Gniew. Poważne zmiany w organizacji ruchu

Zakaz wjazdu (fot. tcz.pl)
Tczew - Gniew. Poważne zmiany w organizacji ruchu
30 listopada miało miejsce asfaltowanie ronda na skrzyżowaniu ul. 27 Stycznia z ul. Kościuszki i ul. Gdańską. Odcinek ul. Gdańskiej, rozkopany na wysokości wjazdu w ul. Kopernika od soboty jest już natomiast całkowicie przejezdny. Kolejne poważne zmiany czekają kierowców od dzisiaj.

Zamknięty zostaje odcinek ul. Kopernika, od wjazdu z ul. Gdańskiej do galerii Rossmann. W tej części ulicy prowadzone będą głębokie roboty ziemne, związane z przebudową nowej kanalizacji. W związku z tym, przystanki autobusowe przeniesione zostaną na ul. 27 Stycznia, na wysokości postoju taksówek. To szczególnie ważna wiadomość dla uczestników komunikacji miejskiej.

Prace ziemne potrwać mają jeszcze około dwóch tygodni. Po tym czasie, jeśli pogoda na to pozwoli, wykonawca przystąpi do asfaltowania ulic Gdańskiej i Kopernika, co będzie ostatnim z etapów tej inwestycji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Nick_gość_gość

    03.12.2019, 07:39

    zmieńcie nazwę portalu na gnie.pl

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx7.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA