Zdrowe antidotum na jesień: jedzenie, muzyka, spotkanie - Jesienny Dobry Targ w Oklaskach!

Dobry Targ (fot. mat. prasowe)
Tczew - Zdrowe antidotum na jesień: jedzenie, muzyka, spotkanie - Jesienny Dobry Targ w Oklaskach!

zobacz galerię zdjęć: 3
Dobry Targ powstał z miłości do wartości, a jako że jesienią wszyscy potrzebujemy dużo witamin, dobrych wibracji i energii - wydarzenie wraca z potrójną mocą. Trzecia odsłona jedynego takiego wydarzenia w powiecie to ponowne spotkanie w Oklaski Stanisławie. Trzeciego października na miejscu będzie 30 wystawców, muzyka na żywo i sami znajomi.

Konkretniej? Dobry Targ to szansa dla mieszkańców by kupić dobre, lokalne produkty prosto od rzemieślników i wytwórców. Wcześniejszy Dobry Targ w Oklaskach zakończył się pustymi stołami wystawców, to miejsce gdzie warto być!

NOWOŚCI DLA RADOŚCI
Inicjatywa rozwija się i pojawiają się nowe elementy.

- Chcemy, żeby dojazd na Dobry Targ był przyjemniejszy i bardziej ekologiczny. Rowerzyści dostaną voucher na herbatę, a przez profil na facebooku prowadzimy zapisy na darmowe przejazdy  autobusem - mówi organizatorka Katarzyna Franusiak. Szczegóły autobusowego dojazdu można znaleźć w odpowiednim POŚCIE .


W trakcie wszystkich wydarzeń można było usłyszeć autorską selekcję utworów.

"Muzyka to dla nas ważny składnik Dobrego Targu" - mówi organizatorka Agnieszka Ciecholińska - "Tym razem oprócz DJskich setów będzie można usłyszeć także występy na żywo!" - dodaje.


Dęte trio w towarzystwie perkusji zagra dwa koncerty: o 13:30 i 15:30.

PYSZNOŚCI DLA GOŚCI
Na jesiennej edycji możemy spodziewać się różnorodnej oferty. Będą zakwasy i kiszonki Zakwasowni, rośliny i warzywa, krowie i kozie sery, chleby i wypieki, soki, miody, oleje, ryby, a to jeszcze nie wszystko...
Jesienna edycja to także grill i ognisko. Na profilu wydarzenia publikowane są ważne informacje i przedstawiani są wystawcy, warto więc TAM zajrzeć. Oferta Targu jest różnorodna, a do tego ta edycja będzie obfitowała w jesienne przysmaki.

Z MIŁOŚCI DO WARTOŚCI

"Dobry Targ nie mógłby się odbyć bez wsparcia partnerów. Za markami stoją ludzie, którym nie jest obojętne działanie na rzecz wzmacniania więzi w lokalnej społeczności i tworzenie wartościowych wydarzeń. Wspiera nas Lokalna Grupa Działania Wstęga Kociewia, która od 15 lat działa na rzecz rozwoju obszarów wiejskich Powiatu Tczewskiego. Jest z nami także Gmina Wiejska Tczew, która stawia na ekologię i w trakcie wydarzenia przy swoim stoisku opowie jak powstała gminna pasieka. To budujące, że mamy takie wsparcie, ale pokazuje też jak idea potrafi łączyć" - mówi organizatorka Kasia Franusiak. - "Dobry Targ jest mocno połączonym z miejscem. Oklaski Stanisławie wspierają nas całą mocą i co ciekawe przygotowują dla nas nie tylko główny budynek, ale już w czasie Dobrego Targu działać będzie Stodoła przy Oklaskach, gdzie również staną wystawcy i punkt gastronomiczny. Nie mogę nie wspomnieć również o Zakwasowni, która swoim zaangażowaniem potwierdza wartość i jakość wydarzenia" - dodaje.

Patronat medialny nad Dobrym Targiem objęło Radio Tczew oraz portal Tcz.pl. To lokalne media, które zawsze wspierają społeczne i oddolne inicjatywy. To dzięki nim Dobry Targ może mieć taki zasięg i rozmach. 

Dobry Targ czeka na Was! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych już 3 października od godziny 12:00. Wstęp wolny!

 Zachęcamy do śledzenia profilu Dobrego Targu. W razie potrzeby można także do nas zadzwonić, telefon odbiera Kasia - 785 886 491. 

JESIENNY DOBRY TARG W OKLASKACH | 03.10.2021 (niedziela) | 12:00 - 17:00

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Dikembe_Mutombo_gość_gość_gość_gość

    23.09.2021, 14:10

    Obecne obostrzenia są do 30 września a nowych jeszcze nie ma (nawet w Sanepidzie nie wiedzą, co będzie po tej dacie). Żeby Wam "Pinokio" nie popsuł planów.

    Odpowiedz
    IP: 78.31.xx6.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.