"Bezpieczna droga do szkoły" ze strażnikami

(fot. mat .prasowe)
Tczew - "Bezpieczna droga do szkoły" ze strażnikami
21 września w ramach programu "Bezpieczna droga do szkoły" Szkole Podstawowej nr 12 odbyły się zajęcia profilaktyczne prowadzone przez Straż Miejską w Tczewie.

Podczas spotkania przypomniano zasady bezpieczeństwa, których trzeba przestrzegać na drodze, promując pozytywne wzorce zachowań. Przedstawiono zalety korzystania z elementów odblaskowych, utrwalono symbole świateł sygnalizatora oraz znaków drogowych.

Głównym celem organizowanych zajęć jest przygotowanie uczniów do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym podczas kolejnych etapów edukacji szkolnej oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych. Podczas zajęć wykorzystano " magiczną tubę". Dzięki jej pomocy, możemy pokazać dzieciom, jak zachowuje się element odblaskowy w momencie, gdy pada na niego światło i jak znacząco odblaski poprawiają naszą widoczność. Na koniec spotkania wszystkim rozdano odblaski i lizaki.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  bezsrejtu_gość_gość_gość

  25.09.2020, 10:54

  Sadyści?

  Masakra jaką krzywdę robicie tym dzieciom zakładając im kagańce!!!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx4.xx1 
 • +3

  toy_gość_gość

  25.09.2020, 11:01

  Nie mogę patrzeć jak dręczą dzieci tymi debilnymi maseczkami.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx1 
 • Lopo_gość_gość_gość

  25.09.2020, 18:53

  Z kim? Oni nie potrafią odróżnić zakazu zatrzymywania się z zakazem postoju. Do czego to doszło w tej naszej Polsce....

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA