Pelplin. Będą uczyć seniorów aktywności w sieci

(fot. pelplin.pl)
Tczew - Pelplin. Będą uczyć seniorów aktywności w sieci
Gmina Pelplin pozyskała środki na realizację projektu pn. "Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Gminy Pelplin". Podpisana przez Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin Mirosława Chyłę umowa pozwala na rozpoczęcie realizacji projektu.

W ramach tego projektu Gmina Pelplin zakupi 12 laptopów, które będą służyły do darmowych szkoleń komputerowych w szczególności dla seniorów z terenu Gminy Pelplin. Planujemy przeszkolić 144 osoby w następującej tematyce: "Moje finanse i transakcje w sieci" oraz "Działam w sieciach społecznościowych". Szkolenia odbywać będą się w kilku lokalizacjach najbardziej przystępnych seniorom, tj. siedzibie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pelplinie oraz Domach i Klubach Seniora na terenie Gminy Pelplin.

Wartość projektu wyniesie 80.640 zł, całość wydatków przewidziana do realizacji projektu finansowana jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020, osi priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje Społeczeństwa, działania 3.1.: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych dotycząca realizacji projektu grantowego pn.: "Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców województw pomorskiego, warmińsko mazurskiego, podlaskiego".

O szczegółach dotyczących projektu, w tym sposobie naboru uczestników, będziemy Państwa informować w najbliższym czasie.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  _gość

  19.06.2020, 06:52

  Szkolenia

  Będą uczyć jak zrobić przelew na radio Maryja?

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx0.xx6 
 • +2

  Gośc_gość_gość_gość_gość

  20.06.2020, 17:02

  Mieszane uczucia !!

  Duda poza drugą turą !! Na onkologię kasę żałował dał na propagandę w TVP , a teraz wyłoży na żołnierzy USA !!

  Cytuj
  IP: 188.147.xx2.xxx 
 • +3

  debilkaczynski_gość

  19.06.2020, 07:45

  ......

  Niech ich naucza że 13stka to nie wszystko. I sprzedawać sie za swoje własne podatki to głupota. I że jak chca skreslić dude na karcie to niech nie stawiaja tam krzyzyka. Obudz sie tepy umysle.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx3.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA