Bezpłatna mammografia dla Pań w wieku od 50 do 69 lat

Mammografia, badanie piersi
Tczew - Bezpłatna mammografia dla Pań w wieku od 50 do 69 lat
LUX MED jeden z największych realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi zaprasza na bezpłatną mammografię dla Pań w wieku od 50 do 69 lat. Badania refundowane przez NFZ wykonywane są w mobilnej pracowni mammograficznej.

W mammografii mogą wziąć udział ubezpieczone Panie w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Programem nie są objęte Panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.

Uprzejmie informujemy, że przed badaniem wymagana jest rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.


Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie w miejscowości:

Pelplin - 16 lipca 2021 w godzinach od 8.00 do 15.00 przy Przychodni Pelmed, ul. Wybickiego 14
Tczew - 16 lipca 2021 w godzinach od 8.00 do 15.00 przy markecie Kaufland, ul. Kwiatowa 17
Zachęcamy do systematycznego wykonywania badań zgodnie z zaleceniami Programu. Tylko przestrzeganie terminów kolejnych mammografii umożliwia wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby i pozwala na rozpoczęcie natychmiastowego i skutecznego leczenia, które daje niemal 100 % gwarancję powrotu do zdrowia. Więcej informacji na temat mammografii na stronie www.mammo.pl.

W związku z epidemią Covid-19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań i personelu medycznego prosimy zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • lika_gość_gość_gość

    17.07.2021, 12:48

    W w marcu 2020 r wykonałam mammografię w mammobusie przy Kauflandzie w Tczewie. Wyniku nie otrzymałam do dziś .Dzwoniłam w kwietniu 2021r. pod wskazany numer tel .i powiedziano mi, że nie odebrałam wyniku z poczty. Od kiedy po listy zwykłe udaje się na pocztę.? Obiecano wysyłkę duplikatu i do dziś nic nie otrzymałam.

    Odpowiedz
    IP: 83.21.xx5.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.