Z wolontariuszami o bezpieczeństwie podczas finału WOŚP

Z wolontariuszami o bezpieczeństwie (fot. KPP Tczew)
Z wolontariuszami o bezpieczeństwie podczas finału WOŚP

zobacz galerię zdjęć: 1
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie, odbyło się ważne spotkanie dzielnicowego z wolontariuszami, którzy zaangażowali się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Policjant dzielił się istotnymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa podczas kwestowania, zachęcając do wzajemnej asekuracji i wspierania działań charytatywnych.

W trakcie spotkania dzielnicowy podkreślił, jak istotne jest, aby wolontariusze czuli się bezpiecznie podczas kwestowania na rzecz WOŚP. Zwrócił uwagę na konieczność współpracy z lokalną społecznością, informując, że właśnie dzięki wzajemnej trosce o bezpieczeństwo można skutecznie przeciwdziałać potencjalnym zagrożeniom.

- Policjant przedstawił praktyczne wskazówki dotyczące unikania sytuacji ryzykownych oraz radził, jak zareagować w przypadku niebezpieczeństwa. Podkreślił rolę wzajemnego wsparcia między wolontariuszami, a także zachęcał do zgłaszania wszelkich podejrzanych sytuacji Policji. Dodatkowo dzielnicowy podkreślił, że bezpieczeństwo każdego wolontariusza leży w rękach całej społeczności. Apelował o wspólną odpowiedzialność za utrzymanie porządku i spokoju podczas akcji WOŚP, aby każdy mógł bezpiecznie i z radością przyczynić się do zbierania funduszy na szlachetny cel. - mówi sierż. Katarzyna Ożóg, rzeczniczka KPP Tczew.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • Kris_gość_gość_gość

  25.01.2024, 09:21

  Pokażę im fucka

  J**ać owsiaka i jego żebraków. Niech spierdalają spod kościołów a serduszka niech sobie na ryju nakleją. Banda darmozjadów.

  Odpowiedz
  IP: 185.80.xx1.xx6 
 • ale _gość

  25.01.2024, 15:49

  Tam stoi

  tempa dzida z RM czew.

  Cytuj
  IP: 5.173.xx4.xx3 
 • nhj_gość

  25.01.2024, 14:07

  Teraz służby angażują sie w prywatną zbiórkę ? Trochę to śmieszne. Ciekawe kiedy każą im nosić tęczowe opaski

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx6.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.