Uwaga na fałszywe SMS-y o "nocnej lokacie"

Telefon
Tczew - Uwaga na fałszywe SMS-y o "nocnej lokacie"
Ostrzegamy przed nową metodą podszywania się oszustów pod banki. Cyberprzestępcy rozsyłają SMS-y, w których podają się za jeden z dużych banków.

Wiadomości dotyczą rzekomego przejęcia środków bankowych przez Ministerstwo Finansów. Jedyną szansą na zachowanie pieniędzy ma być fałszywa "nocna lokata". Oszuści powołują się na rzekome zarządzenie Ministra Finansów o zajęciu dużej części sald z kont ROR. Przekonują, że aby tego uniknąć, należy jak najszybciej przelać pieniądze na "nocną lokatę" i podają numer konta.

- Ostrzegamy przed takim sposobem oszustwa i utratą pieniędzy przelanych na "nocną lokatę". - informuje Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -9

  kkk_gość

  16.09.2021, 08:37

  jak tępaki nabierają się na takie rzeczy i typu amber gold, to nic dziwnego, że tyle dałnów łazi w maseczkach i się szczepi, szury covidowe do wora, wór do jeziora

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx9.xx9 
 • +1

  Nick_gość

  16.09.2021, 16:53

  Na szczęście masz na koncie na zgrzewkę żubra i chesterfieldy więc nic nie masz do stracenia;) A zobaczysz, że już niedługo zmienisz zdanie o szczepieniu. Do kościółka chodzisz?

  Cytuj
  IP: 109.207.xx7.xx3 
 • +9

  Natenczas Wojski_gość_gość_gość

  16.09.2021, 09:38

  Gdzie służby?

  Najciekawsze jest to, że za te oszustwa nikt nie idzie siedzieć. Może autorami tych "wynalazków" są ludzie z "kasty"?

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx8.xx4 
 • +2

  hajka_gość

  17.09.2021, 07:01

  wszyscy od ***** *** i lempart uwierzą w ten przekręt - cokolwiek złego im powiedzieć na rząd to łykają jak pelikany

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx6.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA