Co zrobić z choinką po świętach?

Śmieci po świętach (fot. tcz.pl)
Co zrobić z choinką po świętach?
Przez okres świąteczny cieszą oko, ale potem pojawia się problem, co z nimi zrobić, gdy tracą igły. Mowa o świątecznych drzewkach.

Pięknie przystrojone drzewka bożonarodzeniowe cieszą nasze oczy od połowy grudnia - część z nas pozbywa się ich już po Święcie Trzech Króli, inni starają się jak najdłużej podtrzymać świątecznych nastrój (według katolickiej tradycji można je trzymać do 2 lutego). Co jednak zrobić z drzewkiem, które gubi igły?

- W okresie od 1 stycznia do 15 lutego 2024 r. odbiór choinek odbywać się będzie na telefoniczne zgłoszenie mieszkańców (tak jak odpady wielkogabarytowe). Termin odbioru ustalany jest na każdy piątek w/w okresu. Informacja ta zostanie również umieszczona w aplikacji EcoHarmonogram. - informuje CleanBud.
.

Urzędnicy przypominają, że choinek nie powinno wrzucać się do pieca, ponieważ dym z drzew iglastych może być trujący.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +3

  qq_gość

  02.01.2024, 08:50

  je*&^ąć przed UM niech sobie zawiozą dla osrańców na Malinowską

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • Sławek EU07_gość

  23.01.2024, 09:16

  Wyrzucają gdzie popadnie

  W gminie Pelplin wyrzucają gdzie popadnie.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.