Przebiegnie 1092 km w 14 dni. Będzie promować Pomorze

(fot. Mariusz Czupryński)
Przebiegnie 1092 km w 14 dni. Będzie promować Pomorze
Gdyńska ultramaratonistka, Wiola Czuryńska w ciągu 14 dni zamierza obiec województwo pomorskie, wzdłuż jego granic, pokonując tym samym dystans 1092 km. Biegaczka wystartuje 22 kwietnia z gdyńskiego bulwaru i zakończy bieg w tym samym miejscu 5 maja, w dniu swoich 45 urodzin.

Pomorski bieg nie jest jednak ostatecznym celem Czuryńskiej. W 2023 roku biegaczka ma zamiar pokonać ponad 4000 km biegnąc wzdłuż granic Polski. Jeśli osiągnie swój cel, będzie pierwszą kobietą, która obiegła Polskę i pierwszym człowiekiem, który pokonał dystans 4000 km biegnąc wzdłuż jej granic. Polskę okrążyło dotąd dwóch biegaczy, jednak ich trasa została wytyczona w większej odległości od granic, w związku z czym była znacznie krótsza.

- Jestem pod wrażeniem wytrwałości Pani Czuryńskiej - mówi Wojciech Tyborowski, dyrektor Invest in Pomerania. - Cieszę się, że możemy wspierać jej ambitny cel. Nasza inicjatywa, Live more. Pomerania, skupia się na promocji województwa Pomorskiego. Chcemy pokazać światu, że Pomorze to idealne miejsce do studiowania, pracy i realizowania marzeń, Pani Wioletta jest tego idealnym przykładem.

Skąd pomysł na bieg? Wioletta Czuryńska, jak sama mówi, biega dla kobiet.

- Moim celem jest dotarcie do kobiet, które żyją w przekonaniu, że nie zasługują na to, by spełniać swoje ambicje. Ja też taka byłam, nie wierzyłam w siebie i nie dawałam sobie pozwolenia na życie na własnych zasadach, ale dzięki bieganiu udało mi się to przełamać. Chcę pokazać kobietom takim jak ja, że mogą osiągnąć wszystko, co sobie zaplanują. Skoro ja zmieniłam swoje życie, to one też mogą.

Wiola jest żoną z 25-letnim stażem i matką trzech synów, zanim postanowiła zostać sportowcem i przewrócić swoje życie do góry nogami, miała stabilną pracę, ale nie czuła się spełniona. Jej przygoda z bieganiem zaczęła się 6 lat temu.

- Zaczęło się od obietnicy. Któregoś wieczora razem z rodziną oglądałam film "Ze wszystkich sił", w którym niepełnosprawny chłopak i jego ojciec postanawiają wziąć udział w triathlonie. Po seansie mój najmłodszy syn zapytał, czy byłabym w stanie zrobić to samo. Byłam wtedy szarą myszką, sfrustrowaną, wiecznie złą, z pracą, która doprowadzała mnie do szału, i problemami zdrowotnymi i nadwagą. Mimo to, bez zastanowienia powiedziałam, że tak. Obietnice są dla mnie święte, w szczególności te, które składam swoim dzieciom, więc już następnego dnia zaczęłam biegać. Początkowo małe dystanse, z czasem coraz dłuższe i coraz bardziej ambitne. W końcu bieganie stało się dla mnie tak ważne, że postanowiłam podporządkować mu swoje życie zawodowe. Rzuciłam dotychczasową pracę, która nie pozwalała mi na treningi w ciągu dnia i postanowiłam całkowicie się przebranżowić. Po 40-tce nauczyłam się budować strony internetowe i założyłam własną firmę. W tej chwili mogę pracować kiedy tylko mój plan treningowy mi na to pozwala - śmieje się gdynianka.

Bieganie stało się dla niej bardzo ważne i odmieniło jej życie. Dzięki treningom nie tylko odzyskała formę i znalazła w sobie siłę i motywację do zmiany pracy, ale także stała się bardziej pewna siebie i zadowolona z życia. Pewnego dnia, podczas porannego treningu, w głowie biegaczki zakiełkował pomysł: a gdyby tak pobiec dalej, zrobić coś, czego nikt jeszcze nie zrobił, a gdyby tak obiec Polskę? Początkowo była to tylko mrzonka, jednak powoli pomysł zaczął nabierać kształtów i stał się planem, który Wiola krok po kroku, konsekwentnie realizuje. Najpierw dwukrotnie obiegła Gdynię, później wzięła udział w wyzwaniu Attiq Virrrtual Ultra Challenge i pokonała 475 km w 10 dni zajmując 2. miejsce na świecie w klasyfikacji generalnej kobiet i 1. miejsce w swojej kategorii wiekowej, a za kilka dni wykona kolejny krok i obiegnie Pomorze.

Ambitna biegaczka chce, aby o jej wyzwaniu dowiedziało się jak najwięcej osób, chce motywować innych do stawiania sobie ambitnych celów. Dlatego założyła stronę internetową wiolkaczurynska.pl, na której zamieszcza informacje o swoich przygotowaniach. Aktywnie działa także w social mediach, gdzie zgromadziła żywą społeczność, która kibicuje jej i aktywnie uczestniczy w jej wyzwaniu poprzez akcję "Biegaj z Wiolką". Dzięki akcji ludzie z całej polski mogą wirtualnie obiec Pomorze. Uczestnicy wyzwania odnotowują każdy przebiegnięty kilometr, a mapa Pomorza zamieszczona na stronie Wioli, pokazuje im na jakim etapie biegu wzdłuż pomorskich granic by się znajdowali. Uczestnicy mają czas do końca roku, aby osiągnąć cel. Biegaczka prowadzi również swój kanał na Youtube, gdzie przeprowadza wywiady z ciekawymi ludźmi ze świata sportu i nie tylko, oraz pokazuje swoje treningi i inne etapy przygotowań w wideorelacjach.
Początek biegu już w czwartek 22 kwietnia. Zapraszamy wszystkich do kibicowania gdyńskiej ultramaratonistce, zarówno wirtualnie jak i na trasie biegu. Na stronie internetowej https://wiolkaczurynska.pl/bieg-dookola-wojewodztwa.../ można zobaczyć mapę trasy, którą pokona Wioletta. Można również dołączyć do biegu i towarzyszyć biegaczce na dowolnym odcinku wyzwania. Osoby spoza regionu mogą natomiast dołączyć do biegu wirtualnie i obiec Pomorze nie ruszając się ze swojego miasta.

Patronat nad biegiem objął Marszałek Województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk, oraz  inicjatywa Live more. Pomerania.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (113)
dodaj komentarz

 • -8

  ale jaja _gość

  20.04.2021, 04:54

  jacieniemoge

  to nie stać jej na samochód żeby pojechać na te granice?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx9 
 • Jennifer Willie _gość

  06.11.2023, 13:32

  lgodisabo1@outlook.com

  cześć, jestem Jenny. Chcę szybko podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami. kilka dni temu znalazłam w Internecie świetnego rzucającego zaklęcia, doktora White'a, kiedy desperacko potrzebowałam mojego byłego chłopaka po 3 tygodniach zerwania. Zostawił mnie dla innej kobiety. To wydarzyło się tak szybko, że nie miałem nic do powiedzenia w tej sytuacji. Zostawił mnie po 3 latach bez żadnego wyjaśnienia. Kontaktuję się z doktorem Whitem poprzez jego kontakt, a on powiedział mi, co muszę zrobić, zanim będzie mógł mi pomóc, i zrobiłem tak, jak mi powiedział, po tym, jak postępowałem zgodnie z jego instrukcjami, rzucił zaklęcie miłosne, które pomogło nam wrócić do siebie, i powiedział mi, że skontaktuje się ze mną w ciągu 48 godzin, dokładnie 48 godzin później mój chłopak znowu zaczął do mnie pisać i czuł się okropnie z powodu tego, przez co mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Zamieszkaliśmy razem, był dla mnie bardziej otwarty niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd doktor White mi pomógł, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mi niż wcześniej. Gorąco polecam doktora White'a każdemu, kto potrzebuje pomocy. E-mail: whitelordspell@gmail.com 1) Zaklęcia miłosne 2) Utracone zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Zaklęcia zrywające 7) Wypędź byłego kochanka 8.) Chcesz awansować w swoim biurze/zaklęciu na loterii 9) chcesz zadowolić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiś problem, aby uzyskać trwałe rozwiązanie whitelordspell@gmail.com WhatsApp: +2349037186593

  Cytuj
  IP: 197.211.xx8.xx3 
 • +2

  Gladius_gość_gość

  20.04.2021, 11:25

  Rozumiem że będzie

  biegać w masce ?

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx6.xx5 
 • -3

  Gdańsk _gość

  20.04.2021, 17:46

  I płetwach

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx8 
  -2

  Zgred_gość

  20.04.2021, 21:09

  Nic nie rozumiesz...

  Rozumiesz???

  Cytuj
  IP: 5.173.xxx.xx0 
  -2

  Jennifer Willie _gość_gość

  06.11.2023, 13:33

  lgodisabo1@outlook.com

  cześć, jestem Jenny. Chcę szybko podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami. kilka dni temu znalazłam w Internecie świetnego rzucającego zaklęcia, doktora White'a, kiedy desperacko potrzebowałam mojego byłego chłopaka po 3 tygodniach zerwania. Zostawił mnie dla innej kobiety. To wydarzyło się tak szybko, że nie miałem nic do powiedzenia w tej sytuacji. Zostawił mnie po 3 latach bez żadnego wyjaśnienia. Kontaktuję się z doktorem Whitem poprzez jego kontakt, a on powiedział mi, co muszę zrobić, zanim będzie mógł mi pomóc, i zrobiłem tak, jak mi powiedział, po tym, jak postępowałem zgodnie z jego instrukcjami, rzucił zaklęcie miłosne, które pomogło nam wrócić do siebie, i powiedział mi, że skontaktuje się ze mną w ciągu 48 godzin, dokładnie 48 godzin później mój chłopak znowu zaczął do mnie pisać i czuł się okropnie z powodu tego, przez co mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Zamieszkaliśmy razem, był dla mnie bardziej otwarty niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd doktor White mi pomógł, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mi niż wcześniej. Gorąco polecam doktora White'a każdemu, kto potrzebuje pomocy. E-mail: whitelordspell@gmail.com 1) Zaklęcia miłosne 2) Utracone zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Zaklęcia zrywające 7) Wypędź byłego kochanka 8.) Chcesz awansować w swoim biurze/zaklęciu na loterii 9) chcesz zadowolić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiś problem,, aby uzyskać trwałe rozwiązanie whitelordspell@gmail.com WhatsApp: +2349037186593

  Cytuj
  IP: 197.211.xx8.xx3 
 • +6

  Szatan_gość

  21.04.2021, 06:44

  I niby jak ma wyglądać promocja Pomorza w taki sposób? Po pierwsze mało kto usłyszy, bo w mediach będzie co najwyżej krótka wzmianka, o ile w ogóle coś. Nawet jak ktoś usłyszy, to czy fakt że "jakaś pani" przebierała nogami przez 1000+ km spowoduje, że będzie chciał odwiedzić pomorze? Raczej nie. Pani nie promuje Pomorza, tylko najwyżej samą siebie. Pod pretekstem promocji regionu zdobyła opiekę medialną i sponsorów, ot co. Najwyraźniej social media już jej nie starczają.

  Odpowiedz
  IP: 83.12.xx0.xx8 
 • Jennifer Willie _gość

  06.11.2023, 13:37

  lgodisabo1@outlook.com

  cześć, jestem Jenny. Chcę szybko podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami. kilka dni temu znalazłam w Internecie świetnego rzucającego zaklęcia, doktora White'a, kiedy desperacko potrzebowałam mojego byłego chłopaka po 3 tygodniach zerwania. Zostawił mnie dla innej kobiety. To wydarzyło się tak szybko, że nie miałem nic do powiedzenia w tej sytuacji. Zostawił mnie po 3 latach bez żadnego wyjaśnienia. Kontaktuję się z doktorem Whitem poprzez jego kontakt, a on powiedział mi, co muszę zrobić, zanim będzie mógł mi pomóc, i zrobiłem tak, jak mi powiedział, po tym, jak postępowałem zgodnie z jego instrukcjami, rzucił zaklęcie miłosne, które pomogło nam wrócić do siebie, i powiedział mi, że skontaktuje się ze mną w ciągu 48 godzin, dokładnie 48 godzin później mój chłopak znowu zaczął do mnie pisać i czuł się okropnie z powodu tego, przez co mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Zamieszkaliśmy razem, był dla mnie bardziej otwarty niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd doktor White mi pomógł, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mi niż wcześniej. Gorąco polecam doktora White'a każdemu, kto potrzebuje pomocy. E-mail: whitelordspell@gmail.com 1) Zaklęcia miłosne 2) Utracone zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Zaklęcia zrywające 7) Wypędź byłego kochanka 8.) Chcesz awansować w swoim biurze/zaklęciu na loterii 9) chcesz zadowolić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem,. jeśli masz jakiś problem, aby uzyskać trwałe rozwiązanie whitelordspell@gmail.com WhatsApp: +2349037186593

  Cytuj
  IP: 197.211.xx8.xx3 
 • -5

  Dr muda_gość

  23.04.2021, 12:30

  lordmaxspiritualtemple@gmail.com

  Wróciłem z moim byłym chłopakiem z pomocą dr. Mudy, najlepszego rzucającego zaklęcia online i gorąco polecam dr. Muda każdemu, kto potrzebuje pomocy! .. Chcę zaświadczyć, jak odzyskałem mojego chłopaka po tym, jak on zerwanie ze mną, jesteśmy razem od 3 lat, niedawno dowiedziałem się, że mój chłopak ma romans z inną Dziewczyną, kiedy go skonfrontowałem, doprowadziło to do kłótni i ostatecznie ze mną zerwał, próbowałem wszystkiego, co mogłem go z powrotem, ale wszystko bez skutku, dopóki nie zobaczyłem posta na forum związkowym o rzucającym zaklęcia, który pomaga ludziom odzyskać utraconą miłość poprzez zaklęcie Miłość, na początku wątpiłem w to, ale postanowiłem spróbować, kiedy skontaktowałem się z tym zaklęciem caster przez swój e-mail i powiedział mi, co mam robić, a ja to zrobiłem, a potem rzucił dla mnie zaklęcie Miłości. 28 godzin później mój chłopak naprawdę do mnie zadzwonił i powiedział, że tak bardzo za mną tęskni, tak niesamowicie !! W ten sposób wrócił tego samego dnia, pełen miłości i radości, i przeprosił za swój błąd i za ból, który mi zadał. Wtedy, od tego dnia, nasz związek był teraz silniejszy niż wcześniej, wszystko dzięki DR.muda. jest tak potężny i postanowiłem podzielić się swoją historią w Internecie, że Dr muda prawdziwy i potężny rzucający zaklęcia, którego zawsze będę się modlić, aby żył długo, aby pomóc swoim dzieciom w trudnych chwilach, jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego Ex z powrotem lub twój mąż przeniósł się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się z tym potężnym rzucającym zaklęcia teraz. Oto jego kontakt: Wyślij do niego e-maila na adres: lordmaxspiritualtemple@gmail.com Możesz też do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp. + 2349051798540

  Odpowiedz
  IP: 129.205.xx2.xx8 
 • -5

  GREAT UNION_gość

  18.08.2021, 18:14

  ZAKLĘCIE, KTÓRE DZIAŁA

  Witam wszystkich, bardzo się cieszę, że mogę podzielić się ze wszystkimi moim niezapomnianym doświadczeniem, w jaki sposób dr ADELEKE pomógł mi rzucić zaklęcie, które uczyniło kobietę, którą zawsze kochałem, ale nigdy nie zwróciłem jego uwagi, w końcu odwzajemnił się potężnym zaklęciem dr ADELEKE .... to była tylko niespodzianka, bo to było marzenie kobiety, które chcę mieć w swoim życiu i w końcu się spełniło po moim spotkaniu z dr ADELEKE .... Dr ADELEKE jest na WhatsApp, jeśli masz jakiś problem, który Ci przeszkadza ( +27740386124) lub e-mail (aoba5019@gmail.com). Pomoc dr ADELEKE nie ma sobie równych. Podziękujesz mi później

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xx2 
 • -4

  ANITA MUR_gość

  01.10.2021, 07:25

  DZIĘKUJĘ DR. ADELEKE

  Mąż zostawił mnie dla młodszej kobiety i byłam zdruzgotana. To było tak, jakby miała go pod wpływem złego zaklęcia, Saul z dnia na dzień zwrócił się przeciwko mnie bez żadnego ostrzeżenia. Zdarzyło się to w zeszłym roku, byłem zdesperowany, więc korzystałem z każdej strony rzucania zaklęć, którą udało mi się znaleźć, bez żadnych rezultatów. Przyjaciel wysłał mnie do dr Adeleke i skontaktowałem się z nim. Zaczął ze mną pracować w czerwcu. Dzięki całej jego wspaniałej pracy, mój mężczyzna i ja znów jesteśmy razem. Jestem tak szczęśliwy i zaszczycony, że mam po swojej stronie tak wspaniałą osobę jak ty. Dziękuję Ci! Skontaktuj się z aoba5019@gmail.com i na WhatsApp: + 27740386124

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xx7 
 • -4

  laurie barrows_gość

  10.10.2021, 22:04

  DZIĘKUJĘ DR. ADELEKE

  Mój mąż wrócił do domu kilka tygodni temu. W tej chwili idziemy razem na poradnictwo, modlitwę i czytanie nabożeństw oraz uczęszczamy do kościoła. Powiedział mi, że jest mu przykro z powodu tego, jak mnie zranił i że naprawdę mnie kocha. Nadal stoję jako mój mąż. Dla tych, którzy mają nadzieję, że ich bliscy wrócą do domu! skontaktuj się z dr Adeleke, a on przywróci twoje małżeństwo, tak jak zrobił to dla mnie. Jego adres e-mail to (aoba5019@gmail.com) lub WhatsApp (+27740386124). Skontaktuj się z nim już dziś, jeśli potrzebujesz jego pomocy w swoim związku lub w jakimkolwiek innym przypadku. 1) Zaklęcia miłosne 2) Utracone zaklęcia miłosne 3) Zatrzymaj zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia ślubne 5) Zaklęcie ciąży 6) Łamanie zaklęć 7) Zaklęcie śmierci 8.) Chcesz awansować w swoim biurze 9) chcesz zadowolić swojego kochanka 10) Loteria Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiekolwiek problemy, aby uzyskać trwałe rozwiązanie przez (+27740386124)

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xx3 
 • -2

  buma agba_gość

  19.10.2021, 10:47

  Dzięki Adeleke za pomoc.

