A1 zablokowana po awarii ciężarówki

Policja na autostradzie A1 (fot. KWP Gdańsk)
A1 zablokowana po awarii ciężarówki
Trudny dzień dla kierowców korzystających z autostrady A1. Trasa w kierunku Gdańska między węzłami Pelplin i Kopytkowo jest zamknięta z powodu awarii ciężarówki.

Jak informuje GDDKiA, wystąpiła awaria pojazdu na remontowanym odcinku. Od godziny ósmej zamknięta jest autostrada w kierunku Gdańska. Laweta jest w drodze. Utrudnienie może potrwać do godziny 10:00.

Dodajmy, że na jezdni w kierunku Łodzi na wysokości Swarożyna przed godziną ósmą miało miejsce zderzenie pojazdów w ruchu, które spowodowało amknięcia pasa awaryjnego i wolnego od w. Swarożyn do w. Pelplin.

Aktualizacja:


10:05 Przywrócono ruch jednym pasem w kierunku Gdańska.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  Kierowca_gość

  05.06.2024, 19:58

  Dlaczego te remonty A1 trwają tak długo?

  Pogoda dopisuje, więc można remont prowadzić praktycznie non stop. Szkoda, że decydenci sami nie muszą korzystać z tej drogi, bo stanie w korkach przed zwężeniem drogi do 1 pasa nikomu nie jest potrzebne. A gdyby tak decydent stał dzień w dzień w tym korku, to może by zostały skrócone terminy w kontraktach. Ech... Bareja...

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA