Strażacka akcja w kościele farnym

(fot. tcz.pl)
Tczew - Strażacka akcja w kościele farnym
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Co działo się w poniedziałek na Starym Mieście - przy farze pojawiły się wozy strażackie?

Jak wyżej - co wydarzyło się przy kościele farnym?

Od redakcji:

Na szczęście były to tylko ćwiczenia. Jak informuje st. kpt. Zbigniew Rzepka z tczewskiej straży pożarnej strażacy ćwiczyli swoje możliwości w okolicy najstarszego obiektu sakralnego Tczewa. Sprawdzano m. in. możliwość ewakuacji. Wszystko po to, by sprawie działać na wypadek prawdziwego pożaru.

Foto - KP PSP

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +6

  C.K._gość_gość

  21.05.2019, 07:52

  Akcja przy kościele farnym

  Już prawie tydzień trwa inna akcja przy kościele farnym. Telefonia komórkowa (chyba Plus) zasila anteny na kościele agregatem prądotwórczym. Nie zapłacili za prąd Enerdze ? Agregat jest zdezelowany hałasuje i smrodzi codziennie , również w niedzielę od 6:30 do 22:00. Ile to jeszcze będzie trwało? Co na to ochrona środowiska ?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx7 
 • +3

  Dama_gość

  22.05.2019, 14:49

  Agregat

  "Nie zapłacili za prąd Enerdze?"Ja bardziej bym stawiała,że nie zapłacili większego myta za udostępnienie obiektu dla anten.Wycieczki administratora świątyni kosztują.Przepraszam "pielgrzymki".

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx2.xxx 
 • -12

  Mieszkaniec_gość

  22.05.2019, 15:23

  lol

  Już dawno za to walenie w dzwony co godzine i zakłócanie ciszy powinna ta dzwonnic zasrana spłonąć !

  Odpowiedz
  IP: 79.188.xx0.xx6 
 • logiczny_gość

  08.06.2019, 12:22

  multi wyznawcy Zjednoczonej Europy

  mile widziani w Tczewie . Jak pięknie zabrzmi śpiew nad minaretem przy Galerii Kociewskiej http://www.youtube.com/watch?v=DfWlKQpQjFI

  Cytuj
  IP: 83.23.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.