  Witam wszystkich mam na imię Buma ze Stanów Zjednoczonych. Życie było bezbarwne, zanim dr Adeleke Oba pomogła mi zaklęciem miłosnym połączyć się z ojcem moich dzieci. Moja wola życia i cieszenia się życiem powróciła teraz, gdy moja rodzina została ocalona. Już nigdy nie poczuję się samotna. Dziękuję dr Adeleke Oba za sprowadzenie mojego męża z powrotem do mnie. Każdemu, kto zmaga się w małżeństwie lub związku, polecam dzisiaj dr Adeleke Oba. Wiem, że może rozwiązać twój problem, ponieważ jestem żywym świadkiem jego wspaniałej pracy. Skontaktuj się z dr Adeleke Oba, on również rozwiąże Twój problem. E-mail: aoba5019@gmail.com Zadzwoń/numer Whatsapp: +27740386124

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xx5 
 • -2

  Zola La Rosa_gość

  31.10.2021, 17:22

  Wdzięczny dr Adeleke

  Nazywam się Zola La Rosa, widziałam w internecie komentarz o tym, jak dr Adeleke Oba sprowadziła swojego męża, który wyjechał na miesiące. Skontaktowałem się z dr Adeleke Oba, powiedział mi, co mam robić i zrobiłem zgodnie z jego instrukcjami. Na początku bałam się, ale zgodnie z tym, co powiedział: "Twój mąż wróci za 48 godzin" I tyle, nagle wszystko się zmieniło. Teraz znów jestem szczęśliwy. Możesz skontaktować się z Adeleke Oba pocztą. aoba5019@gmail.com Tekst WhatsApp +27740386124

  Odpowiedz
  IP: 85.203.xx5.xx1 
 • _gośćSlavica_gość

  13.11.2021, 17:58

  drsakomo@gmail.com

  Nazywam się Helen Slavica, jestem z Norwegii, ale mieszkam w Stanach Zjednoczonych w Teksasie, chciałam to dla siebie, ale muszę dać światu znać o wielkiej pracy dr Ormana, miałem silny ból w mój rdzeń kręgowy od ponad 15 lat, próbowałem wszystkich leków podawanych mi przez różnych lekarzy, pielęgniarki, wszystko bezskutecznie, ból utrzymuje się przez lata, do tego stopnia, że ??prawie straciłem dom, ponieważ nie mogę zadowolić męża seksem z powodu bólu, płakałam wiele nocy w moim pokoju, myśląc o możliwym rozwiązaniu, szukałam jakiegokolwiek szpitala, który ma dobrych lekarzy, potykam się na tej stronie DR ORMAN Dom duchowy, postanowiłam sprawdzić , widzę, że wyleczył tak wiele problemów jak mój, niechętnie wysyłam mu wiadomość, on odpowiedział i opowiedziałem mu moją historię, po prostu powiedział mi, że nie powinnam się więcej martwić, że pomoże mi odzyskać szczęście i móc zadowolić męża seksem, przygotował dla mnie potężne zioła, powiedział w ne xt 72 godziny, nie będę już odczuwał bólu, Dokładnie tak samo jak jego słowa. Przed 72 godzinami ból zniknął, jestem zdrowa, zdrowa i mogę zadowolić męża dużą ilością seksu rano, po południu i wieczorem. Wszystko dzięki dr Ormanowi za przywrócenie mojego szczęścia, domu i życia. Jeśli jesteś zainteresowany i potrzebujesz jego pomocy, po prostu skontaktuj się z nim na Whatsapp +905394479522 lub napisz do niego @drsakomo@gmail.com, a twoje problemy zostaną rozwiązane

  Odpowiedz
  IP: 68.183.xx1.xx9 
 • _gośćMari Casta?eda_gość

  13.11.2021, 18:00

  dr.orman980@yahoo.com

  ZAKLĘCIE MIŁOŚCI, ABY ODZYSKAĆ SWÓJ EX/MĄŻ/ŻONĘ SZYBKI KONTAKT Z DR ORMANEM BEZPOŚREDNIO NA WHATSAPP +905396060968 Cześć wszystkim, nazywam się Mari Casta?eda, jestem tutaj, aby zeznawać na temat wspaniałego i potężnego rzucającego zaklęcia, dr Ormana. Byłam tak zdezorientowana i zdruzgotana, kiedy mąż zostawił mnie bez słowa, rozpaczliwie potrzebowałam go z powrotem, bo tak bardzo go kochałam. Więc mój przyjaciel przedstawił mnie tej potężnej czarodziejce, która pomogła jej odzyskać kochanka, więc skontaktowałem się z nim, a on obiecał, że za mniej niż 72 godziny wróci do mnie. Po tym, jak zrobiłam wszystko, o co prosił, ku mojemu największemu zdziwieniu mój mąż, który odmówił ze mną rozmowy, przyszedł do mojego domu i poprosił o wybaczenie za wszystko, przez co mnie zmusił i teraz żyjemy szczęśliwie razem, jeśli masz jakiś problem w związku Radzę skontaktować się z nim w celu uzyskania zeznań. Poniżej znajdują się jego dane kontaktowe. Skontaktuj się z nim na WhatsApp @ +90539660968 dr.orman980@yahoo.com STRONA INTERNETOWA; tnij.tcz.pl/?u=79c1af

  Odpowiedz
  IP: 68.183.xx1.xx9 
 • _gośćMaria Nowak_gość

  16.11.2021, 16:27

  wdzięczny za potężną pracę UDAMA ADA

  Widziałam w sieci komentarz, jak UDAMA ADA sprowadziła swojego męża, który wyjechał na tygodnie. Skontaktowałem się z Buddą, powiedział mi co mam robić i zrobiłem zgodnie z jego instrukcjami. To wszystko, nagle wszystko się zmieniło. Teraz znów jestem szczęśliwy. Jeśli przeżywasz trudne chwile w swojej rodzinie, firmie i życiu, możesz skontaktować się z UDAMA ADA poprzez e-mail: ( udamaada@gmail.com ) Tekst WhatsApp +27 (658) 978-226

  Odpowiedz
  IP: 38.73.xx3.xx1 
 • Mary Steve_gość

  16.12.2021, 21:04

  anthonybeckam22@gmail.com

  Korzystając z okazji, chcę podziękować Dr.obo za jego pomoc, za pomoc w odzyskaniu mojego męża, kiedy zostawił mnie dla innej kobiety. Skontaktowałem się z dr.obohealinghome1411@gmail.com, powiedział mi, co powinnam zrobić i co muszę zdobyć, a w ciągu 48 godzin mój mąż przychodzi do ciebie błagać. Kiedy zrobiłem to, co powiedział bez wątpienia w ciągu 48 godzin, zadzwonił do mnie i poprosił, czy może wrócić do domu, byłem tak zdumiony. Możesz skontaktować się z Dr.obo, aby uzyskać pomoc w sprawie jego danych, WhatsApp +2348115365326 lub e-mail: Dr.obohealinghome1411@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 129.205.xx4.xx8 
 • _gość Riana _gość

  18.12.2021, 23:41

  dr.orman980@yahoo.com

  Nazywam się Riana z USA, chcę zeznawać o potężnym rzucającym zaklęcia, które zwróciły mojego byłego chłopaka, wszystko zaczęło się, gdy wzięłam jego telefon i zobaczyłam, że dama napisała mu, że podobał jej się ostatni raz, i skonfrontowałam się z nim, że był zły i przestać ze mną rozmawiać od tego dnia zaczął się dziwnie zachowywać, a potem powiedział mi, że już mnie nie chce, że kocha kogoś innego. więc nie mogłem się z nim już skontaktować, tym bardziej zasmuciłem się i płakałem, tym bardziej, że szukałem czegoś w Internecie, kiedy zobaczyłem komentarz na temat świetnej pracy księdza Ormana, skontaktowałem się z nim i powiedziałem mu o moich problemach i zrobiłem wszystko, o co mnie prosił czy powiedział mi po 24 godzinach, że mój były wróci do mnie, ale wątpiłam w niego, ponieważ mój były nie chciał już mieć ze mną nic wspólnego następnego dnia, ku mojemu największemu zaskoczeniu, zadzwonił do mnie i błagał, żebym mu dał kolejna szansa teraz oboje jesteśmy razem szczęśliwi dzięki Prie st Orman może również pomóc w kontakcie pod adresem orman.spiritualist3002@gmail.com lub dr.orman980@yahoo.com tnij.tcz.pl/?u=d02342 WhatsApp: +905396060968

  Odpowiedz
  IP: 45.156.xx1.xx9 
 • _gość Riana _gość

  18.12.2021, 23:42

  dr.orman980@yahoo.com

  Nazywam się Riana z USA, chcę zeznawać o potężnym rzucającym zaklęcia, które zwróciły mojego byłego chłopaka, wszystko zaczęło się, gdy wzięłam jego telefon i zobaczyłam, że dama napisała mu, że podobał jej się ostatni raz, i skonfrontowałam się z nim, że był zły i przestać ze mną rozmawiać od tego dnia zaczął się dziwnie zachowywać, a potem powiedział mi, że już mnie nie chce, że kocha kogoś innego. więc nie mogłem się z nim już skontaktować, tym bardziej zasmuciłem się i płakałem, tym bardziej, że szukałem czegoś w Internecie, kiedy zobaczyłem komentarz na temat świetnej pracy księdza Ormana, skontaktowałem się z nim i powiedziałem mu o moich problemach i zrobiłem wszystko, o co mnie prosił czy powiedział mi po 24 godzinach, że mój były wróci do mnie, ale wątpiłam w niego, ponieważ mój były nie chciał już mieć ze mną nic wspólnego następnego dnia, ku mojemu największemu zaskoczeniu, zadzwonił do mnie i błagał, żebym mu dał kolejna szansa teraz oboje jesteśmy razem szczęśliwi dzięki Prie st Orman może również pomóc w kontakcie pod adresem orman.spiritualist3002@gmail.com lub dr.orman980@yahoo.com tnij.tcz.pl/?u=78a01f WhatsApp: +905396060968

  Odpowiedz
  IP: 45.156.xx1.xx9 
 • George_gość

  18.12.2021, 23:43

  drsakomo@gmail.com

  W JAKI SPOSÓB DR SAKOMO POMÓGŁ MI POWIĘKSZYĆ MÓJ WIELKOŚĆ PENISA Z 3,5 CALI DO 11 CALI I WZROST 8,0 WhatsAPP DR [+905394479522] Wyszłam za mąż 2 lata temu i wydawało mi się, że w moim życiu seksualnym nie było żadnych emocji. Moja dysfunkcja polegająca na wykonywaniu w łóżku najlepiej, jak potrafię, utrudniała mi i mojej żonie zabawę podczas seksu. I miałam wrażenie, że pewnego dnia może zdecydować się na rozwód. Wiedziałem, że trzeba coś zrobić, aby poprawić moje życie seksualne i uratować moje małżeństwo, ponieważ moje małżeństwo już się rozpadało, więc kiedy byłem na mojej stronie na Facebooku, natknąłem się na historię o tym, jak dr Sakomo pomógł mu powiększyć penisa do 8ins better.so Natychmiast skopiowałem adres e-mail doktora i wyjaśniłem mu mój problem, dał mi prostą instrukcję, którą muszę wykonać i zrobiłem to łatwo i moi przyjaciele Dzisiaj jestem najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi, Wszystko dzięki Dr Sakomo za uratowanie mojego małżeństwa i uczynienie mnie dzisiaj prawdziwym mężczyzną. Zapytałem go o niektóre popularne choroby, takie jak opryszczka, AIDS, WĄTROBATY, CUKRZYCA, RAKI, WART, HPV itp., które dotykają większość ludzi, powiedział, że nie ma choroby bez lekarstwa, ma to wszystko... dobrze skontaktuj się z Dr poniżej, aby uzyskać pomoc w twoim problemie, ponieważ ma rozwiązanie wszystkich... E-mail:[ DRSAKOMO@GMAIL.COMIL COM ] WhatsAPP DR [+905394479522]

  Odpowiedz
  IP: 45.156.xx1.xx9 
 • _gośćBeatrice _gość

  02.01.2022, 14:27

  drsakomo@gmail.com

  UN MILAGRO TESTIMONIO DE LO QUE DR SAKOMO HERBAL HEALER HA HECHO POR MI FAMILIA Y POR MI Mi nombre es Beatrice y soy de EE. UU. Amo tanto las hierbas. La mayoría de las veces, las inyecciones y las drogas son solo una pérdida de tiempo. Me curé hace 2 meses, sufrí de CÁNCER durante 3 a?os, pero con la ayuda de las hierbas medicinales del Dr. Sakomo, me curé a las 3 semanas de beber las hierbas que me envió a través del servicio de mensajería. Este mismo doctor también curó a mi tía de FIBROID, tan pronto como supe que tenía FIBROID, la remití rápidamente al Dr. Sakomo y ella también se curó después de beber sus hierbas. He referido a más de 15 personas al Dr. Sakomo y ellos todos fueron curados de sus diversas enfermedades. ?Has tomado hierbas antes? Ha gastado tanto dinero en medicamentos, inyecciones, cirugías, etc. y, sin embargo, no tiene un buen resultado que mostrar. Póngase en contacto con el Dr. Sakomo ahora, él es un médico herbolario, le aseguré una cura si bebe sus hierbas naturales. El Dr. Sakomo tiene hierbas que curan el VIH, herpes, diabéticos, asma, hepatitis, HTA, EAP, ETS, cáncer, crónica, etc. Comuníquese con el Dr. Sakomo a través de su dirección de correo electrónico en: drsakomo@gmail.com o WHATSAPP / LLÁMELO al + 905394479522 Visite su sitio web: https: //drsakomolovespellhome.com también puede visitar su sitio web: tnij.tcz.pl/?u=0b5949

  Odpowiedz
  IP: 45.156.xx1.xx9 
 • _gośćMorgan Jude _gość

  02.01.2022, 14:28

  dr.orman980@yahoo.com

  I NEED A GENUINE SPELL CASTER TO HELP ME WIN THE LOTTERY: CONTACT DR. O WHATSAPP OR TEXT +905396060968 My name is Morgan Jude !!! I am very grateful for sharing this great testimony with you, The best thing that has ever happened in my life is how I won the lottery. I am a woman who believes that one day I will win the lottery. Finally my dreams came through when I emailed Dr. Orman. and told him I needed the lottery numbers. I have come a long way spending money on tickets just to make sure I win. But I never knew that winning was so easy until the day I meant the spell caster online, which so many people have talked about that he is very great at casting lottery spells, so I decided to give it a try. I contacted this man and he did a spell and he gave me the winning lottery numbers. But believe me when the draws were out I was among winners. I won ( FIVE MILLION DOLLARS) Dr. Orman I truly you are the best, with these man, you can win millions of money through the lottery. I am so very happy to meet this Man, I will forever be grateful to you. Contact him for your own winning lottery numbers. WhatsApp +905396060968 or Email him at : dr.orman980@yahoo.com or view his website tnij.tcz.pl/?u=aaa634

  Odpowiedz
  IP: 45.156.xx1.xx9 
 • Emma Clarke_gość

  18.01.2022, 13:54

  dziękujemy za potężną pracę UDAMA ADA

  Dzień dobry, nazywam się Emma. Jestem tutaj, aby zeznawać o czarodzieju, którego poznałem w Internecie, który pomógł mi w uratowaniu mojego małżeństwa, które już się rozpadło. Spotykam się z nim online i nazywa się UDAMA ADA, powiedział mi, żebym nie martwiła się o mojego męża, że powinnam mu zaufać, że mój mąż wróci do mnie w ciągu 2 dni, co zrobiłam i dostałam rzeczy, na które potrzebował zaklęcia ja, teraz znów jestem szczęśliwa, bo mój mąż jest tu obok mnie i znów jesteśmy razem szczęśliwi. Chcę powiedzieć, że Bóg zapłać obficie amen. możesz skontaktować się z nim przez (+27 65 897 8226) lub e-mailem (udamaada@gmail.com). Powiedział, że leczy również wszelkiego rodzaju choroby, do których też można się do niego zwrócić po więcej szczegółów.

