Tragiczny lód

Lód, załamanie
Tragiczny lód
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Witam, dopiero wczoraj nastąpiło otwarcie, tak długo wyczekiwanego lodowiska, i co , totalna klapa.

Kto wziął za to pieniądze i kto za to odpowiada, tafla bardzo cienka, która dopiero co wylana a już są dziury i pęknięcia, a bilet kosztuje 15 zł. Nie da się tak jeździć , lepiej jechać do Malborka, lód klarowny i twardy, a nasza Tczewska elita polityczna niech jeździ na tym Boże się pożal lodowisku.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • TPAG_gość

  22.12.2022, 18:53

  TPAG

  Temu ja jeżdżę na łyżwy do Elbląga tam jest duże lodowisko i tańsze 11 zł

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx8.xx4 
 • Gosc_gość

  23.12.2022, 15:37

  Jak zwykle nikomu niedogodzisz,niema lodowiska źle jest lodowisko źle.Jezeli ktoś zna technologie powstawania lodu powinien wiedzieć że na początku jest cienki oraz musi pęknąć aby następne warstwy były mocniejsze.Od niecałego tygodnia funkcjonuje lodowisko A co niektórzy oczekują cudów.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx4.xx1 
 • Kri$ _gość_gość_gość

  29.12.2022, 06:55

  Przykry

  To powiedz po co takie coś jest udostępniane skoro nie jest w pełni gotowe do użytku.... W tym mieście nie ma absolutnie nic najpierw zostało przemyślane a później zrobione.....włodarze daaaawno temu powinni odejść że swoich stanowisk ... P.s. pojedź do Malborka albo Starogardu. Te miasta są dużo czystsze i tam się coś dzieję... Nigdy nie odniosłem wrażenia przebywając w jednej czy drugiej miejscowości, że wydałem pieniądze w błoto. Oto całą prawda.

  Cytuj
  IP: 83.8.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.