Stanisławie - Rukosin. Zjazdy jak leje po bombie

Znak zapytania
Tczew - Stanisławie - Rukosin. Zjazdy jak leje po bombie
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Zastanawia mnie dlaczego na nowym odcinku drogi pomiędzy miejscowością Stanisławiem a Rukosinem nie wykonano odpowiednich zjazdów tak jak to powinno być. Zjazdy zostały wykonane z piasku i zamieniają się w one już dziury.

Jako przykład podam zjazd na drogę gminną w stronę łukocina. Zjazd ten przypomina dziurę po uderzeniu bomby. Zarząd dróg wojewódzkich kompletnie nic dobie z tego nie robi, nie interesuje ich ze mieszkańcy maja problem z wyjazdem z tejże drogi gminnej. Uważam że pieniądze zostały wyrzucone w błoto, zjazd z piasku to można robić w piaskownicy a nie drogach o dużym natężeniu ruchu. Proszę o nagłośnienie tej sprawy i komentarz z zarządu dróg na ten że temat. Zjazdy lezą w interesie zdw w Gdańsku a nie mieszkańców.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +10

  Lol_gość_gość

  25.07.2020, 11:28

  Droga

  Może włodarz powinien się przejechać tym zjazdem i się zainteresować

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx2.xxx 
 • -3

  Jadzia_gość

  26.07.2020, 02:07

  ~

  PiS rządzi.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx2.xx0 
 • +3

  gość_gość

  06.08.2020, 22:15

  zjazd do szkoły

  Ty najpierw znajdź jakąś szkołę podstawową, do której zjazd jest dobrze wykonany i naucz się w niej pisać poprawnie.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.