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xx1 
 • _gośćJenifer _gość

  22.01.2022, 23:19

  dr.orman980@yahoo.com

  HOW I GOT MY HUSBAND BACK WITH THE HELP OF PRIEST ORMAN CONTACT ON WHATS_APP NUMBER +905396060968 This is my testimony about the good work of priest Orman who help me.... I'm Jenifer from north Carolina USA. And am sorry for putting this on net but i will have to, by this world best spell caster that brought back my husband who left me out for past 3 years, i eventually me t this man on a blog site posting by one of is client for help, i explained everything to him and he told me about a spell caster that he had heard about and he gave me an email address to write to the spell caster to tell him my problems. In just 1 days, my husband was back to me. I just want to say thank you to this truthful and sincere spell caster, sir all you told me have come to pass and thank you sir. Please i want to tell everyone who is looking for any solution to their problem, i advice you to kindly consult this spell caster, he is real,he is powerful and whatever the spell caster tell is what will happen, because all what the spell caster told me came to pass. You can kindly contact him on: his email address is orman.spiritualist3002@gmail.com, dr.orman980@yahoo.com or directly on whats-app +905396060968 or tnij.tcz.pl/?u=d6d3bc

  Odpowiedz
  IP: 45.156.xx1.xx9 
 • _gośćJenifer_gość

  22.01.2022, 23:20

  dr.orman980@yahoo.com

  HOW I GOT MY HUSBAND BACK WITH THE HELP OF PRIEST ORMAN CONTACT ON WHATS_APP NUMBER +905396060968 This is my testimony about the good work of priest Orman who help me.... I'm Jenifer from north Carolina USA. And am sorry for putting this on net but i will have to, by this world best spell caster that brought back my husband who left me out for past 3 years, i eventually me t this man on a blog site posting by one of is client for help, i explained everything to him and he told me about a spell caster that he had heard about and he gave me an email address to write to the spell caster to tell him my problems. In just 1 days, my husband was back to me. I just want to say thank you to this truthful and sincere spell caster, sir all you told me have come to pass and thank you sir. Please i want to tell everyone who is looking for any solution to their problem, i advice you to kindly consult this spell caster, he is real,he is powerful and whatever the spell caster tell is what will happen, because all what the spell caster told me came to pass. You can kindly contact him on: his email address is orman.spiritualist3002@gmail.com, dr.orman980@yahoo.com or directly on whats-app +905396060968 or tnij.tcz.pl/?u=9dfdcc

  Odpowiedz
  IP: 45.156.xx1.xx9 
 • _gośćMaria Janet _gość

  22.01.2022, 23:21

  drsakomo@gmail.com

  My name is Maria Janet .This is a very joyful day of my life because of the help DR SAKOMO has rendered to me by helping me get my ex husband back with his magic and love spell. i was married for 6 years and it was so terrible because my husband was really cheating on me and was seeking for a divorce but when i came across DR SAKOMO email on the internet on how he help so many people to get their ex back and help fixing relationship and make people to be happy in their relationship. I explained my situation to him and then sought his help but to my greatest surprise he told me that he will help me with my case and here I am now celebrating because my Husband has changed totally for good. He always wants to be by me and can not do anything without my present. I am really enjoying my marriage, what a great celebration. I will keep on testifying on the internet because DR SAKOMO is truly a real spell caster. DO YOU NEED HELP THEN CONTACT DR SAKOMO NOW VIA EMAIL:drsakomo@gmail.com or call WhatsApp +90539-4479522 He is the only answer to your problem and makes you feel happy in your relationship tnij.tcz.pl/?u=49531e tnij.tcz.pl/?u=66d971

  Odpowiedz
  IP: 45.156.xx1.xx9 
 • morgan_gość

  24.02.2022, 00:08

  tamarabarrow110@gmail.com

  AM really grateful and thankful for what Dr voodoo has done for me and my family. I Was having HIV/AIDS for good three years with no solution, the diseases almost took my life and cause I was unable to work and I was also loosing lots of money for medication, but one faithful day when I went online, I met lots of testimonies about this great man so I decided to give it a try and to God be the glory he did it. he cured me of my diseases and am so happy and so pleased to Write about him today. if you need his help of you also want to get cured just the way I got mine, add Dr voodoo on whatsApp: +2348140120719 or just contact Dr voodoo via email, voodoospelltemple66@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 104.223.xx8.xx7 
 • Joanna_gość

  27.02.2022, 22:28

  oluwasolutionhome008@gmail.com

  To jest niesamowite!! Wciąż wyobrażam sobie, jak DR OLUWA sprowadziła do mnie mojego męża w ciągu zaledwie 24 godzin. Nikt nigdy nie mógł mnie wmówić, że istnieje prawdziwy czarodziej, który naprawdę działa. Kiedy skontaktowałam się z DR OLUWĄ w sprawie miłosnego zaklęcia dla mnie i mojego męża, który powiedział, że nie ma ze mną nic wspólnego, ale dzisiaj z radością informuję, że ten rzucający zaklęcie ma moc kochankowie z powrotem, bo teraz jestem szczęśliwa z mężem. Każdemu, kto czyta to Świadectwo i potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, DR OLUWA może również zaoferować wszelkiego rodzaju pomoc, jak Zjednoczenie szalonego związku małżeńskiego, Sprawy sądowe, Zaklęcie Ciąża, Ochrona duchowa i wiele innych. Możesz Whatsapp/call:+2348121936718 lub e-mail: oluwasolutionhome008@gmail.com.

  Odpowiedz
  IP: 176.67.xx6.xx5 
 • -1

  Ella Mee_gość

  03.03.2022, 10:26

  Podziękuj Mu: Ella Mee to moje imię. Pomóż mi podziękować dr Ogundele, jest świetnym rzucającym zaklęcia, który w ciągu 24 godzin przywrócił mi mojego męża swoimi mocami, mój mąż zostawił mnie na 3 lata i szukałem pomocy wszędzie, w zeszłym tygodniu znalazłem kontakt z dr Ogundele na gazeta i skontaktowałem się z nim. I dotrzymał słowa i sprowadził dla mnie mojego męża swoim zaklęciem, tak jak obiecał. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. Jest prawdziwym czarodziejem, wniósł pokój do mojego małżeństwa.

  Odpowiedz
  IP: 24.6.xx8.xx4 
 • Adriana Riley_gość

  18.03.2022, 08:15

  Nadczłowiek

  Nazywam się Adriana Riley, mój mąż pokłócił się ze mną przez swoją kochankę i poprosił o rozwód, wszyscy wiemy, że żadna kobieta nie może znieść utraty męża i rodziny. Rozwiedliśmy się i po roku nie mogłam o nim zapomnieć, ponieważ tak bardzo go kochałam, widziałam post kobiety dzielącej się w Internecie zeznaniem o rzucającej zaklęcia, która sprowadziła dla niej męża i zjednoczyła jej rodzinę, a ma na imię Dr Ogundele, więc postanowiłem spróbować. Po 24 godzinach mój mąż zadzwonił do mnie i zaczął prosić o przebaczenie. a teraz żyję najlepszym życiem z rodziną, więc jeśli również potrzebujesz jego pomocy, skontaktuj się z nim przez WhatsApp lub Viber: +27638836445.

  Odpowiedz
  IP: 147.148.xx8.xx1 
 • Maria Vale_gość

  19.03.2022, 00:41

  drigeajayi@gmail.com

  Miłość nigdy się nie poddaje, nigdy nie traci wiary, jest zawsze pełna nadziei i przetrwa w każdych okolicznościach. Oddaję Bogu całą chwałę za wprowadzenie dr Ige Ajayi do mojego życia za pomoc w odzyskaniu mojej żony, która doprowadziła mnie do rozwodu na rok. Byłem ostatnią osobą na świecie, która zaakceptowała fakt, że zaklęcia istnieją lub nie działają, dopóki nie skierowano mnie online do dr Ige Ajayi, który pomógł tak wielu ludziom swoimi potężnymi zaklęciami. Nie miałem innego wyjścia, jak spróbować, ponieważ 3 miesiące po rozwodzie zostałem zdegradowany w moim miejscu pracy z powodu depresji, ponieważ nie wiem, co zrobić, aby ją odzyskać, ale dziękuję Bogu dzisiaj za skorzystanie z Dr. Ige Ajayi, aby odzyskać moje szczęście i miłość w ciągu 48 godzin. Zaledwie w zeszłym tygodniu zostałem awansowany z powrotem na moje stanowisko i jestem tutaj, aby podzielić się własnym doświadczeniem z tym człowiekiem, który nazywa się dr Ige Ajayi. Nie wiem, przez co przechodzisz dzisiaj, ale wiem, że w każdej sytuacji zawsze jest wyjście. Dr Ajayi przygotowuje również zaklęcia takie jak zaklęcie loterii, zaklęcie pracy, zaklęcie powstrzymujące rozwód, lekarstwo na wszelkie choroby, zaklęcie ochronne, zaklęcie osiągnięcia sukcesu i bogactwa E.T.C. Kontakt e-mail drigeajayi@gmail.com. Telefon/Whatsapp +2348057393990

  Odpowiedz
  IP: 176.67.xx6.xx1 
 • Anita Filipek_gość

  31.03.2022, 22:36

  wdzięczny za potężną pracę UDAMA ADA....

  Dziewczyny, polecam tylko Pana Udamę! Rzucił dla mnie zaklęcie. To jest po prostu poza słowami! jak bajka dla ciebie i tyle!) wynik jest jeszcze lepszy niż się spodziewałem i dostałem go szybciej niż się spodziewałem!) wszystko jest po prostu super! Ale jest jedna rzecz, robi tylko białe zaklęcie miłosne i powiedział, że zaklęcie było tylko dla tych, którzy byli wcześniej w związku, ale w zasadzie myślę, że nikt nie musi czarować nieznajomego.) Ale co za efekt! szkoda, że ??nie znalazłem tego wcześniej, jak uratowałem swój związek płacąc tylko za potrzebne rzeczy.. teraz ja i mój narzeczony zaraz się pobierzemy) Mam nadzieję, że moja recenzja komuś pomoże, odnajdzie szczęście i zaoszczędź dużo pieniędzy!) skontaktuj się z nim +27 65 897 8226 . Zadzwoń i WhatsApp Panie Udama

  Odpowiedz
  IP: 136.144.xx5.xx9 
 • Alenka Egon_gość

  06.04.2022, 20:11

  testimony

  To jest strona, którą czytałem o DR ISIKOLO i skontaktowałem się z nim, aby pomógł mi odzyskać mojego byłego chłopaka, aby się ze mną ożenił. Wróciłam tutaj, aby o nim pisać. DR ISIKOLO pomoże Ci rozwiązać Twój problem bez względu na to, przez co przechodzisz. Nazywam się Alenka Egon. Publikowanie o rzucającym zaklęcia jest dla mnie bardzo dziwne, ponieważ nigdy nie wierzyłam, że będę mogła powiedzieć, że rzucający zaklęcia pomógł mi w sprowadzeniu do mnie mojego byłego chłopaka po 3 latach braku kontaktu. Czytałem o DR ISIKOLO z innych stron i skontaktowałem się z nim, aby mi pomógł i za niespełna 48 godzin zadzwonił do mnie mój były chłopak i cieszyłem się, że chce do mnie wrócić. Spotkaliśmy się w piątek i oświadczył mi się. To był najpiękniejszy pierścionek. Proszę wszystkich tutaj, skontaktuj się z DR ISIKOLO, aby rozwiązać Twój problem za Ciebie i sprawić, że będziesz zadowolony ze swojego związku, który Cię krzywdzi. Miłość to najlepsze uczucie, jakiego kiedykolwiek doświadczyłeś. Wyślij do niego e-mail przez: isikolosolutionhome@gmail.com lub jego WhatsApp na: +2348133261196.

  Odpowiedz
  IP: 102.89.xx2.xx7 
 • faith_gość

  09.04.2022, 03:13

  tamarabarrow110@gmail.com

  I contacted herpes' I was told there is no herpes cure except treatment to control it. I totally lost hope. All I could think was losing my life it was so embarrassing to have this virus, few weeks ago I ready about a possible natural herbs cure which was guaranteed. And I ordered the natural herbs treatment from Dr voodoo after some weeks I got 100? cure. Now I'm so excited to share this testimony contact Dr voodoo WhatsApp number +2348140120719 also e-mail him at: voodoospelltemple66@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 102.38.xx9.xx9 
 • morgan_gość_gość

  10.04.2022, 16:13

  tamarabarrow110@gmail.com

  I want to share this great testimony to the world on how Dr VOODOO cure me from HSV1&2 with his herbs, I was nervous when i first contact him about the cure for HSV but i decided to give him a try because i was desperate to get cured and be free from HSV. Dr VOODOO prepared the remedy and sent it to me through UPS,which I use just the way Dr VOODOO instructed me and thank God today I am a beneficiary to this cure and I went back to the hospital after 7 days of taking the herbs and I tested HSV1&2 Negative. So I will tell you all who are looking for a cure to his/her HSV1&2 that Dr VOODOO took research before he could finally get the solution to it and a lot of people are benefiting from him right now. He also cured my friend from HPV. Dr VOODOO heals with natural herbs. Please I urge you to contact him now through his email address: voodoospelltemple66@gmail.com or call and WhatsApp him on +2348140120719. He is capable of curing HIV/AIDS, HERPES, HPV, HSV1&2, CANCER of all kinds, DIABETES and so many other infections.

  Odpowiedz
  IP: 102.38.xx9.xx9 
 • Tika_gość

  19.05.2022, 09:47

  VOODOO LORD to po prostu najlepszy czarodziej. Z szacunku dla ciebie i autentycznej pracy, którą dla mnie wykonałeś, muszę przekazać to świadectwo tak bardzo, jak tylko mogę. Skontaktowałem się z innymi czarodziejami bez żadnych wyników, chciałbym skontaktować się z tobą wcześniej, dostałem od ciebie wszystko, czego chciałem. Mojego męża nie było przez rok i pojechałem do kilku miejsc, również surfując po Internecie w celu uzyskania pomocy, skontaktowałem się również z innymi czarodziejami w celu uzyskania pomocy, ale bez rezultatu, raczej marnowałem czas, pieniądze i inne zasoby, dopóki w końcu nie zostałem przedstawiony Voodoo Lord. Po tym, jak rzucił zaklęcie miłosne, w końcu zadzwonił do mnie mój mąż. Jego zaklęcia zadziałały magicznie, a mój mąż wrócił pełen miłości. To było cudowne, nagle wrócił z kwiatami i powiedział, żebym mu wybaczyła, byłam naprawdę oszołomiona i zszokowana, gdy mój mąż uklęknął i błagał o przebaczenie, aby go przyjąć z powrotem. Brakuje mi słów i nadal jestem bardzo zaskoczona, teraz znów jestem bardzo szczęśliwą kobietą. Naprawdę doceniam twoją dobrą pracę, Lordzie Voodoo. Do każdego, kto potrzebuje pomocy prawdziwego czarodzieja, e-mail voodoo Lord na voodooconnect60@gmail.com lub napisz do niego na WhatsApp pod +2348097014925

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx8.xx6 
 • Tanya Monroe_gość

  19.05.2022, 17:32

  Chcę, aby świat poznał wielkiego człowieka, którego większość ludzi zna jako pana voodoo, który ma idealne rozwiązanie problemów związków, małżeństw i problemów zdrowotnych. Głównym powodem, dla którego poszłam do voodoo lorda, było szukanie rozwiązania w kwestii sprowadzenia męża z powrotem i zajścia w ciążę, ponieważ mąż mnie opuścił, ponieważ nie mogłam zajść w ciążę po 14 latach małżeństwa. Niedawno przeczytałam w internecie kilka relacji, które niektórzy pisali o Lordzie voodoo i bardzo się ucieszyłam i postanowiłam poprosić o pomoc. Doskonale wykonał swoją pracę, zmuszając mojego męża, aby wrócił do mnie i poprosił o przebaczenie, kilka miesięcy później poczęłam. Teraz jestem dumną mamą bliźniaków, chłopca i dziewczynki, a mój mąż nigdy nie przestał mnie kochać i żyjemy razem bardzo szczęśliwi. Nie mogę przestać publikować jego nazwiska w Internecie z powodu dobrej pracy, którą dla mnie wykonał. Każdy, kto potrzebuje jego pomocy, powinien skontaktować się z nim przez e-mail [voodooconnect60@gmail.com] lub dodać go na WhatsApp [+234 8097014925]  Możesz skontaktować się z nim już dziś, aby rozwiązać swoje problemy i pozostać szczęśliwym na zawsze.

