Nowa organizacja ruchu na Sychty i Wincentego Pola

(fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Nowa organizacja ruchu na Sychty i Wincentego Pola
Zmiany w organizacji ruchu na ulicy Sychty i Wincentego Pola. Obie uliczki stały się drogami jednokierunkowymi.

Nowe oznakowanie już obowiązuje:

- Zmiana organizacji ruchu przy ul. Sychty i Pola została wprowadzono w ubiegłym tygodniu, na wniosek mieszkańców. Obecnie wjeżdżając od strony ul. 30 Stycznia, skręcamy w prawo - w ul. W. Pola. Jadąc od strony ul. Iwaszkiewicza - również skręcamy w prawo - w ul. Ks. Sychty. Ponadto w rejonie pomiędzy ul. Bema i Iwaszkiewicza ograniczona została dopuszczalna prędkość jazdy i wprowadzona strefa tempo 30. - informuje Małgorzata Mykowska, rzeczniczka tczewskiego ratusza.


Wszystkim przypominamy o tym, aby nie jeździć na pamięć.


- Zwiększenie bezpieczeństwa na osiedlowych ulicach można osiągnąć poprzez zmianę organizacji ruchu. To może być dobry pomysł dla pozostałych, niewielkich osiedli. - uważa radny Łukasz Brządkowski.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +5

  adam p._gość

  03.04.2020, 07:39

  Górki

  Na Górkach połowa uliczek powinna być jednokierunkowa.

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xxx 
 • +10

  mieszkaniec_gość

  03.04.2020, 08:01

  zmiana organizacji ruchu

  Wreszcie! jakby jeszcze ludzie uruchomili mózgi i stawali po jednej stronie ulicy to byłoby ultra płynnie i bezpiecznie.

  Odpowiedz
  IP: 91.224.xx8.xx4 
 • www_gość

  04.04.2020, 19:32

  www

  własnie dobrze stawiają, żeby wolniej jeździli, np. jak dziecko wyskoczy z placu zabaw

  Cytuj
  IP: 185.167.xx4.xx0 
 • Tczewiak_gość

  26.05.2020, 13:34

  Zaraz dostanę wylewu...oni to robią specjalnie...najpierw JEDNOKIERUNKOWA...al jak się ludzie przyzwyczają...to dokleją NIE DOTYCZY ROWERÓW. Kto na litość...jest tak niekompetentny...zeby podejmowac takie decyzje????? Rowerzysta jest pełnoprawnym uczestnikiem ruchu...w Tczewie już połowa uliczek Na Starym mieście i Suchostrzygach jest tak oznakowana. Co druga ulica ma zakręt pod kątem 90 stopni. A jak wiadomo (nie mam nic do rowerzystów) niestety większość z nich zasuwa z prędkoscią świartła. To ja tylko modlę się, zeby nie było tak, ze się cmokną...bo z mojej elementarnej wiedzy...rowerzysta ma mniejsze szanse. A Przecież obaj jadą teoretycznie prawidłowo. Te decyzje...to absolutny brak rozsądku i trzeźwiego myślenia.

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx3.xx9 
 • Sławek EU07_gość

  26.05.2020, 15:05

  rower

  Rower jednośladowy ma małą szerokość w porównaniu do innych pojazdów więc mogą bezpiecznie jeździć pod prąd.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx2.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.