Kasia Figura z Ajagore - premiera teledysku na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni!

Premiera nowego teledysku Ajagore (fot. Rafał Grzenkowski )
Tczew - Kasia Figura z Ajagore - premiera teledysku na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni!

zobacz galerię zdjęć: 12
Już w najbliższy wtorek, 15. września, w ramach 40 Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się ogólnopolska premiera wideoklipu do nowego singla związanego z naszym miastem zespołu AJAGORE pod tytułem ELEONORA. Ciekawostką jest fakt, że po raz pierwszy w historii tego prestiżowego Festiwalu będzie prezentowana forma filmowa jaką jest teledysk.

Główną rolę zagrała Katarzyna Figura oraz światowej sławy tancerz i choreograf teatralny Leszek Bzdyl. Sceny do teledysku były nagrywane w Gdyni oraz Tczewie.W załączniku zdjęcia z planu zdjęciowego (fot. Rafał Grzenkowski) oraz kadr z filmu. Już niebawem, w dniu premiery przedstawimy cały teledysk na łamach naszego portalu.


Inicjatywę wsparli między innymi: Urząd Miejski w Tczewie oraz Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tczewie

Opis filmu

Wideoklip, który opowiada historię przelotnego związku Adama, przystojnego i niebezpiecznego kochanka, z piękną divą o imieniu Eleonora. Podczas wizyty w mrocznym klubie muzycznym Adam obserwuje śpiewającą na scenie fascynującą kobietę, nie jest przekonany czy to, co widzi jest rzeczywistością czy jedynie jego marzeniem. Eleonora wysyła w jego kierunku znak lekkim skinieniem palca.W roli Eleonory Katarzyna Figura, w roli kochanka, tancerz i choreograf Leszek Bzdyl. Film jest ilustracją do piosenki zespołu Ajagore "Eleonora".

Źródło: http://www.festiwalgdynia.pl/program/filmy/46-43--2066-_eleonora.html

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -4

  _gość

  11.09.2015, 12:39

  brawo chłopaki!

  najbardziej podoba mi się ten fragment artykułu: "Film jest ilustracją do piosenki zespołu Ajagore "Eleonora". Korek napisz piosenkę o spadachroniarzach, to nakręcą film akcji,...

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xx2 
 • aga_piet

  11.09.2015, 19:13

  Autor! Autor!

  A kto reżyseruje? Ważna informacja, zwłaszcza że teledysk startuje na festiwalu :)

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.