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx8.xx6 
 • _gośćWendy Ruth_gość

  24.05.2022, 02:26

  dr.orman980@yahoo.com

  POWERFUL LOVE SPELL CAST Priest Orman contact dr.orman980@yahoo.com Hello my name is Wendy Ruth from USA i want to tell the world about the great and mighty spell caster called Priest Orman my husband was cheating on me and no longer committed to me and our kids when i asked him what the problem was he told me he has fell out of love for me and wanted a divorce i was so heart broken i cried all day and night but he left home i was looking for something online when i saw an article how the great and powerful Priest ORMAN have helped so many in similar situation mine he email address was there so i sent him an email telling him about my problem he told me he shall return back to me within 24hrs i did everything he asked me to do the nest day to my greatest surprise my husband came back home and was crying and begging for me to forgive and accept him back he can also help you contact orman.spiritualist3002@gmail.com or dr.orman980@yahoo.com, Blog: tnij.tcz.pl/?u=ed3a9c WhatsApp +905396060968

  Odpowiedz
  IP: 45.132.xx7.xx8 
 • Christy Walton _gość_gość

  25.05.2022, 01:25

  LOAN APPLY

  Witam, czy szukasz pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia, pożyczki niezabezpieczonej, pożyczki biznesowej, pożyczki hipotecznej, pożyczki samochodowej, pożyczki studenckiej, pożyczki osobistej, kapitału podwyższonego ryzyka itp.! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym z niskim i rozsądnym oprocentowaniem 2%. Wyślij e-mail na adres: christywalton355@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 45.128.xx8.xx2 
 • Anna Bush_gość

  26.05.2022, 01:48

  annabush444@gmail.com

  Mam na imię Anna Moje serce zostało złamane. Nigdy nie wierzyłam, że odzyskam mojego kochanka, aż do zeszłego tygodnia, kiedy zobaczyłam dane kontaktowe dr Ogundele, który w ciągu 24 godzin sprowadził moją kochankę z powrotem swoimi mocami. Jest niezawodny dla uczciwego człowieka, skontaktuj się z rzucającym zaklęcie przez WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. Tak się cieszę, że odzyskałem mojego kochanka.

  Odpowiedz
  IP: 103.17.xx6.xx8 
 • kristen_gość

  06.06.2022, 11:57

  drola.banjo@gmail.com

  Witam, bardzo się cieszę, dzieląc się tym, nadal nie mogę Ci podziękować wystarczająco potężnego Księdza Ola, Mąż wyjechał do młodszej pani, bo nie mogłam urodzić z powodu PCOS. Byłem tak zdruzgotany. Byłam samotna, dużo płakałam, próbowałam nawet odebrać sobie życie. Około 3 miesiące temu moja przyjaciółka opowiedziała mi o tym wspaniałym człowieku Priest Ade, który pomógł jej uczynić jej małżeństwo doskonałym. Wszedłem do Internetu i zrobiłem o nim więcej informacji. Nie byłam zbyt pewna, ale postanowiłam spróbować, powiedział mi, żebym się nie martwił, że wszystko będzie dobrze. Powiedział mi wszystko, co muszę zapłacić, co było wygodną opłatą, a ja zrobiłem, a on wykonał swoją pracę i wysłał mi dowód wideo i kazał mi czekać 24 godziny, aż wróci. Czekałem 24 godziny i żadnych telefonów ani Shawn (mój mąż) się nie pojawił. Poczułem się oszukany, gdy minęło 24 godziny. Dwa dni później usłyszałam dzwonek do drzwi we wczesnych godzinach porannych i ku mojemu największemu zdziwieniu był to Shawn, mój mąż przy drzwiach, który przepraszał mnie, że mnie zawiódł. Jestem bardzo szczęśliwy, bo mamy szczęśliwsze życie niż przedtem. To nie koniec, z dumą mogę powiedzieć, że jestem w 3 tygodniu ciąży dziękuję bardzo Priest Ade, jestem na zawsze wdzięczna. skontaktuj się z nim przez e-mail: drola.banjo@gmail.com WhatsApp +234 814 095 0088

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xx4 
 • mary robert_gość

  09.06.2022, 10:18

  maryrobert456787@gmail.com

  Witam wszystkich, jestem z Nowego Jorku!! Chcę podziękować dr OGEDEGBE za pomoc, którą mi udzielił, mój mąż wrócił do mnie po tym, jak porzucił mnie i moje dzieci na ponad 2 lata dla innej kobiety, dr OGEDEGBE lovespell sprawił, że wrócił z tak wielką miłością. Nigdy tak naprawdę nie wierzę, że kiedykolwiek odzyskam mojego męża dla siebie i moich dzieci, praca dr OGEDEGBE lovespell jest świetna i jest człowiekiem swoich słów, jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być na stronie ze świadectwami, aby podzielić się moim szczęściem... , jeśli potrzebujesz Jego pomocy, możesz się z nim skontaktować, a on cię uszczęśliwi. Jego e-mail dr.ogedegbe6@gmail.com lub whatsapp +2348109374702....

  Odpowiedz
  IP: 84.17.xx0.xx0 
 • Vera Wayne_gość

  11.06.2022, 00:25

  Nadczłowiek

  Vera Wayne, Prawdziwa historia życia: Dzielę się tym świadectwem z partnerami cierpiącymi na problemy w związku. Mój mąż zostawił mnie 3 lata temu. Zostałem ranny i potrzebowałem pomocy, więc poszukałem w Internecie i natrafiłem na stronę, na której zobaczyłem, że dr Ogundele pomagał innym osobom z podobnymi problemami. Skontaktowałem się z nim i zrobił dla mnie specjalne zaklęcie. Ku mojemu zdziwieniu po 24 godzinach mąż wrócił do domu. W ten sposób ponownie się spotkaliśmy i w mojej rodzinie jest dużo miłości, radości i pokoju. Możesz również skontaktować się z dr Ogundele na WhatsApp lub Viber: +27638836445. Jestem żywym świadectwem jego pracy, ten człowiek jest super.

  Odpowiedz
  IP: 82.180.xx1.xx7 
 • +1

  Lucy Webb_gość

  13.06.2022, 23:21

  ikhaleasolutiontemple@gmail.com

  Witam wszystkich, jestem Lucy Webb. Wszystko dzięki DR IKHALEI za przywrócenie mojego małżeństwa i życia finansowego, po 2 latach rozłąki z mężem szukałam pomocy, ale nikt nie mógł mi pomóc i znalazłam DR IKHALEI, po jego zaklęciu miłosnym moje małżeństwo zostało przywrócone w ciągu 24 godzin. Mój mąż wrócił do domu po długim czasie z inną kobietą, przed zaklęciem DR ICHALEI miałam wątpliwości i cały dzień płakałam. DR IKHALEA obiecał i zapewnił mnie, że po 24 godzinach mój mąż wróci do domu błagając mnie, myślałam, że tylko żartuje po 24 godzinach od zaklęcia mój mąż zadzwonił do mnie i błagał o wybaczenie, nigdy nie uwierzyłam w takich sprawach wcześniej, ale dzisiaj z radością kontaktuję się z DR ICHALEĄ, jego moce są nieszkodliwe i realne. Powiedziałem mu, że podzielę się jego dobrym imieniem na forum, aby ludzie też szukali jego pomocy, dlatego robię to teraz, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, polecam skontaktować się z DR ICHALEA, świetnym czarującym, który trzyma swoją słowa. Skontaktuj się z nim przez e-mail: ikhaleasolutiontemple@gmail.com i numer WhatsApp +2348050539035. Proszę podziękować DR IKHALEI za pomoc w moich problemach miłosnych z moim mężem..

  Odpowiedz
  IP: 129.205.xx4.xx5 
 • -1

  Anna Lucas _gość

  13.06.2022, 23:25

  ikhaleasolutiontemple@gmail.com

  Cześć wszystkim. Nazywam się Anna Lucas. Chcę, aby wszyscy wiedzieli, jak bardzo jestem wdzięczny za przywrócenie mojego małżeństwa za pomocą rzucającego zaklęcie o nazwie DR IKHALEA. Jest niesamowity i wyjątkowy, mam jego kontakt online z referencji, o których czytałem. Powiedziałam mu o moich problemach, a on rzucił miłosne zaklęcie, które przywróciło do mnie mojego męża po tym, jak mieliśmy zbyt wiele problemów małżeńskich, które spowodowały, że wyszedł z domu na miesiące. DR ICHALEA przywrócił nam miłość i szczęście, a mój mąż znów jest ze mną w domu. To najlepsza rzecz, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła, a teraz żyjemy bardzo szczęśliwi. DR IHKALEA jest po to, aby odpowiedzieć na Twoje problemy w związku. Skontaktuj się z nim, kontaktując się z jego adresem e-mail: ikhaleasolutiontemple@gmail.com lub numer WhatsApp +2348050539035.

  Odpowiedz
  IP: 129.205.xx4.xx5 
 • -1

  buypassportsonline_gość

  20.06.2022, 17:37

  Buy Real/Fake Passports,Driver's License

  Buy Real/Fake Passports,Driver's License,ID Cards,Visas, USA Green Card,Citizenship(Whatsapp:+19254121971)(puredocuments21@gmail.com) Guaranteed 24 hour passport,citizenship,Id cards,driver's license,diplomas,degrees,certificates service available. Tourist and business visa services available to residents of all 50 states and all nationalities Worldwide. We are unique producers of Authentic High Quality passports, Real Genuine Data Base Registered and unregistered Passports and other Citizenship documents.We guarantee you a new Identity starting from a clean new genuine Birth Certificate, ID card, Drivers License,Passports, Social security card with SSN, credit files, and credit cards, school diplomas, school degrees all in an entirely new name issued and registered in the government database system. we are able to produce the following items; USA Driver License of all 50 states Buy REAL/Legit/Original BRITISH PASSPORT. Buy REAL/Legit/Original CANADIAN PASSPORT. Buy REAL/Legit/Original FRENCH PASSPORT. Buy REAL/Legit/Original AMERICAN PASSPORT. Buy REAL/Legit/Original RUSSIAN PASSPORT. Buy REAL/Legit/Original JAPANESES PASSPORT. Buy REAL/Legit/Original CHINESE PASSPORT. How do I apply for Canadian Citizenship? How to Become a U.S. Citizen? How do I apply for U.S Citizenship? for more information and easy communication please whatsapp +1 (925) 412-9171 or email ....puredocuments21@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 105.225.xx4.xx9 
 • -1

  ANGELA HOLDEN_gość

  23.06.2022, 00:17

  WDZIĘKOWA ADA UDAMA.

  Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwa z rodziną. Mam na imię Angela, mieszkam w USA, mąż zostawił mnie na rok i tak bardzo go kocham, że od tamtej pory szukam sposobu, aby go odzyskać. Wypróbowałam wiele opcji, ale nie wyszło, dopóki nie spotkałam znajomego, który przedstawił mnie dr UDAMA, rzucającemu zaklęcia, który pomógł mi sprowadzić męża po 2 dniach. Mój mąż i ja żyjemy dziś razem szczęśliwie, ponieważ postępowałam zgodnie z instrukcjami wspaniałego dr UDAMA. Ten człowiek jest świetny, możesz się z nim skontaktować przez e-mail: (udamaada@gmail.com). a jego bezpośredni numer kontaktowy i WhatsApp to (+27658978226) Teraz doradzę wszystkim poważnym osobom, które znalazły się w tego rodzaju problemie, aby skontaktowały się z nim teraz, aby uzyskać szybkie rozwiązanie bez stresu.

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xx6 
 • -1

  Sheryl_gość

  27.06.2022, 13:35

  Solution

  Sheryl Weiss, Una historia de vida real: Comparto este testimonio con parejas que sufren de problemas de pareja. Mi esposo me dejo hace 3 a?os. Me lesioné y necesitaba ayuda, así que busqué en Internet y encontré una página donde vi que el Dr. Ogundele estaba ayudando a otras personas con problemas similares. Lo contacté y me hizo un hechizo especial. Para mi sorpresa, mi esposo regresó a casa después de 24 horas. Así nos reencontramos y hay mucho amor, alegría y paz en mi familia. También puede contactar al Dr. Ogundele en WhatsApp o Viber: +27 63 597 0874 . Soy un testimonio vivo de su trabajo, este hombre es grande.

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xxx 
 • -1

  Sheryl_gość

  27.06.2022, 13:51

  Solution

  Sheryl Weiss, historia z prawdziwego życia: Dzielę się tym świadectwem z partnerami, którzy mają problemy w związku. Mój mąż zostawił mnie 3 lata temu. Byłam kontuzjowana i potrzebowałam pomocy, więc przeszukałam internet i natknęłam się na stronę, na której zobaczyłam, że dr Ola pomaga innym osobom z podobnymi problemami. Skontaktowałem się z nim i zrobił dla mnie specjalne zaklęcie. Ku mojemu zdziwieniu mąż wrócił do domu po 24 godzinach. W ten sposób znów się spotkaliśmy iw mojej rodzinie jest dużo miłości, radości i pokoju. Możesz również skontaktować się z dr Olą przez WhatsApp lub Viber: +27 63 597 0874. Jestem żywym świadectwem jego pracy, ten człowiek jest świetny.

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xx0 
 • -1

  Mike Manning_gość

  27.06.2022, 21:35

  Jak zaklęcie miłosne przywróciło mi moją

  MUSISZ PRZECZYTAĆ: Mam na imię Mike. Chcę, aby wszyscy tutaj pomogli mi podziękować dr Ogundele za jego dobrą pracę, ten człowiek jest świetnym czarodziejem, który w ciągu 24 godzin przywrócił mi moją żonę swoimi mocami po tym, jak moja żona odeszła do innego mężczyzny na 7 lat. Ale dr Ogundele sprowadził ją z powrotem, teraz jesteśmy razem i szczęśliwi. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber: +27638836445. Dr Ogundele jest człowiekiem swoich słów.

  Odpowiedz
  IP: 37.120.xx2.xxx 
 • -1

  sophia_gość

  04.07.2022, 12:57

  love spell

  Kiedy znalazłem Drince, desperacko potrzebowałem przywrócenia mojego byłego kochanka. Zostawił mnie dla innej kobiety. Stało się tak szybko i w ogóle nie miałem nic do powiedzenia. Po prostu rzucił mnie po 3 latach bez wyjaśnienia. Skontaktuję się z Dr.Prince za pośrednictwem jego strony internetowej, a on powiedział mi, co muszę zrobić, zanim będzie mógł mi pomóc, i zrobiłem to, co mi powiedział, po tym, jak dostałem to, czego chciał, rzucił zaklęcie miłosne, aby pomóc nam wrócić. Krótko po tym, jak zrobił swoje zaklęcie, mój chłopak zaczął ponownie do mnie wysyłać i czuł się okropnie z powodu tego, co po prostu mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Wprowadziliśmy się razem, a on był dla mnie bardziej otwarty niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd Dr.Prince pomógł mi, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliżej mnie niż wcześniej. Gorąco poleca Dr.Prince każdemu, kto potrzebuje pomocy. E -mail: obinnaspelltemple@yahoo.com tnij.tcz.pl/?u=2a4560

  Odpowiedz
  IP: 181.215.xx6.xx9 
 • -1

  Sabina_gość

  11.07.2022, 20:53

  Dziękuję dr Ogundele! Mój mąż chciał rozwodu, bo spotykał się z inną kobietą, dowiedziałam się o świetnej czarodziejce. Po pracy dr Ogundele mój mąż odwołał proces dotyczący rozwodu. I wróciliśmy do domu po 24 godzinach i teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Powiedziałem dr Ogundele, że podzielę się jego dobrą pracą, dlatego udostępniam to tutaj, aby ludzie wiedzieli o tym wspaniałym i uczciwym człowieku, jeśli masz problemy w związku lub małżeństwie lub jakiekolwiek inne problemy, możesz napisać do niego na WhatsApp i Czat Viber: +27638836445. Mam na imię Sabina.

