Jutro działania "Smog". "Policjant może uniemożliwić jazdę, jeżeli pojazd zagraża środowisku"

Kontrola policji (fot. KPP Tczew)
Tczew - Jutro działania "Smog". "Policjant może uniemożliwić jazdę, jeżeli pojazd zagraża środowisku"
Cykliczne działania smog odbędą się 19 lutego. Na terenie całego województwa pomorscy policjanci będą kontrolować stan techniczny pojazdów. Liczne kontrole emisji spalin mają na celu wyeliminowanie z ruchu pojazdów, których stan zagraża środowisku. Policjanci sprawdzą także inne elementy, które mają wpływ na bezpieczeństwo.

W najbliższą środę, 19 lutego na terenie całego województwa zostaną przeprowadzone działania "Smog".

- Policjanci przeprowadzą między innymi kontrolę emisji spalin, oświetlenie, sprawność hamulców, stan bieżnika opon. Kierujący, który zdecyduje się na kierowanie samochodem niesprawnym technicznie, naraża siebie oraz innych uczestników ruchu. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


W działaniach zostaną wykorzystane pojazdy dla Ekip Techniki Drogowej i Ekologii. Policjanci mają do dyspozycji sprzęt umożliwiający dokładne badanie składu spalin.


- Przypominamy, że policjant może uniemożliwić dalszą jazdę jeżeli stan pojazdu w sposób oczywisty zagraża bezpieczeństwu lub środowisku. Warto zadbać o środek transportu, w którym spędza się dużo czasu, także podczas przewożenia najbliższych. - dodaje policjant.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (11)
dodaj komentarz

 • +16

  mieczyslaw

  18.02.2020, 16:03

  A kiedy remont Bałdowskiej?

  Poruszanie się tą ulicą zagraża zdrowiu i życiu! Odcinek poza terenem zabudowanym szczególnie: brak pobocza, chodnika, dziura na dziurze, kiepska widoczność po zmroku. Naprawdę musimy czekać, aż ktoś tam ucierpi zanim ta droga zostanie przebudowana?!

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +3

  ,,,,,,,,,,,owca_gość

  18.02.2020, 16:11

  Kampania wyborcza.

  Każde działanie jest dobre aby obrzydzić PiS. Po absurdalnych wyrokach czas na absurdalne mandaty.

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx5.xx3 
 • +4

  stop-srejt_gość_gość_gość

  18.02.2020, 16:12

  Państwo opresyjne

  Ot co

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx4.xx1 
 • +16

  Gc_gość

  18.02.2020, 16:57

  Niech się wezmą za samochody Bułagrów i ich stan techniczny co drugi na złom.

  Odpowiedz
  IP: 95.40.xx7.xx3 
 • +7

  xcvxvxc_gość

  19.02.2020, 07:43

  Mądrze prawisz. Ja także mam dziwne przekonanie, że oni są nietykalni. Jeżdżą jak piraci, wożą więcej pasażerów niż autobusy miejskie...i panosza się ze swoją agresją bardziej niż kibole.

  Cytuj
  IP: 153.19.xx3.xx9 
 • +3

  Gelek_gość_gość

  18.02.2020, 17:49

  Kur..!!! Jutro autobusem do roboty

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx7.xx3 
 • Ja_gość_gość_gość

  18.02.2020, 18:50

  Mogę sprawdzić ja, stan techniczny?

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx4.xx0 
 • +8

  obywatel_gość

  18.02.2020, 19:54

  po pierwsze normy emisji spalin mamy ze sredniowiecza,po drugie zrobcie normalne oprocentowanie kredytow jak u niemca to bedziemy jezdzic nowymi samochodami

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx4 
 • -11

  Claudia Klein_gość_gość

  18.02.2020, 23:43

  Pożyczkę

  Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi "tak", radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  Odpowiedz
  IP: 197.210.xx3.xx3 
 • +5

  umarlak_gość

  19.02.2020, 06:29

  leżę i czuję

  a co jak pojazdy służbowe Policji stoją i grzeją silniki na parkingu obok cmentarza. jakie to skażone środowisko.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx1 
 • +1

  słoń_gość

  19.02.2020, 07:49

  Pomysł z zamierzenia dobry, osobiście go popieram. Te ledwie trzymające się kupy busy robotnicze GMB, GSZ, GST...to codzienny dramat na autostradzie. Niby jednostki operacyjne są świetnie poinformowane o całej przestępczości miasta...a jakoś tych siewników wybić nie mogą? Niech to będzie akcja z prawdziwego zdarzenia, niech faktycznie eliminują te sztrucle, które zagrażają bezpieczeństwu innych. Jeśli rzetelnie i sumiennie przeprowadziłoby się taką akcję...to ja jestem za. I jeśli służby się przyłożą, to ja poproszę o info gdzie stoją, na swój koszt dowiozę im kawę i ciacho z Mc. O ile, coś wreszcie będzie miało ręce i nogi, i faktycznie będzie służyło bezpieczeństwu a nie tylko populistycznej propagandzie i reklamie przedwyborczej. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych, dbających o stan techniczny swojego auta, z dbałości o siebie, bliskich i innych uczestników dróg. Nie pozdrawiam nierozsądnych z chińskimi żarówkami led - oślepiających na kilkanaście sekund innych, nie pozdrawiam busów robotniczych, które jeżdżą bez kierunków, zmieniają pasy jakchcą i innych narowistych nie dbających o życie swoje i innych.

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA