Jubileusze mieszkańców gminy Tczew

(fot. gmina-tczew.pl)
Tczew - Jubileusze mieszkańców gminy Tczew
Tuż po świętach - 27 grudnia - obyło się ostatnie w tym roku spotkanie z dostojnymi Jubilatami. W Urzędzie Gminy Tczew goszczono mieszkańców, którzy obchodzili jubileusz 85-tych i 90-tych urodzin oraz rocznice ślubu - złotą (50 lat), szmaragdową (55 lat) i diamentową (60 lat).

Goście odebrali z rąk Zastępy Wójta Gminy Tczew Tomasza Urbańskiego kwiaty, listy gratulacyjne oraz specjalne gratyfikacje pieniężne. Podczas spotkania, które poprowadziła kierownik GOPS Agnieszka Panek, nie zabrakło symbolicznej lampki szampana oraz historii i wspomnień gości na temat swojego życia i rodzin. Niech każda chwila będzie dla Was źródłem szczęścia!


85 urodziny:

Teresa Ciara
Jadwiga Krefft
Eleonora Landowska

90 urodziny:

Kazimiera Fandrejewska


50 lat ślubu:

Bożena i Tadeusz Winniczek
Krystyna i Miłosz Wojtuszkiewicz

55 lat ślubu:

Krystyna i Jan Tuszkowscy

60 lat ślubu:

Teresa i Stanisław Drożdziel

Więcej zdjęć tutaj.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • gosc_gość_gość_gość

  02.01.2020, 07:11

  Jubileusze

  A w gminie nie boją się wypłacać jubilatom- czy tam izba obrachunkowa nie ma wejścia?.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx2 
 • Natenczas Wojski_gość_gość

  02.01.2020, 10:04

  Ma...

  Tylko, że tam otrzymują "gratyfikacje". W mieście były "nagrody". Niby to samo ale nie to samo z punktu widzenia prawa i znaczenia słów. gratyfikacja : 1. <<dodatkowe wynagrodzenie wypłacone pracownikowi za specjalne zasługi lub z okazji jakiegoś święta>> 2. <<prezent lub łapówka, którą ktoś otrzymuje w zamian za coś>> nagroda: 1. <<dyplom, odznaczenie, pieniądze lub wartościowy przedmiot będące formą uznania lub wyróżnienia za osiągnięcia, zwycięstwo w konkursie, w zawodach itp.>> 2. <<wynagrodzenie za poniesione straty lub cierpienia>> Jak z tego widać, łapówka jest dozwolona prawem (gratyfikacja) a długoletnie pożycie małżeńskie nie może być uznane za straty i cierpienia (nagroda). Znaczenia słów za PWN -tnij.tcz.pl/?u=a54c27

  Cytuj
  IP: 5.172.xx5.xx2 
  +2

  TeczeW_gość

  02.01.2020, 19:27

  Zbigniew, czytasz to?

  To podp***, umiesz !

  Cytuj
  IP: 84.38.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.