  Odpowiedz
  IP: 185.108.xx5.xx4 
 • -1

  Verona_gość

  25.07.2022, 11:46

  Super

  Dzień dobry wszystkim, chcę, aby wszyscy dowiedzieli się o Dr Ogundele, świetnym rzucającym zaklęcia, który przywiózł mi mojego chłopaka (męża) z powrotem w ciągu 24 godzin swoimi mocami, mój chłopak zostawił mnie na 2 lata, aby być z inną kobietą, w zeszłym tygodniu byłem przedstawiony dr Ogundele, po pracy mój chłopak wrócił do domu. Powiedziałem dr Ogundele, że podzielę się dobrą wiadomością, aby ludzie o nim wiedzieli, jeśli masz problemy ze związkiem, życiem lub chorobą, skontaktuj się z nim na jego WhatsApp lub Viber: +27638836445. Ten człowiek jest potężny i prawdziwy. Przepraszam, jeśli ten post Cię obraża, staram się tylko docenić człowieka, który wniósł szczęście do mojej rodziny, małżeństwa i pracy. Werona.

  Odpowiedz
  IP: 176.67.xx6.xx7 
 • -1

  Fiona Trevor_gość

  13.08.2022, 05:22

  Uwaga wszyscy: Jestem Fiona, mój mąż grozi mi rozwodem, jeśli ośmielę się zapytać go, czy mnie zdradza. I opuścił dom na 3 lata, znalazłam kontakt z Dr Ogundele, potężnym czarodziejem, ten człowiek przywrócił mi mojego męża w ciągu 24 godzin swoimi mocami. Powiedziałem mu, że nadal będę udostępniał jego imię, ponieważ znalazłem kogoś, kto o nim mówi, zanim się z nim skontaktowałem. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, skontaktuj się z dr Ogundele na WhatsApp: +27638836445. W moim małżeństwie znów panuje pokój, dziękuję.

  Odpowiedz
  IP: 85.202.xx1.xx7 
 • +1

  gosc_gość_gość

  13.08.2022, 19:04

  !!!

  qurwa co to jest żadnej moderacji !!!

  Odpowiedz
  IP: 178.37.xx7.xx2 
 • -1

  Fiona Trevor_gość_gość

  17.08.2022, 08:23

  Uwaga wszyscy: Jestem Fiona, mój mąż grozi mi rozwodem, jeśli ośmielę się zapytać go, czy mnie zdradza. I opuścił dom na 3 lata, znalazłam kontakt z Dr Ogundele, potężnym czarodziejem, ten człowiek przywrócił mi mojego męża w ciągu 24 godzin swoimi mocami. Powiedziałem mu, że nadal będę udostępniał jego imię, ponieważ znalazłem kogoś, kto o nim mówi, zanim się z nim skontaktowałem. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, skontaktuj się z dr Ogundele na WhatsApp: +27638836445. W moim małżeństwie znów panuje pokój, dziękuję.

  Odpowiedz
  IP: 194.110.xx4.xx3 
 • Katrine_gość

  19.08.2022, 22:26

  elisha@gmail.com

  To dla mnie wielka przyjemność napisać to świadectwo o tym, jak wyleczyłem opryszczkę narządów płciowych miesiąc temu. Czytałem tak wiele komentarzy niektórych ludzi, którzy zostali wyleczeni z różnych chorób przez DR.Danladiego, ale nigdy im nie wierzyłem. Byłem zraniony i przygnębiony, więc byłem zbyt ciekawy i chciałem spróbować DR. Danladi skontaktowałem się z nim za pośrednictwem jego aplikacji, zapewnił mnie w 100%, że mnie wyleczy, błagałem go, aby mi pomógł. Moje doświadczenie z nim było wspaniałe, uzdrowił mnie tak, jak obiecał. wysłał mi swoje leki i poprosił, abym poszedł na kontrolę lekarską po dwóch tygodniach stosowania. Zgodziłem się z nim wziąłem ten lek i poszedłem na badanie, ku mojemu największemu zdziwieniu wynik był negatywny, bardzo się cieszę, że znów jestem wyleczony i zdrowy. Czekałem 3 tygodnie, aby mieć pewność, że zostałem całkowicie uzdrowiony, zanim napisałem to zeznanie. Zrobiłem kolejny test krwi tydzień temu i nadal było to negatywne dla Herpes. więc myślę, że nadszedł czas, polecam każdemu, kto przechodzi ten sam ból. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem aplikacji. Witam wszystkich, chcę, aby wszyscy wiedzieli, jak bardzo jestem wdzięczny za przywrócenie mojego małżeństwa z pomocą rzucającego zaklęcia o imieniu Dr.Danladi. Jest wspaniały i wyjątkowy, spotkałem go online, powiedziałem mu o moich problemach i rzucił zaklęcie miłosne, które przywróciło mi moją żonę po tym, jak zdradziła i chciała rozwodu po 3 latach naszego małżeństwa. Dr.Danladi jest po to, aby reagować na problemy w związku i inne ludzkie działania, takie jak: 1. Przywrócenie do ciebie byłego kochanka. 2. Zaklęcie, aby wygrać na loterii. 3. Leczy wszystkie rodzaje chorób człowieka. 4. Rzucił zaklęcie, aby znaleźć dobrą pracę z wysokimi dochodami. 5. Rzucił zaklęcie ciąży (płodność robaka) 6. Rzucił zaklęcie promocji w twoim miejscu pracy. 7. Rzucił zaklęcie ochrony itp. Skontaktuj się z nim bezpośrednio na jego Adres e-mail: drdanladi11@gmail.com Numer WhatsApp: +2348146591961

  Odpowiedz
  IP: 197.211.xx3.xx8 
 • Julia_gość

  24.08.2022, 18:48

  Jak odzyskałem mojego kochanka?

  Nazywam się Julia i jestem z Kanady, chcę pokazać światu, jak pomogła mi wspaniała dr Okpa, która sprowadziła do mnie moją kochankę w ciągu 24 godzin. Byłam bardzo zaskoczona, że tak się stało, ponieważ nigdy się nie spodziewałam odzyskaj mojego kochanka po tym, jak mnie zostawił. Dlatego chcę podziękować dr Okpie za to, co dla mnie zrobił i polecam go wszystkim, którzy potrzebują pomocy małżeńskiej lub w związku: +27653527813 lub e-mail okpatempleofsolution@gmail.com Julia

  Odpowiedz
  IP: 5.253.xx6.xx2 
 • Gisela_gość

  29.08.2022, 11:14

  Jak odzyskałem mojego kochanka?

  Dzień dobry wszystkim mam na imię Gisela z Niemiec, chcę podziękować wspaniałej dr Okpie za pomoc i przywrócenie mojego rozbitego małżeństwa, nigdy nie wierzyłam, że po rozstaniu przez 2 lata będę mogła odzyskać mojego męża. próbuję wszystkich środków, aby go odzyskać, co wiele razy mi się nie udało i postanowiłem nie próbować ponownie, ale dopiero, gdy natknąłem się na to, jak ten wspaniały człowiek o imieniu Dr Okpa przywrócił komuś rozbite 7-letnie małżeństwo i byłem zdumiony, ponieważ moje miało zaledwie 2 lata . Musiałam więc spróbować, czy on też może mi pomóc, co zrobił swoimi mocami, i mówiąc krótko, mam teraz męża z powrotem w domu i żyjemy razem szczęśliwie, jak nigdy dotąd. Chcę docenić i polecić Dr Okpa wszystkim, którzy potrzebują pomocy w jakiejkolwiek dziedzinie życia małżeńskiego lub w związku i zapewniam, że Dr Okpa przywróci i przywróci jedność w Twoim rozbitym domu. Możesz skontaktować się z nim przez e-mail: okpatempleofsolution@gmail.com lub zadzwoń +27653527813. Dziękuję bardzo, dr Okpa.

  Odpowiedz
  IP: 192.142.xx8.xx1 
 • -1

  Lara_gość

  30.08.2022, 03:18

  anonymousmous1988@gmail.com

  Witam wszystkich, jestem LARA COLEMAN z Bronxu w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Chcę, aby wszyscy wiedzieli, jak bardzo jestem wdzięczny za przywrócenie mojego małżeństwa z pomocą rzucającego zaklęcia dr Ibinoba. Jest wspaniały i wyjątkowy, poznałem go online i powiedziałem mu o swoich problemach, a następnie rzucił zaklęcie miłosne, które przywróciło mi mojego męża po tym, jak oszukiwał i chciał rozwodu po 3 latach naszego małżeństwa. Dr Ibinoba jest po to, aby odpowiedzieć na twoje problemy w związku i inne ludzkie działania, takie jak: 1. Przywrócenie do ciebie byłego kochanka. 2. Zaklęcie, aby wygrać na loterii. 3. Leczy wszystkie rodzaje chorób człowieka. 4. Rzucił zaklęcie, aby znaleźć dobrą pracę z wysokimi dochodami. 5. Rzucił zaklęcie ciąży (płodność robaka) 6. Rzucił zaklęcie promocji w twoim miejscu pracy. 7. Rzucił zaklęcie ochrony itp. Skontaktuj się z nim bezpośrednio na jego WhatsApp pod numerem +2348085240869, E-mail: dromionoba12@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 78.110.xx3.xx1 
 • Maya_gość

  10.09.2022, 04:24

  Oferta pożyczki, aplikuj teraz.

  Dobry dzień, Panie i Panowie co za chwila by żyć i dzięki Bogu żyję dzisiaj. Nie wiem, jak mam wyrazić, jaka jestem teraz szczęśliwa. Cieszę się, że pomogło mi w życiu, po nawiązaniu kontaktu z wielkim dr Okpą, którego Pan kiedyś mi pomagał i dziś moje życie nie jest już takie samo, wszystko działa doskonale w moim życiu i mojej ukochanej, która mnie opuściła bez powodu w końcu do mnie wróciła i teraz jesteśmy małżeństwem. Dr Okpa zrobił dla mnie o wiele więcej i nie wiem, co powiedzieć i z kim go porównać, ponieważ jest on największym rzucającym zaklęcie w historii. Cieszę się, że nawiązałem z nim kontakt, a moje życie odwróciło się do wielkości. Polecam Dr Okpę wszystkim, którzy potrzebują pomocy. Możesz się z nim skontaktować przez: +27653527813 lub e-mail: okpatempleofsolution@gmail.com Jego strona internetowa: tnij.tcz.pl/?u=0270f1 Imię i nazwisko: Maya ze Stanów Zjednoczonych Ameryki.

  Odpowiedz
  IP: 41.198.xx5.xx4 
 • Marina Carlos_gość

  29.09.2022, 16:23

  Czy masz złamane serce? Nie rozpaczaj, niech dr Ige Ajayi pomoże ci przywrócić twojego byłego", jest naprawdę prawdziwym i szczerym rzucającym zaklęcia miłosne, przywrócił mojego męża. Jestem MARINA CARLOS ze Stanów Zjednoczonych, bardzo się cieszę mój mąż wrócił po tym, jak zostawił mnie dla innej kobiety.Mój mąż miał romans ze współpracowniczką i tak bardzo kocham męża, ale zdradził mnie ze swoją współpracowniczką i tą dziewczyną, myślę, że wykorzystała wiedźmę lub czarna magia na męża, żeby się ze mną nie ożenił i to było tak krytyczne i nieproszone, że płaczę całymi dniami i nocami, że Bóg przyśle mi pomocnika, który przywróci mojego męża!Byłam naprawdę zdenerwowana i potrzebowałam pomocy, więc spojrzałam online w celu uzyskania pomocy i natknąłem się na stronę internetową, która sugerowała, że ??dr Ige Ajayi może pomóc ci szybko przywrócić byłego męża. Więc poczułem, że muszę spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to , potem rzucił na mnie zaklęcie miłosne.Po 16 godzinach mój mąż faktycznie zadzwonił do mnie i powiedział, że bardzo za mną tęskni, o mój Boże!Byłam taka szczęśliwa i dziś znów jestem szczęśliwa dowcip h mój mąż i żyjemy razem szczęśliwie i dziękuję potężnemu rzucającemu zaklęcia dr Ige Ajayi, jest tak potężny, że postanowiłam podzielić się tutaj moją historią. jeśli jesteś tutaj i twój kochanek cię odrzuca, lub jeśli twój mąż wyprowadza się z inną kobietą, nie płacz już, zgłoś się do niego o pomoc teraz. Oto jego kontakt. Wyślij e-mail na następujący adres: drigeajayi@gmail. com lub Zadzwoń / Whats-app: +2348130035939.

  Odpowiedz
  IP: 176.67.xx6.xx0 
 • Marina Carlos_gość

  29.09.2022, 18:06

  Czy masz złamane serce? Nie rozpaczaj, niech dr Ige Ajayi pomoże ci przywrócić twojego byłego", jest naprawdę prawdziwym i szczerym rzucającym zaklęcia miłosne, przywrócił mojego męża. Jestem MARINA CARLOS ze Stanów Zjednoczonych, bardzo się cieszę mój mąż wrócił po tym, jak zostawił mnie dla innej kobiety.Mój mąż miał romans ze współpracowniczką i tak bardzo kocham męża, ale zdradził mnie ze swoją współpracowniczką i tą dziewczyną, myślę, że wykorzystała wiedźmę lub czarna magia na męża, żeby się ze mną nie ożenił i to było tak krytyczne i nieproszone, że płaczę całymi dniami i nocami, że Bóg przyśle mi pomocnika, który przywróci mojego męża!Byłam naprawdę zdenerwowana i potrzebowałam pomocy, więc spojrzałam online w celu uzyskania pomocy i natknąłem się na stronę internetową, która sugerowała, że ??dr Ige Ajayi może pomóc ci szybko przywrócić byłego męża. Więc poczułem, że muszę spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to , potem rzucił na mnie zaklęcie miłosne.Po 16 godzinach mój mąż faktycznie zadzwonił do mnie i powiedział, że bardzo za mną tęskni, o mój Boże!Byłam taka szczęśliwa i dziś znów jestem szczęśliwa dowcip h mój mąż i żyjemy razem szczęśliwie i dziękuję potężnemu rzucającemu zaklęcia dr Ige Ajayi, jest tak potężny, że postanowiłam podzielić się tutaj moją historią. jeśli jesteś tutaj i twój kochanek cię odrzuca, lub jeśli twój mąż wyprowadza się z inną kobietą, nie płacz już, zgłoś się do niego o pomoc teraz. Oto jego kontakt. Wyślij e-mail na następujący adres: drigeajayi@gmail. com lub Zadzwoń / Whats-app: +2348130035939.

