz nie prawde _gość

  07.02.2021, 15:47

  Właśnie wchodźcie na lód i pod niego tyle ile dusza zapragnie nie dajcie sobie wmówić że nie macie wchodzić na lód, ja co dziennie chodzę na jeziorach zamarzniętych

  Odpowiedz
  IP: 46.15.xx2.xx2 
 • +1

  mirek_gość

  08.02.2021, 10:05

  a co to w ogóle za radość łazić po lodzie? śliskie to i zimne. bez sensu. a z drugiej strony - może nie przestrzegać głupców, którzy po nim wędrują, bo się okaże, że mają jakąś orientację np. lodofile czy lodoseksualiści i będzie to ich obraza i podadzą nas do strasburga czy gdzie jako dyskryminację ze względu na orientację czy inny rasizm. jak chcą wpadać do zmarzniętej wody, to niech wpadają. ale niech nie liczą, że ktokolwiek im pomoże. albo wyjdziesz sam, albo umrzyj. pozdro

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx7.xx1 
 • +4

  gość _gość_gość

  08.02.2021, 11:17

  bądzmy czujni zwracajmy uwagę

  Proszę służby o czujność , KILKA DNI TEMU widziałam młodzież chodzącą na środku stawku po lodzie - przy Carrefour !!! bezmyślność totalna !!! ostatnio też sam chłopiec chodził sobie ,,przy brzegu '' sam, ( obok drugi stawek ) od razu podeszłam i go pogoniłam to poszedł w stronę swojego bloku ! MASAKRA ! ludzie edukujcie swoje dzieci !!

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx2 
 • +3

  mirek_gość

  08.02.2021, 12:50

  słuszna postawa obywatelska. brawo. musimy uświadamiać. dorosłych nie żal, bo mają już teoretycznie swój rozum. ale dzieci są naszą przyszłością i trzeba je uczyć rozsądku. dorosły niech sobie łazi, tylko potem niech nie wzywa pomocy. popieram panią całym sercem.

  Cytuj
  IP: 83.8.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA