Umowa na remont dróg asfaltowych w gminie Gniew podpisana

(fot. gniew.pl)
Umowa na remont dróg asfaltowych w gminie Gniew podpisana
Burmistrz Maciej Czarnecki podpisał umowę ze starogardzkim Przedsiębiorstwem Budowy Dróg S.A. na realizację ważnej inwestycji przebudowy dróg. Przypomnijmy, że na to zdanie Gmina Gniew pozyskała prawie 4,5 miliona złotych w ramach III edycji Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych. Prace modernizacyjne rozpocząć się mają jeszcze w tym roku.

W ramach inwestycji wyremontowane zostaną drogi na terenach wiejskich w Jeleniu, Polskim Gronowie, Ostrowitem, Pieniążkowie, Rakowcu oraz droga z Opalenia do Widlic. Modernizację przejdą również ulice Czyżewskiego, Witosa i Stroma w Gniewie.

Remont polegać będzie na wykonaniu nakładek bitumicznych, odtworzeniu istniejących zjazdów oraz regulacji elementów istniejącej infrastruktury. Na niektórych odcinkach zostanie również wykonana nowa nawierzchnia chodników.

Wartość zadania wynosi 4 497 264,36 zł.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -2

  Gniewiok_gość

  23.05.2023, 08:14

  Wincy przedrókóf z gniew.pl

  Odpowiedz
  IP: 178.162.xx2.xx1 
 • -2

  gość_gość

  23.05.2023, 15:11

  drogi

  Gniewiok to dopiero analfabeta. Że takich nosi ziemia.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx6.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.