  Odpowiedz
  IP: 197.210.xx0.xx4 
 • Peggy Jaden_gość

  09.10.2022, 12:37

  Czuję się znowu błogosławiona w moim małżeństwie, po tym jak dr Ige Ajayi sprowadził z powrotem mojego męża, który był ze mną w separacji przez dobry rok. Pochodzą z Islandii. Nigdy nie mogę mu wystarczająco podziękować za to, co zrobił dla mnie dr Ige Ajayi, pomógł w moim życiu. Mój mąż rozwiódł się ze mną przez rok i bez niego odczuwał bóle i bóle. Szukałem więc wszędzie pomocy, ale nic nie działało, dopóki nie zadzwoniłem do dr Ige Ajayi. Wyjaśniłam mu swoją sytuację, a on obiecał, że mąż wróci do mnie w ciągu 24 godzin, o ile moje serce jeszcze dla niego bije. Wierzyłam w niego, a on przygotował dla mnie zaklęcie, a mój mąż zadzwonił do mnie dokładnie, gdy powiedział dr Ige Ajayi. Błagał i powiedział, że potrzebuje mnie z powrotem i teraz znowu żyjemy szczęśliwie przez ostatnie 9 miesięcy. Każdy, kto czyta moje świadectwo i potrzebuje pomocy, powinien się z nim skontaktować. E-mail: drigeajayi@gmail.com Możesz także Whatsapp go na +2348130035939

  Odpowiedz
  IP: 216.131.xx1.xx6 
 • Helen Moore_gość

  19.10.2022, 16:54

  Prawdziwy czarodziej

  Witam, Nazywam się Helen Moore Z USA, chcę podzielić się moim świadectwem ze wszystkimi ludźmi na świecie, wyszłam za mąż około 2 lata temu. zaczęliśmy mieć problemy w domu, na przykład przestać spać na tym samym łóżku, walczyć o małe rzeczy. Zawsze wraca do domu późno w nocy, pije za dużo i sypia z innymi kobietami na zewnątrz ... nigdy w życiu nie kochałem żadnego mężczyzny oprócz niego. Jest ojcem mojego dziecka i nie chcę go stracić, ponieważ tak ciężko pracowaliśmy razem, aby stać się tym, kim jesteśmy i mamy dzisiaj .4 miesiące temu postanowił zostawić mnie i dziecko, bycie samotną matką może być czasami ciężko i nie mam się do kogo zwrócić i miałem złamane serce. Zadzwoniłem do mojej mamy i wyjaśniłem jej wszystko, moja mama opowiedziała mi o dr ibinobie, jak pomógł jej rozwiązać problem między nią a jej szefem. Byłem bardzo zaskoczony o tym, ponieważ jej szef chciał ją zwolnić bez powodu. Powiedziano mi, żebym napisał do dr IBinoba bezpośrednio na jego Whatsapp i wyjaśnił mu wszystko, więc obiecał, że nie będę się martwić, że rzuci zaklęcie i sprawi, że wszystko wróci do tego, jak byliśmy. Dalej powiedział, że to kolejny kobiecy duch, który był kontrolując mojego męża i powiedział mi, że mój problem zostanie rozwiązany w ciągu trzech dni, jeśli uwierzę, powiedziałam OK. Więc rzucił na mnie zaklęcie i po dwóch dniach moja miłość naprawdę wróciła, prosząc mnie o wybaczenie. Jestem taka szczęśliwa! dlatego postanowiłem podzielić się moim doświadczeniem z każdym ciałem, które ma taki problem, może skontaktować się bezpośrednio z dr ibinoba na WhatsApp: +2348085240869, E-mail: dromionoba12@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 31.171.xx5.xx4 
 • Franco Roberto_gość

  20.10.2022, 23:52

  WDZIĘCZNA ADADA UDAMA.

  Dziękuję dr Udama Ada za to, że moja żona odwołała naszą sprawę rozwodową i zwróciła mi ją z powrotem z wielką miłością i radością swoim potężnym zaklęciem. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xx4 
 • Tiffany Lacey_gość

  21.10.2022, 22:13

  w końcu znalazłem rzucającego zaklęcia.

  Nazywam się Tiffany Lacey i jestem bardzo szczęśliwa, że ??mogę opublikować na tym blogu, jak świetna czarodziejka pomogła mi przywrócić miłość do mojego życia. Wiem, że jest wiele kobiet takich jak ja, które zrobiły tak wiele, aby odzyskać swojego Męża, jestem tutaj, aby powiedzieć wam wszystkim, aby nie szukać dalej, ponieważ odpowiedź jest właśnie tutaj. Szczerze wierzę, że jeśli jest do pięciu rzucających zaklęcia, takich jak DR IBINOBA, ten świat byłby lepszym miejscem, widziałem ludzi narzekających na to, jak fałszywi rzucający zaklęcia obiecali im pomóc, ale nie mogli, ale z DR IBINOBA mówię ci, że twoje problem został już rozwiązany. Mój mąż i ja byliśmy osobno przez 3 LATA i nie mogłem znieść życia bez niego, próbowałem wszystkiego, aby go odzyskać, ale nic nie działało, dopóki nie zobaczyłem wielu świadectw o rzucającym zaklęcia wezwaniu DR IBINOBA i jak wspaniała jest jego praca . Skontaktowałem się z nim natychmiast i postąpiłem zgodnie z instrukcjami, które mi powiedziano, a w ciągu następnych 72 godzin zadzwonił do mnie mój były kochanek i był chętny do mojego przebaczenia, że ??nie chciał niczego więcej niż mieć mnie w ramionach na zawsze. Poczułam tyle radości i szczęścia, że ??znalazłam DR IBINOBĘ, mam nadzieję, że wszyscy tutaj znajdziecie moje świadectwo i odzyskacie męża w ciągu zaledwie 72 godzin. DR IBINOBA whatsapp +2348085240869, E-mail: dromionoba12@gmail.com... Jesteś następnym, który podzieli się swoim świadectwem z każdym

  Odpowiedz
  IP: 31.171.xx4.xx2 
 • JENNY_gość

  25.10.2022, 15:55

  refyalipsa@vusra.com

  Wow I feel so blessed again in my marriage after Dr Olu brought back my husband that separated with me for good 3 months. Even though I have mouths all over my body, it won't be enough to thank Dr Olu for his help in my life. My husband separated with me for 3 months and has been in pain and agony without him. So, I searched for help every but nothing worked out not until I meant Dr Olu who I contacted online. I explained my situation to him and he promised that my husband will get back to me within 72 hours so that my heart still beats for him. I believed in him and he prepared a spell for me and my husband called me exactly when Dr Olu said. He pleaded and said he needs me back and now we are living happily again for the past 9 months. Everyone out there reading my article that needs help should contact him... Email: drolutemple001@gmail.com or WhatsApp number:+2349078699000 tnij.tcz.pl/?u=943c0d He got 13years experience

  Odpowiedz
  IP: 162.210.xx5.xx2 
 • MRS GEORGE_gość

  29.10.2022, 18:55

  drbabatunde10@gmail.com

  NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218* Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xxx 
 • Bridget Helen_gość

  02.11.2022, 23:20

  LOVE

  Miłość jest piękna, gdy masz kogoś, z kim możesz się nią dzielić ???????? Dr Ekpen ogiogun jest bardzo autentycznym rzucającym zaklęcia oraz bardzo wyjątkowym i potężnym człowiekiem mądrości. Nie mogłam zajść w ciążę, bo miałam problemy z płodnością. Mój mąż rozwiódł się ze mną z tego powodu. Byłem tak zmartwiony i ciągle płakałem, a nawet myślałem o popełnieniu samobójstwa, ale mój przyjaciel przedstawił mnie wspaniałemu człowiekowi o imieniu Dr Ekpen ogiogun, który również pomógł jej z jej problemem. Dała mi jego e-mail, a ja skontaktowałem się z nim i wszystko mu wyjaśniłem. Zapewnił mnie, że mi pomoże i nie powinienem się martwić. Dr Ekpen ogiogun przywrócił radość mojemu życiu i mojej rodzinie, przywracając mi męża swoimi duchowymi mocami, zmuszając mnie do zajścia w ciążę, lecząc chorobę nowotworową mojej siostry, lecząc także wirusa hiv mojego kuzyna jego specjalnym moce, a także zmusił mojego przyrodniego brata do wygrania na loterii 2 milionów dolarów. Dr Ekpen ogiogu to naprawdę utalentowany, niesamowity i bardzo dobry człowiek, który naprawdę wie, jak lepiej wykonywać swoją pracę, a gdyby nie on, do czego by się zwróciło moje życie? Dr Ekpen ogiogun dziękuję bardzo i nigdy nie przestanę mówić o twoich wielkich czynach. Słowa nie są w stanie wyrazić, ile dobrego zrobiłeś dla mnie i mojej rodziny i wierzę, że nawet tysiąc słów nie wystarczy, aby opisać Twoje dobre, wspaniałe dzieła. Jeśli potrzebujesz pomocy duchowej, dlaczego nie pobiec do dr Ekpen ogiogun? po prostu skontaktuj się z dr Ekpen ogiogun na jego e-mail: (ekpenogiogunspellcaster@gmail.com) A on ci pomoże. Dr Ekpen ogiogun jest nieszkodliwy, bezpieczny i niezawodny, więc skontaktuj się z nim już teraz i uzyskaj rozwiązanie. Dziękuję dr Ekpen ogiogun. ekpenogiogunspellcaster@gmail.com lub jego numer Whatsapp. +2347045604010

  Odpowiedz
  IP: 102.218.xx0.xxx 
 • Camila Acuna_gość

  08.11.2022, 16:48

  Czasami wychodzi i nawet

  Kilka tygodni temu zaczęłam zauważać dziwne zachowanie mojego męża i dowiedziałam się, że mój mąż się z kimś spotyka. Zaczął wracać do domu późno z pracy, już prawie nie dba o mnie i dzieci. Czasami wychodzi i nawet nie wraca do domu przez około 2-3 dni. Zrobiłem wszystko, co mogłem, aby rozwiązać ten problem, ale wszystko na próżno. Bardzo się zmartwiłem i potrzebowałem pomocy. Kiedy pewnego dnia przeglądałem Internet, natknąłem się na stronę, która sugerowała, że ??dr Ilekhojie może pomóc rozwiązać problemy małżeńskie, przywrócić zerwane relacje i tak dalej. Skontaktowałem się z nim, a on obiecał mi pomóc z zaklęciem pojednania. Zrobiłam wszystko, o co mnie poprosił i tak jak w przypadku Rodicas, mój mąż wrócił dwa dni później inny mężczyzna. Zaczął spowiadać się ze wszystkiego, co robił i poprosił mnie, abym dał mu drugą szansę na naprawienie szkody. Wszystko dzięki dr Ilekhojie mój mąż jest teraz bardziej kochający i odpowiedzialny. Skontaktuj się z dr Ilekhojie za pomocą tych kontaktów Whatsapp +2348147400259 lub e-mail: gethelp05@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 176.67.xx6.xx4 
 • Barbara_gość_gość

  08.11.2022, 19:02

  love spell

  Cieszę się, że znalazłem się wśród setek osób na całym świecie, które mogą opowiedzieć komukolwiek o uczciwości i dobroci DR ISIKOLO. Jeśli chodzi o problemy małżeńskie lub w związku, z pewnością jest najlepszym, jakiego można znaleźć wszędzie. Straciłam piękny związek, jaki miałam z moim partnerem i DR ISIKOLO, wkroczyłam w moją sprawę, a reszta to już historia, a ja i mój partner jesteśmy razem w szczęściu i przytłaczającej radości. Bez wątpienia najlepiej radzi sobie w trudnych sytuacjach. jeśli masz podobne lub miłosne problemy, po prostu wyślij mu SMS-a przez Viber/WhatsApp +2348133261196 lub napisz do niego na adres: (isikolosolutionhome@gmail.com)

  Odpowiedz
  IP: 102.89.xx6.xx7 
 • Anita Miguel_gość

  16.11.2022, 15:52

  Zostawił mnie i nasze dzieci

  Zostałam odrzucona przez męża po 10 latach małżeństwa. Zostawił mnie i nasze dzieci, aby cierpieć z niewielkimi lub żadnymi dochodami. W pracy znajoma opowiedziała mi o doktorze Ilekhojie io tym, jak pomógł jej pogodzić się z byłym mężem. Skontaktowałem się z nim, a on potwierdził, że kobieta rzuciła urok na mojego męża i obiecała złamać mroczną magię użytą na moim mężu i zapewnić mu powrót do domu. Wierzyłam mu i ufałam, że to złamie i pomoże nam się pogodzić, ponieważ bez mojego męża było bardzo ciężko i miało to wpływ na nasze dzieci. Szybko do przodu, mój mąż wrócił z nami do domu i sytuacja stopniowo się poprawia i jesteśmy spokojni. Poproś o pomoc dr Ilekhojie i uzyskaj rozwiązania. Jego e-mail: gethelp05@gmail.com lub jego numer WhatsApp: +2348147400259

  Odpowiedz
  IP: 80.246.xx8.xx3 
 • ELLA_gość

  17.11.2022, 23:43

  michaelella34046638@gmail.com

  Prawie popełniłam samobójstwo z powodu męża, który mnie zostawił i przestał odbierać telefony, odpowiadać na moje e-maile i wiadomości. Powiedział, że go zdradzam, próbowałam go przekonać i błagać, ale on mi nie wierzy ani mi nie odpowiada, dopóki nie pokłóciliśmy się i nie rozstaliśmy się na 6 miesięcy, potem zdaję sobie sprawę, że nie mogę bez tego żyć go z powodu miłości, którą go darzę. Próbowałem wszystkiego, aby to odzyskać, ale nie zadziałało, niektórzy fałszywi czarodzieje oszukali mnie i wyszli z moimi pieniędzmi, aż wpadłem na tego człowieka o imieniu Dr OMON, który pomógł rzucić zaklęcie i oto mój mąż wrócił po 48 latach . godzin, błagając mnie o wybaczenie, byłam tak zaskoczona, że taki rzucający jak Dr OMON nadal istnieje. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje pomocy, z całą szczerością, skontaktuj się z dr OMONem już dziś przez e-mail: dromonbabalola@gmail.com lub WhatsApp: {+351925095736}

  Odpowiedz
  IP: 197.210.xx6.xx4 
 • Doris Vaan_gość

  18.11.2022, 14:03

  Testimony

  Dziś jestem bardzo szczęśliwy z moją rodziną. Nazywam się Doris Vaan, mieszkam w USA, mój mąż zostawił mnie na rok i bardzo go kocham, od tego czasu szukam sposobu, aby go odzyskać. Próbowałem wielu opcji, ale zawiodłem, dopóki nie spotkałem przyjaciela, który przedstawił mnie dr Ige Ajayi, rzucającemu zaklęcia, który pomógł mi odzyskać męża po 2 dniach. Mój mąż i ja żyjemy dziś razem szczęśliwie, ponieważ postępowałem zgodnie z instrukcjami doskonałego dr Ige Ajayi. Ten człowiek jest wspaniały, możesz skontaktować się z nim przez e-mail. pocztą: drigeajayi@gmail.com. a jego bezpośredni numer kontaktowy i WhatsApp to (+2348130035939) Teraz doradzę poważnym osobom, które napotkały ten problem, aby skontaktowały się z nim teraz i uzyskały szybkie rozwiązanie bez stresu.

  Odpowiedz
  IP: 185.147.xx4.xx1 
 • Saide Vilma_gość

  29.11.2022, 12:47

  Mój mąż zostawił mnie

  Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety i zostałem w ciemności. Stało się to tak szybko, że w ciągu kilku dni moje życie wywróciło się do góry nogami. Rzucił mnie po 3 latach bez słowa. Kontaktuję się z dr Ilekhojie przez jego e-mail, a on obiecał przeprowadzić rytuał pojednania, aby pomóc nam wrócić do siebie. W mniej niż 48 godzin po tym, jak odprawił swój rytuał, mój mąż ponownie zaczął mnie testować i czuł się okropnie z powodu tego, przez co właśnie mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz to wie. Nasze małżeństwo jest teraz silne i stabilne. Dziękuję doktorze za rytuał pojednania, który dla mnie przeprowadziłeś. Jesteś Bogiem posłanym, aby odnowić zerwane małżeństwo. Szczerze polecam dr Ilekhojie każdemu, kto ma rozbite małżeństwo lub problemy w związku. Jego e-mail: gethelp05@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 176.67.xx4.xx6 
 • Saide Vilma_gość_gość

  29.11.2022, 12:51

  Mój mąż zostawił mnie

  Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety i zostałem w ciemności. Stało się to tak szybko, że w ciągu kilku dni moje życie wywróciło się do góry nogami. Rzucił mnie po 3 latach bez słowa. Kontaktuję się z dr Ilekhojie przez jego e-mail, a on obiecał przeprowadzić rytuał pojednania, aby pomóc nam wrócić do siebie. W mniej niż 48 godzin po tym, jak odprawił swój rytuał, mój mąż ponownie zaczął mnie testować i czuł się okropnie z powodu tego, przez co właśnie mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz to wie. Nasze małżeństwo jest teraz silne i stabilne. Dziękuję doktorze za rytuał pojednania, który dla mnie przeprowadziłeś. Jesteś Bogiem posłanym, aby odnowić zerwane małżeństwo. Szczerze polecam dr Ilekhojie każdemu, kto ma rozbite małżeństwo lub problemy w związku. Jego e-mail: gethelp05@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 176.67.xx4.xx6 
 • Greta Jokubas_gość

  03.12.2022, 15:16

  Testimony

  Nazywam się Greta Jok?bas i pochodzę z Litwy. Zawsze obiecywałem, że polecę cię ludziom, którzy również mogą potrzebować twojej pomocy, ponieważ znalezienie twojego e-maila było najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła, doktorze Ige Ajayi, jesteś najbardziej troskliwym i współczującym człowiekiem, jakiego mam znany. Byłem tak przygnębiony po tym, jak byłem pozbawiony miłości przez prawie pięć lat. Poprosiłem o ponowne połączenie zaklęcia miłosnego i zdumiewająco zadziałało. Żyję szczęśliwie z najcudowniejszym żyjącym mężczyzną i właśnie o to się modliłam. Dziękuję Dr. Ige Ajayi to za mało, biorąc pod uwagę to, co dla mnie zrobiłeś, więc zdecydowałem się podzielić tym świadectwem twojej pracy rąk z całym światem, aby dowiedział się o twojej dobrej pracy dla mnie. Możesz skontaktować się z tym mężczyzną w sprawie jakichkolwiek problemów z relacjami, a on również ci pomoże. Kontakt E-mail drigeajayi@gmail.com. Telefon/Whatsapp {+2348130035939}...

