Nie wiesz, kto jest twoim dzielnicowym? Skorzystaj z tej aplikacji

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Nie wiesz, kto jest twoim dzielnicowym? Skorzystaj z tej aplikacji
Czy wiesz, jak w łatwy sposób skontaktować się ze swoim dzielnicowym? Aplikacja "Moja Komenda" umożliwi Ci nie tylko ustalenie danych Twojego dzielnicowego, ale i pozwoli na bezpośredni z nim kontakt.

Policjant pierwszego kontaktu - tak przyjęło się mówić o dzielnicowym, który jest najważniejszym ogniwem łączącym Policję ze społeczeństwem. Dzielnicowy to policjant, który zbiera informacje co do oczekiwań mieszkańców w kwestii bezpieczeństwa. Pomaga w rozwiązywaniu problemów, wdraża niezbędne działania do poprawy bezpieczeństwa w podległym mu rejonie. Dzielnicowi to policjanci, do których można zgłosić się z każdym problemem. W powiecie tczewskim jest 19 dzielnicowych, z których każdy ma swój rejon służbowy.

- Do łatwego ustalenia, kto jest naszym dzielnicowym oraz nawiązania z nim szybkiego kontaktu służy aplikacja "Moja Komenda". Umożliwia ona wyszukanie dzielnicowego już po wpisaniu swojego adresu zamieszkania. Od razu pozyskujemy informację, w jakiej jednostce on pracuje i aby połączyć się ze swoim dzielnicowym wystarczy jedno kliknięcie! Wyszukiwarka dzielnicowych działa w dwóch trybach - online i offline. - mówi mł. asp. Zbigniew Kornet z KPP Tczew.


Po włączeniu usług lokalizacyjnych i trybu online aplikacja umożliwia nie tylko odnalezienie najbliższej jednostki Policji, ale wskaże nam również trasę, którą możemy tam dotrzeć. Aplikacja "Moja Komenda" umożliwia również bezpośrednie połączenie z dyżurnym wybranej jednostki.


Informacje o funkcjonariuszach, którzy pełnią funkcję dzielnicowych na terenie powiatu tczewskiego, można również znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pod adresami:

http://www.tczew.policja.gov.pl/m15/dzielnicowi/65895,DZIELNICOWI.html

http://www.tczew.policja.gov.pl/m15/dzielnicowi/kp-g/80294,KP-Gniew.html

http://www.tczew.policja.gov.pl/m15/dzielnicowi/kp-pelplin/80291,KP-Pelplin.html

http://www.tczew.policja.gov.pl/m15/dzielnicowi/pp-su/80298,PP-Subkowy.html

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  Ja_gość_gość_gość

  24.02.2022, 14:27

  Hrh

  Moj dzielnicowy jest "zbyt zajęty" ,go farmazony nie interesują,pozdr Damiana

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx6.xx8 
 • Ulica_gość

  24.02.2022, 14:42

  Dzielnicowego przez 20lat widziałem raz, jak robil objazd pod blokiem, by sprawdzić tych na kwarantannie

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx5.xxx 
 • Zbigniew stonoga_gość_gość

  24.02.2022, 17:54

  Stare miasto stan umysłu

  Na starym mieście naszego lucky Luke'a juz długo nie widziałem....tam to wszyscy siedzą albo pouciekali jak zmadrzeli...swego czasu jak szedł to chłopaki piwo w ręku trzymali i mu dzień dobry mówili...teraz to już inne pokolenie ...

  Odpowiedz
  IP: 31.61.xx7.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.