Przedszkolaki z wizytą na komendzie

Przedszkolaki na komendzie (fot. KPP Tczew)
Tczew - Przedszkolaki z wizytą na komendzie

zobacz galerię zdjęć: 1
Komendę Powiatową Policji w Tczewie odwiedziły dzieci z miejscowej Akademii Przedszkolaka. Policjantka oprowadziła młodych gości po budynku komendy, opowiedziała, na czym polega praca policjanta, pokazała radiowozy, w których dzieci mogły usiąść. Na zakończenie każde dziecko otrzymało zawieszkę odblaskową w kształcie radiowozu policyjnego.

16 sierpnia br. Komendę Powiatową Policji w Tczewie odwiedziły dzieci z miejscowej Akademii Przedszkolaka. Policjantka zajmująca się profilaktyką oprowadziła młodych gości po budynku komendy. Aby przybliżyć bardziej pracę policjantów, dzieci obejrzały film animowany pt. "Zawód Policjant". W trakcie spotkania dzieci otrzymały obrazki z wizerunkiem policjanta, które mogły pokolorować. Dzieci zwiedziły miejscową komendę, zobaczyły, jak wygląda praca oficera dyżurnego. Przedszkolaki mogły również, zobaczyć jak wyglądają pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Policjantka pokazała dzieciom radiowozy, w których mogły usiąść. Na zakończenie każde dziecko otrzymało zawieszkę odblaskową w kształcie radiowozu policyjnego.

- W spotkaniu uczestniczyło 25 dzieci, podczas którego policjantka odpowiadała na zadawane jej pytania. Mamy nadzieję, że to spotkanie na długo zapadnie w ich pamięci, a przekazane porady pozostaną w ich głowach na całe życie. - mówi mł. asp. Krzysztof Górski z zespołu prasowego tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -4

  Mr M_gość

  17.08.2022, 16:52

  do śmierdzielówy daliście gówniaków?

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx8.xx2 
 • -3

  w_gość

  17.08.2022, 17:25

  Lepiej niech gówniaki siedzą w smierdzielówie niż staruchy

  Cytuj
  IP: 159.205.xx4.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.