  Odpowiedz
  IP: 185.147.xx4.xx8 
 • Greta Jokubas_gość_gość

  03.12.2022, 16:00

  Testimony

  Nazywam się Greta Jok?bas i pochodzę z Litwy. Zawsze obiecywałem, że polecę cię ludziom, którzy również mogą potrzebować twojej pomocy, ponieważ znalezienie twojego e-maila było najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła, doktorze Ige Ajayi, jesteś najbardziej troskliwym i współczującym człowiekiem, jakiego mam znany. Byłem tak przygnębiony po tym, jak byłem pozbawiony miłości przez prawie pięć lat. Poprosiłem o ponowne połączenie zaklęcia miłosnego i zdumiewająco zadziałało. Żyję szczęśliwie z najcudowniejszym żyjącym mężczyzną i właśnie o to się modliłam. Dziękuję Dr. Ige Ajayi to za mało, biorąc pod uwagę to, co dla mnie zrobiłeś, więc zdecydowałem się podzielić tym świadectwem twojej pracy rąk z całym światem, aby dowiedział się o twojej dobrej pracy dla mnie. Możesz skontaktować się z tym mężczyzną w sprawie jakichkolwiek problemów z relacjami, a on również ci pomoże. Kontakt E-mail drigeajayi@gmail.com. Telefon/Whatsapp {+2348130035939}...

  Odpowiedz
  IP: 185.147.xx4.xx8 
 • Totti Giovani_gość

  08.12.2022, 14:35

  Testimony

  Dziękuję za to, co dla mnie zrobiłeś, doktorze Ige Ajayi, Nazywam się Totti Giovani. Chcę skorzystać z okazji, aby podziękować dr Ige Ajayi za wszystko, co dla mnie zrobił. Moja żona przestała wypełniać papiery rozwodowe po tym, jak skontaktowałem się z tobą, aby pomóc mi zatrzymać rozwód z żoną, a teraz wszystko idzie znacznie lepiej. Jak powiedziałeś, cały proces dotyczący rozwodu został anulowany, a zły człowiek, który powoduje problemy w moim małżeństwie, został odesłany przez moją żonę i jesteśmy teraz razem szczęśliwi. Jestem bardzo szczęśliwy, że odzyskałem żonę, jedziemy świętować Boże Narodzenie razem jako Rodzina. jeśli masz problemy w związku lub małżeństwie lub jakiekolwiek inne problemy, skontaktuj się z dr Ige Ajayi, abyś mógł być szczęśliwy w te święta. Możesz skontaktować się z nim przez WhatsApp (+2348130035939) lub wysłać e-mail na adres (drigeajayi@gmail.com).

  Odpowiedz
  IP: 185.147.xx4.xx7 
 • Emily Tamara_gość

  18.12.2022, 14:21

  tamaraemily65@gmail.com

  PRZYWRÓCONE MAŁŻEŃSTWO! Skontaktowałem się z tym silnym rzucającym zaklęcia dr Ehimenem tydzień temu po przeczytaniu Cudów o jego zaklęciu w sieci, skonsultowałem się z nim w sprawie zaklęcia miłosnego, płacząc, nie wiedząc, co robić. Powiedział mi, że rzuci na mnie zaklęcie miłosne, aby mój mąż do mnie wrócił. Po 48 godzinach rzucania zaklęcia mój mąż zadzwonił do mnie z przeprosinami i błaganiem, żebym wróciła do domu. Przetarg, na który czekałem, został zatwierdzony i zaczął mi mówić, że jestem dobrą Żoną i że muszę mu wybaczyć złe rzeczy, które powiedział. Dziękuję doktorowi Ehimenowi za wiarę i zaufanie, które mi okazał. jeśli jakieś ciało przechodzi przez jakiekolwiek trudności w związku, prosimy o kontakt za pośrednictwem WhatsApp pod numerem +2348145718279 lub e-mailem na adres drehimenhome@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 197.210.xx5.xx2 
 • Scarlett_gość

  02.01.2023, 13:56

  Jak odzyskałam męża

  JESTEM Scarlett: TO JEST MOJE POŚWIADCZENIE DR.OGUNDELE, PRAWDZIWEGO CZARNIKA, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ MI MĘŻA W CIĄGU 48 GODZIN SWOIM ZAKLĘCIEM MIŁOŚCI, TEN CZŁOWIEK MA ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU W ZWIĄZKU, SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM NA WHATSAPP LUB TELEGRAM: +27638836445 . JEGO ZAKLĘCIE JEST NIESZKODLIWE.

  Odpowiedz
  IP: 94.46.xx4.xx8 
 • Stephen Pincus_gość

  05.01.2023, 20:04

  drigeajayi@gmail.com

  Witam Wszystkich, Szczęśliwego Nowego Roku. Nazywam się Stephen Pincus, jestem z USA. Chcę tylko podzielić się tym świadectwem tutaj, Moja dziewczyna zostawiła mnie, aby być z innym mężczyzną, byłem bardzo smutny i wściekły, ponieważ jest dla mnie wszystkim. Wszędzie szukałem pomocy, nawet prosiłem ludzi, żeby mi pomogli, błagali, żeby do mnie wróciła, ale nie ma mowy. Pewnego wiernego dnia chcę przeszukać internet i zobaczyłem kobietę, która podzieliła się swoim świadectwem, jak dr Ige Ajayi pomógł jej odzyskać męża w ciągu 48 godzin. Na początku wątpiłem, czy coś takiego istnieje, ale postanowiłem spróbować, kiedy się z nim skontaktowałem, pomógł mi rzucić zaklęcie miłosne iw ciągu 48 godzin moja dziewczyna zadzwoniła do mnie i przeprosiła, tak jak powiedział mi dr Ige Ajayi. Jesteśmy teraz bardziej zadowoleni niż kiedykolwiek. Wszystko wygląda idealnie i tak naturalnie! Dziękuję bardzo dr Ige Ajayi za twoje autentyczne i niepodważalne zaklęcia. Skontaktuj się z tym wspaniałym rzucającym zaklęcia miłosne, aby rozwiązać problem w związku lub małżeństwie już dziś: dr Ige Ajayi, e-mail: drigeajayi@gmail.com/Whatsapp {+2348130035939}.

  Odpowiedz
  IP: 185.147.xx4.xx9 
 • Kiana Hebrew_gość

  09.01.2023, 13:06

  dziękuję dr akharia za wszystko..

  Tu Kiana hebrajska, chcę powiedzieć światu, że jestem dziś szczęśliwa dzięki doktorowi Akharii, rzucającemu zaklęcia, który przywrócił mi mojego męża, kiedy myślałam, że straciłam go na zawsze. Pewnego wiernego dnia zobaczyłam serię zeznań w internecie o pomocy, jakiej udziela załamanym, więc postanowiłam skontaktować się z nim w sprawie mojego męża, który zostawił mnie bez słowa, po opowiedzeniu mu wszystkich moich problemów zapewnił mnie, że mój mąż wróci do mnie do domu, do pewnego momentu mu uwierzyłam i zrobiłam wszystko, o co mnie prosił... ku mojemu największemu zdziwieniu mój mąż, który nie chciał się ze mną widzieć, przyszedł do domu i płakał o przebaczenie i teraz żyjemy razem szczęśliwie, z wielką miłością i opiekę od niego. Masz problemy w swoim związku? Czy twój partner zerwał z tobą, a ty nadal go kochasz i chcesz go z powrotem? Masz problemy z finansami? Dr.Akharia jest odpowiedzią na wszystkie twoje problemy, skontaktuj się z nim przez e-mail: doctorakharia@gmail.com lub WhatsApp: +2347014241417

  Odpowiedz
  IP: 31.171.xx5.xx4 
 • Douglas Manee_gość

  09.01.2023, 13:12

  dziękuję dr ibinoba za wszystko..

  Nazywam się Douglas! Nigdy nie wierzyłem, że kiedykolwiek będę ponownie wolny od HSV, DR.Ibinoba dał mi powody do radości, byłem nosicielem wirusa HSV przez 2 lata i wszystkie środki i leki, których próbowałem w leczeniu, nie były dla mnie pomocne, ale kiedy pojawił się w Internecie i zobaczyłem wspaniałe świadectwo o DR.Ibinoba o tym, jak był w stanie wyleczyć kogoś z HSV 2, ta osoba powiedziała wspaniałe rzeczy o tym człowieku i poradziła, abyśmy skontaktowali się z nim w przypadku jakiegokolwiek problemu z chorobą, w którym DR.Ibinoba może być pomocny , więc postanowiłem spróbować, poprosił o moje informacje, które mu wysłałem, i powiedział mi, że zamierza przygotować dla mnie porcję leczniczą, którą chciał, abym przyjmował przez kilka dni, a po której powinienem wróć do szpitala na kontrolę, dobrze po przyjęciu całego leczenia przesłanego mi przez DR.Ibinoba, wróciłem do szpitala na kontrolę, a teraz potwierdzono, że HSV NEGATYWNY, przyjaciele, możesz skontaktować się z DR.Ibinoba na jakiekolwiek leczenie jakiejkolwiek choroby, ponieważ widziałem wiele świadectw różnych chorób, takich jak zapalenie wątroby, HIV AIDS, EPILE PSY, RAK, CFS i wszelkiego rodzaju problemy, z którymi się borykasz. Jest jedynym, którego mogę wam wszystkim polecić, skontaktuj się z nim pod adresem dromionoba12@gmail.com lub whatsApp go teraz +2348085240869

  Odpowiedz
  IP: 31.171.xx5.xx4 
 • LUCA MATTEO_gość

  17.01.2023, 20:55

  JESTEM BARDZO WDZIĘCZNY UDAMA

  Nazywam się Luca Matteo, to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu, ponieważ odzyskałem żonę w ciągu kilku godzin. Zanim do niego zadzwoniłem, przeczytałem kilka dobrych opinii o doktorze Udamie, ale nie wiedziałem, czy wszystkie te historie są prawdziwe, dopóki nie odzyskałem żony. Po tym, jak odzyskałem żonę, z pomocą dr Udama nauczyłem się dzielić moim świadectwem ze wszystkimi na tej stronie, że dr Udama jest naprawdę potężnym czarodziejem, który odbudowuje każdy zerwany związek lub małżeństwo zaklęciem miłosnym w ciągu kilku godzin. Skontaktuj się z dr Udamą na WhatsApp: (+27 65 897 8226) lub wyślij e-mail na adres (udamaada@gmail.com), a później podziękuj mi..

  Odpowiedz
  IP: 188.212.xx5.xx4 
 • Freda_gość

  06.02.2023, 07:26

  slimcolvin@gmail.com

  This is a very joyful day of my life because of the help PRIEST Salami has rendered to me by helping me get my ex-husband back with his magic and love spell. I was married for 6 years and it was so terrible because my husband was really cheating on me and was seeking a divorce but when I came across PRIEST Salami email on the internet on how he helped so many people to get their ex back and help to fix relationships. and make people happy in their relationship. I explained my situation to him and then sought his help but to my greatest surprise, he told me that he will help me with my case and here I am now celebrating because my Husband has changed totally for good. He always wants to be by me and can not do anything without my presence. I am really enjoying my marriage, what a great celebration. I will keep on testifying on the internet because PRIEST Salami is truly a real spell caster. DO YOU NEED HELP THEN CONTACT DOCTOR PRIEST Salami NOW VIA EMAIL: purenaturalhealer@gmail.com. Whatsapp number: +2348143757229 He is the only answer to your problem and makes you feel happy in your relationship...

  Odpowiedz
  IP: 197.210.xx0.xx8 
 • Florence_gość

  15.03.2023, 22:31

  Super

  POST Z WDZIĘCZNOŚCIĄ, KTÓRY MUSISZ PRZECZYTAĆ. Nazywam się Florence Hooper, jestem świadkiem dobrej pracy i uczciwości dr Ogundele. Jeśli potrzebujesz pomocy, aby odzyskać swojego kochanka, odbudować zerwany związek? Skontaktuj się z dr Ogundele. Ten człowiek jest uczciwy i potężny. Jego czat WhatsApp, czat Viber lub telegram: +27638836445. Możesz mu też podziękować ode mnie, przywrócił mi męża po 5 latach rozłąki. Ten człowiek przyniósł pokój w moim małżeństwie, a jego zaklęcia są nieszkodliwe.

  Odpowiedz
  IP: 185.219.xx3.xx3 
 • -1

  Amber Nicole_gość

  18.03.2023, 21:33

  love spells

  Love remains amazing when you are with your soulmate and happiness ever after is assured for you both. DR ISIKOLO made me realize that you can recover what makes life beautiful to you just when I lost hope in getting my man back and he returned him back to me. We had a complicated relationship and fought all the time and he left heart broken and I was miserable. DR ISIKOLO came into the picture after several attempts to win him back and failed. He restored the love and connection between me and my man and in just after 48 hours, we had a date and talked things over and now we are planning on getting married and living happily together forever. Words cant express my gratitude to DR ISIKOLO and everyone that has spoken highly of him never lied about him because he is indeed trustworthy. Contact him today and let him help you too. email: isikolosolutionhome@gmail.com or text him via WhatsApp: +234-8133261196 or you can read more about him via his website: (tnij.tcz.pl/?u=b72683 )

  Odpowiedz
  IP: 102.89.xx2.xxx 
 • -1

  _gość

  21.03.2023, 10:01

  JESTEM BARDZO WDZIĘCZNY UDAMA. DZIĘKUJĘ

  Dobry dzień! Nazywam się Martina Bonucci i to jest moja historia.. Po 3 latach rozbitego małżeństwa mój mąż zostawił mnie z trójką dzieci i moje życie legło w gruzach. Chciałem to wszystko zakończyć, prawie popełniłem samobójstwo, ponieważ byłem tak przygnębiony. Przez cały ten czas byłem tak emocjonalnie przygnębiony, a życie wydawało się bez sensu. Pewnego pamiętnego dnia, przeglądając internet, natknąłem się na kilka opinii o dr Udamie. Niektórzy zeznali, że przywrócił ich byłego, niektórzy zeznali, że przywraca macicę i leczy choroby za pomocą jego ziół. Bardziej interesowało mnie pojednanie z mężem, które dr Udama umożliwiło w 3 dni. Teraz mój mąż wrócił i od tamtej pory żyjemy szczęśliwie. Dziękuję. Tutaj zostawiam kontakt dla wszystkich. E-mail: udamaada@gmail.com Zadzwoń / Whatsapp: +27 65 897 8226

  Odpowiedz
  IP: 185.192.xx6.xxx 
 • -1

  Wiktoria Adam_gość

  05.04.2023, 13:17

  Nazywam się Wiktoria Adam, jestem tutaj, aby podzielić się świadectwem o tym, jak pomógł mi dr ibinoba. Po 2 latach związku z moim chłopakiem nagle się zmienił i przestał regularnie się ze mną kontaktować, wymyślał wymówki, żeby nie widywać się ze mną cały czas. Przestał odbierać moje telefony i sms-y i przestał się widywać regularnie. Potem kilka razy zacząłem spotykać się z nim z różnymi dziewczynami, ale za każdym razem mówił, że mnie kocha i że potrzebuje trochę czasu, aby pomyśleć o naszym związku. Nie mogłem przestać o nim myśleć, więc zdecydowałem się przejść do trybu online i zobaczyłem, że wiele dobrych rozmów na temat tego rzucającego zaklęcia dr Ibinoba i skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu moje problemy. Rzucił na mnie zaklęcie miłosne, którego używam i po 48 godzinach mój chłopak wrócił do mnie i zaczął się ze mną regularnie kontaktować i po kilku miesiącach zamieszkaliśmy razem. Jest bardziej otwarty na mnie niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż jego przyjaciele. W końcu się pobraliśmy i teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i mamy syna. Odkąd dr Ibinoba mi pomógł, moja partnerka jest bardzo stabilna, wierna i bliższa mi niż wcześniej. Możesz także skontaktować się z tym rzucającym zaklęcia i rozwiązać swój związek... WhatsApp: +2348085240869, Email: dromionoba12@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 31.171.xx3.xx0 
 • -1

