ZGUBIONO. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt


wydarzyło się
21
04.2019 18:00
Niedziela
Tczew - ZGUBIONO. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
ZGUBIONO telefon LG dnia 21 kwietnia Bulwar Nadwislanski Tczew .

Uczciwego człowieka proszę o kontakt pod numer telefonu 570075656

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • ZULUGULA_gość

  09.05.2019, 19:23

  W tym kraju "uczciwy"?! Nie ma takich!!! Pamiętaj żyjesz w kraju wyznaniowym, tu każdy wyznaje, że co znalezione to jego !!! Taka religia, tacy ludzie :)

  Odpowiedz
  IP: 37.128.xx3.xx1 
 • cieplutki _gość

  09.05.2019, 21:50

  Za PO by tego nie było.

  Oddali by i jeszcze piwo postawili, albo by się zapytali czy możemy wymienić się partnerami. Nie masz partnera/ki? Nie szkodzi tęczowy przyjacielu. Skorzystaj z mojego. Ale zapytaj się najpierw czy ma na to ochotę, bo wiesz... mogą być oskarżenia o seksizm, molestowanie. Och taak. Donald wróć.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx2.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.