Nowy Zarząd LOT KOCIEWIE

Nowy zarząd LOT Kociewie (fot. LOT Kociewie)
Tczew - Nowy Zarząd LOT KOCIEWIE

zobacz galerię zdjęć: 3
W tym roku mija kadencja władz stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE. Izolacja społeczna spowodowała przesunięcia w kalendarzu i Walne Zebrania mogły odbyć się dopiero w miniony piątek, gdzie w sali obrad Rady Miejskiej w Tczewie spotkali się członkowie LOT KOCIEWIE.

Podczas pierwszego, zwyczajnego zebrania delegaci zatwierdzili sprawozdania finansowe i merytoryczne organizacji za rok 2019. Drugie zebranie to już Walne Sprawozdawczo-Wyborcze, które poprowadził Prezes Mirosław Pobłocki. Przedstawiono syntetyczne sprawozdania z działalności Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej w minionej, czwartej kadencji (2016-2020).

- Ostatnie cztery lata obfitowały w wiele nowatorskich oraz śmiałych przedsięwzięć, które służą mieszkańcom naszego regionu, a także coraz liczniej odwiedzającym go turystom - podkreślał Mirosław Pobłocki, Prezes Zarządu LOT KOCIEWIE. - Cieszę się, że w ramach stowarzyszenia mogą współpracować samorządy terytorialne oraz branża turystyczna. Nasza organizacja udowadnia, że dzięki kooperacji można osiągnąć sukces. Profesjonalizm i zaangażowanie organizacji w sprawy ważne dla Kociewia pokazuje, że LOT KOCIEWIE jest integralną częścią naszej lokalnej społeczności i odpowiada na jej potrzeby.


Zanim nastąpił wybór Prezesa LOT Kociewie przypomniano niepisaną tradycję organizacji, gdzie prezesura przechodziła z kadencji na kadencję pomiędzy Kociewiem Tczewskim a Kociewiem Starogardzkim. Stąd też rekomendacja prowadzącego zebranie i wysunięcie kandydatury Starosty Starogardzkiego. Zebrani jednogłośnie, w wyborach tajnych wybrali Kazimierza Chyłę na Prezesa Zarządu V kadencji:


- Dziękuję wszystkim za zaufanie i powierzenie mi tak zaszczytnej funkcji - mówił po głosowaniu nowo wybrany Prezes. - Osobiście obserwuję, a nawet z racji pracy w samorządzie powiatowym uczestniczę w przedsięwzięciach LOTu i uważam, że jest to bardzo potrzebna oraz użyteczna instytucja. Postaram się poszerzyć grono członków o te samorządy, które jeszcze nie są członkami. To zwiększy jeszcze potencjał naszej organizacji.

Prezesowi pomagać będzie nowy Zarząd w wybranym składzie:

Wiceprezesi: Magdalena Olszewska ze Starostwa Powiatowego w Tczewie i Zbigniew Lorkowski - Zastępca Burmistrza Nowego, Bogdan Badziong z Urzędu Miasta i Gminy Pelplin, który został Sekretarzem oraz Małgorzata Mykowska z Urzędu Miejskiego w Tczewie, która została wybrana na Skarbnika, a także pozostali członkowie: Maciej Kalinowski - Wiceprezydent Starogardu Gdańskiego, Magdalena Cholewa z Grodziska Owidz, Karol Markowski ze Stowarzyszenia Inicjatyw Turystycznych TRAMP oraz Jerzy Cisewski - dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie.

W Komisji Rewizyjnej zasiadać będą: Janusz Kosecki - Burmistrz Skórcza, Sławomir Janicki - Wójt Gminy Kaliska, Przewodniczącym został Piotr Laniecki - Wójt Gminy Morzeszczyn.

Dziękujemy władzom poprzedniej kadencji i... gratulujemy władzom V kadencji !!!

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • JAC_gość_gość

  25.06.2020, 11:36

  szanowna redakcjo

  szanowna redakcjo dlaczego usuneliście komentarze ? !!!

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx3.xx8 
 • Tczewiak_gość_gość

  21.08.2020, 05:45

  dokładnie usuneli komentarze

  np ten na temat sukienki pani Magdaleny O

  Cytuj
  IP: 83.21.xxx.xx2 
 • +3

  adi_gość

  20.08.2020, 23:49

  mam dwa pytania: ile kosztuje utrzymanie tego "zarzadu" i co oni w ogole robia? czyzby kolejne stołki dla 'swoich"?

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx7.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA