Jak najszybciej wysłać dziecko do szpitala i psa do weterynarza?

Znak zapytania
Tczew - Jak najszybciej wysłać dziecko do szpitala i psa do weterynarza?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Prosto.Wystarczy wędrówka piękną ścieżką spacerową nad Milenem,gdzie dziś prowadzony jest oprysk środkami chwastobójczymi.

Bez żadnej informacji dla mieszkańców.O martwych owadach nie wspomnę.Po co komu piękna łąka.Weterynarz też zarobi.Ludzie zastanówcie się co robicie......

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • nmn_gość

  07.07.2022, 08:21

  środki chwastobójczymi

  UWAGA!!!! Dzisiaj 07.07.2022 miasto stosuje środki chemiczne w obrębie starego miasta (pod nosem prezydenta miasta). Zagrożenie dla dzieci i zwierzaków no i dla środowiska naturalnego, czy nie można tego zrobić np. ręcznie?

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx0.xx4 
 • a_gość

  09.07.2022, 17:19

  Akurat że robią to pod nosem do bardzo dobrze może ......

  Cytuj
  IP: 79.219.xx5.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.