  Stephainie Dizon_gość

  06.04.2023, 09:59

  Cześć Nazywam się Stephanie Dizon z Norwegii. Chcę tylko podzielić się ze światem moim doświadczeniem, jak odzyskałam męża i uratowałam swoje małżeństwo... Byłam mężatką przez 7 lat z dwójką dzieci i żyliśmy szczęśliwie, dopóki sprawy nie zaczęły się psuć i prawie za każdym razem toczyliśmy bójki i kłótnie... pogorszyło się, gdy złożył pozew o rozwód... robiłam wszystko, żeby zmienił zdanie i został ze mną, bo kochałam go całym sercem i nie chciałam go stracić, ale wszystko po prostu nie wyszło... on wyprowadziłem się z domu i nadal składałem pozew o rozwód... Błagałem i próbowałem wszystkiego, ale nadal nic nie działało. Przełom nastąpił, gdy ktoś przedstawił mnie temu wspaniałemu, wspaniałemu czarodziejowi dr Akharii, który w końcu mi pomógł... Nigdy nie byłem fanem takich rzeczy, ale po prostu niechętnie postanowiłem spróbować, bo byłem zdesperowany i nie miałem wyboru... On odmówili specjalne modlitwy i rzucili na niego zaklęcie miłosne. W ciągu 72 godzin zadzwonił do mnie, aby przeprosić za całą traumę emocjonalną, którą mnie kosztował, wrócił do domu i nadal żyjemy szczęśliwie, dzieci też są szczęśliwe i spodziewamy się trzeciego dziecka... Przedstawiłem go wiele par z problemami na całym świecie i mają dobre wieści... Pomyślałem, że powinienem podzielić się moim doświadczeniem, ponieważ mocno wierzę, że ktoś tego potrzebuje... skontaktuj się z nim już dziś przez e-mail: doctorakharia@gmail.com , WhatsApp +2347014241417

  Odpowiedz
  IP: 31.171.xx5.xx6 
 • -1

  _gośćHelen Thompson_gość

  11.05.2023, 21:30

  Helen Thompson

  MY MARRIAGE WORKED AGAIN WITH THE HELP OF DR ISIKOLO WHO IS THE MOST HONEST SPELL CASTER YOU CAN FIND I am Helen Thompson from Georgia. My home has been filled with endless problems and misery which led to the divorce I never wanted with my husband. Everything crashed and we went our separate ways. I tried to move on but it was so difficult for me because I still loved my husband and my daughter has always cried wanting her father back. I had no choice rather than to seek help which led me to contacting DR ISIKOLO after seeing so many good remarks about his work. He assured me of reconciling me and my husband with his reconciliation spell which he did. I am glad to tell you all that the love and happiness has been reinstated and we got back together and I believe it's forever for us and all thanks to DR ISIKOLO for doing so much to save my family. He is never too busy to help anyone. So contact him now if you need help as well. email him now via: isikolosolutionhome@gmail.com or text him via WhatsApp +234-8133261196

  Odpowiedz
  IP: 102.89.xx3.xx4 
 • -1

  Wagner Clerk_gość_gość

  31.07.2023, 02:17

  HOW I GOT A LOAN

  Chciałbym polecić was wszystkich wiarygodnemu i szczeremu prywatnemu pożyczkodawcy, który zatwierdził moją pożyczkę zaledwie w ciągu kilku godzin po tylu nieudanych próbach uzyskania pożyczki, byłem zaskoczony i radosny, że prywatny pożyczkodawca uratował mnie i zaoferował mi pożyczka z oprocentowaniem 2%, skontaktuj się z nią teraz, jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki E-mail: christywalton355@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 5.253.xx6.xx0 
 • -1

  kellya_gość

  03.09.2023, 17:26

  Cześć, nazywam się Kallya z USA i chcę opowiedzieć światu o wielkim i potężnym rzucającym zaklęcia zwanym omoogun. Mój mąż mnie zdradzał i nie był już związany ze mną i naszymi dziećmi, kiedy zapytałem go, w czym tkwi problem, powiedział mi, że ma zakochałem się we mnie i chciałem rozwodu. Miałem złamane serce. Płakałem cały dzień i noc, ale on wyszedł z domu. Szukałem czegoś w Internecie, kiedy zobaczyłem artykuł o tym, jak wspaniały i potężny omoogun pomógł tak wielu osobom w podobnej sytuacji, jak np. mój adres e-mail był tam, więc wysłałem mu e-mail z informacją o moim problemie, powiedział mi, że wróci do mnie w ciągu 24 godzin. Zrobiłem wszystko, o co mnie poprosił w dniu zagnieżdżenia, ku mojemu największemu zaskoczeniu, mój mąż wrócił do domu i był i błagał, abym wybaczyła płacz i przyjęła go z powrotem. Ta miłość jest prawdziwa. tnij.tcz.pl/?u=6ff4bd omooguntempleofanswer@gmail.com WhatsApp +234813912331

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx1.xx3 
 • _gośćCyril Vivian_gość

  14.09.2023, 15:41

  cassey345ja@gmail.com

  Please visit (tnij.tcz.pl/?u=04b566 ) i am here to give testimony on how this powerful spell caster called Dr Adoda helped me to fix my relationship. i was heartbroken when my fiancee told me he is no longer interested in marrying me because he was having an affair with the other woman he work. I cried and sobbed every day, until it got so bad that I reached out to the Internet for help, that was when i read a review about the great work of Dr Adoda, then i contacted him for help to get my lover back, he helped me cast a powerful (reconciliation love spell) and to my greatest surprise after 48 hours of doing the love spell my Fiancee came back on his knees begging me to forgive him We are now happily married and all thanks goes to Dr Adoda Wonders for helping me save my relationship you can contact Dr Adoda through his email address: adodalovespelltemple440@gmail.com or WHATSAPP him on+2348112825421

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx4.xx1 
 • _gośćCyril Vivian_gość

  15.09.2023, 23:06

  cassey345ja@gmail.com

  Please visit (tnij.tcz.pl/?u=3bb473 ) i am here to give testimony on how this powerful spell caster called Dr Adoda helped me to fix my relationship. i was heartbroken when my fiancee told me he is no longer interested in marrying me because he was having an affair with the other woman he work. I cried and sobbed every day, until it got so bad that I reached out to the Internet for help, that was when i read a review about the great work of Dr Adoda, then i contacted him for help to get my lover back, he helped me cast a powerful (reconciliation love spell) and to my greatest surprise after 48 hours of doing the love spell my Fiancee came back on his knees begging me to forgive him We are now happily married and all thanks goes to Dr Adoda Wonders for helping me save my relationship you can contact Dr Adoda through his email address: adodalovespelltemple440@gmail.com or WHATSAPP him on+2348112825421

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx1.xx7 
 • _gośćCyril Vivian_gość

  16.09.2023, 13:11

  cassey345ja@gmail.com

  Please visit (tnij.tcz.pl/?u=5e04a4 ) i am here to give testimony on how this powerful spell caster called Dr Adoda helped me to fix my relationship. i was heartbroken when my fiancee told me he is no longer interested in marrying me because he was having an affair with the other woman he work. I cried and sobbed every day, until it got so bad that I reached out to the Internet for help, that was when i read a review about the great work of Dr Adoda, then i contacted him for help to get my lover back, he helped me cast a powerful (reconciliation love spell) and to my greatest surprise after 48 hours of doing the love spell my Fiancee came back on his knees begging me to forgive him We are now happily married and all thanks goes to Dr Adoda Wonders for helping me save my relationship you can contact Dr Adoda through his email address: adodalovespelltemple440@gmail.com or WHATSAPP him on+2348112825421

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx2.xx9 
 • Kathleen Decker_gość

  08.11.2023, 10:00

  My Ex is Back

  I want to use this opportunity to share the good works of Dr. Odunga who brought my husband back to me from another woman in 2 days. His email is odungaspelltemple@gmail.com and his WhatsApp contact is +2348167159012. The day my husband left me, things appeared bleak, and the atmosphere was heavy with uncertainties. Everything seemed pale and so I decided to look for help in spell casters who have the capability to bring my ex husband back to me. As envisaged, I went on the internet and as you too have seen in your search for a reliable spell caster, I saw a lot of testimonies of spell casters in the recovery of ex husbands and loved ones. Driven by belief in Doctor Odunga, I contacted him and after explaining things to him, he accepted to face the challenges on ground. He did brilliantly well. My ex husband came back to me within 2 days of contact with more care and affection and promised never to leave me. I will therefore to take this opportunity to pay tribute to him and share this testimony to enable others in need to contact him for his selfless service to situations and problems. Commendable, he shows great courage at taking on the daunting task of finding solutions to practically any given problem. Contact him at odungaspelltemple@gmail.com and I believe he will help you as he did to me.

  Odpowiedz
  IP: 102.88.xx4.xx1 
 • _gośćBozena Chorążycki_gość

  16.12.2023, 19:33

  Bozena Chorążycki

  Mój chłopak wrócił do mnie przy pomocy doktora ISIKOLO i jestem naprawdę pod wrażeniem Witam wszystkich, jestem Bożena Chorążycki. Kiedy straciłam wszelką nadzieję na przywrócenie prawidłowego związku między mną a moim chłopakiem, poszłam do Internetu w poszukiwaniu pomocy, przeczytałam i skontaktowałam się z dr ISIKOLO, który przyszedł i wszystko naprawił, a ja będę go cenić przez resztę mojego życia. Zbyt wiele razy przeżyłam traumę emocjonalną z powodu niekończących się problemów, jakie miałam z moim mężczyzną, co doprowadziło do naszego rozstania, dlatego szukałam pomocy i dowiedziałam się o dr ISIKOLO, który przyszedł mi na ratunek. Opowiedział mi o procedurach i nalegał, abym się do nich zastosował, co chętnie zrobiłem i nie opóźniał procesu rozwiązywania moich problemów, a wynik otrzymałem w ciągu zaledwie 2 dni, jak mnie zapewniał. Nie zawracaj sobie głowy szukaniem pomocy gdzie indziej, ponieważ on jest zbyt dobry w pomaganiu ludziom. Jest godny zaufania i uczciwy, więc napisz do niego teraz SMS-em za pośrednictwem WhatsApp: +234-8133261196 lub jego e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 102.89.xx7.xx0 
 • _gośćBasia Gadomski_gość

  21.12.2023, 19:29

  Basia Gadomski

  Cześć wszystkim. Nazywam się Basia Gadomski. Jestem tutaj, aby podziękować wspaniałemu doktorowi Isikolo za rozwiązanie moich problemów małżeńskich. Moje małżeństwo rozpadło się z powodu niekończących się problemów i trudności, jakie miałam z mężem. Odszedł, nie oglądając się za siebie, a ja przez wiele miesięcy byłam sama. Jego rodzina interweniowała i nadal nic się nie zmieniło. Byłam rozbita emocjonalnie i straciłam nadzieję na ponowne znalezienie miłości, ponieważ był wszystkim, czego kiedykolwiek pragnęłam w mężczyźnie. Podobnie jak wiele innych osób, poznałam Doktora ISIKOLO, gdy zaczęłam szukać pomocy. Długo omawialiśmy moje problemy i zapewnił mnie, że otrzyma rozwiązanie, którego potrzebuję. Nie miałam innego wyjścia, jak zastosować się do jego procedur, a on w niczym nie zwlekał. Stworzył dla mnie i mojego męża więź miłosną, a miłość i szczęście, które dzieliliśmy, zostały przywrócone i dotarł do mnie dokładnie po 48 godzinach, jak obiecał DR ISIKOLO. Rzeczywiście jest wspaniałym pomocnikiem i można na nim polegać. jeśli masz jakieś problemy, po prostu napisz do niego SMS-a na WhatsApp +2348133261196 lub wyślij e-mail na adres: isikolosolutionhome@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 102.89.xx5.xx7 
 • _gośćAgata Golański_gość

  30.12.2023, 19:26

  Agata Golański

  Nazywam się Golański. Podobnie jak wiele innych osób, gorąco dziękuję doktorowi Isikolo za pomoc i rozwiązanie moich problemów. Byłam zaślepiona zazdrością i niepewnością, co spowodowało chaos w mojej relacji z narzeczonym, a on nie mógł się oprzeć moim kłopotom i mnie zostawił. Po tym, jak zdał sobie sprawę, że posunąłem się za daleko we wszystkim, co mu zrobiłem źle, tylko po to, aby przeprowadził się do innego miasta i straciłem wszelkie możliwości, aby się z nim skontaktować i przeprosić. W tym momencie wiedziałem, że potrzebuję pomocy, aby go odzyskać, więc musiałem skontaktować się z doktorem Isikolo. Okazał wiele troski, więc powiedziałam mu wszystko i zgodziłam się, że to moja wina, a on zapewnił mnie, że go odzyska i przywróci miłość i szczęście, które dzieliliśmy, co też zrobił. Tak jak obiecałem, po 48 godzinach Thompson zadzwonił do mnie, a ja przeprosiłem za wszystko i zaprosił mnie do siebie, abyśmy mogli pogodzić się i znów być razem. Dziękuję doktorowi Isikolo za wszystko i szczerość w pomaganiu ludziom. Po prostu napisz do niego SMS-a na WhatsApp +2348133261196 lub wyślij e-mail na adres: isikolosolutionhome@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 197.210.xx0.xx3 
 • Julia_gość

  22.01.2024, 17:02

  Prawdziwi hakerzy

  Oryginalni Hakerzy to najlepsze rozwiązanie na odzyskanie skradzionej kryptowaluty. Pomogli mi odzyskać utracone tokeny po tym, jak padłem ofiarą oszustwa phishingowego w Telegramie, podczas którego napastnicy uzyskali dostęp do mojego portfela i ukradli wszystkie moje monety. Z pomocą oryginalnych hakerów udało mi się odzyskać łącznie 11,8 BTC i 6,479 ETH w ciągu 2 dni od złożenia mojej sprawy. Skontaktuj się z GENUINEHACKERS000@GMAIL.COM lub za pośrednictwem WhatsApp +1 (260) 218-3592, aby uzyskać niezawodne i wydajne usługi odzyskiwania.

  Odpowiedz
  IP: 86.151.xx9.xx8 
 • _gośćAndrea Burzyński_gość

  24.01.2024, 20:08

  Andrea Burzyński

  Witam, nazywam się Andrea Burzyński i tak jak wiele innych osób, serdecznie dziękuję doktorowi Isikolo za pomoc i rozwiązanie moich problemów. Byłam zaślepiona zazdrością i niepewnością, co spowodowało chaos w mojej relacji z narzeczonym, a on nie mógł się oprzeć moim kłopotom i mnie zostawił. Po tym, jak zdał sobie sprawę, że posunąłem się za daleko we wszystkim, co mu zrobiłem źle, tylko po to, aby przeprowadził się do innego miasta i straciłem wszelkie możliwości, aby się z nim skontaktować i przeprosić. W tym momencie wiedziałem, że potrzebuję pomocy, aby go odzyskać, więc musiałem skontaktować się z doktorem Isikolo. Okazał wiele troski, więc powiedziałam mu wszystko i zgodziłam się, że to moja wina, a on zapewnił mnie, że go odzyska i przywróci miłość i szczęście, które dzieliliśmy, co też zrobił. Tak jak obiecałem, po 48 godzinach Thompson zadzwonił do mnie, a ja przeprosiłem za wszystko i zaprosił mnie do siebie, abyśmy mogli pogodzić się i znów być razem. Dziękuję doktorowi Isikolo za wszystko i szczerość w pomaganiu ludziom. Po prostu napisz do niego SMS-a na WhatsApp +2348133261196 lub wyślij e-mail na adres: isikolosolutionhome@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 102.89.xx2.xx0 
 • jane mann_gość

  04.03.2024, 12:23

  Znowu jestem wdzięczny i szczęśliwy.

  Mój mąż wrócił do mnie z pomocą Doktora UDAMA, pomagając mi odbudować związek po 7 miesiącach zerwanego związku. Teraz żyję szczęśliwie z mężem, a on traktuje mnie jak królową. Wszystko dzięki UDAMA. Skontaktuj się z UDAMA poprzez telefon/WhatsApp (+1 818 532 9812) lub e-mail (UDAMAADA@GMAIL.COM). To będzie odpowiedź na twój problem, zaufaj mi. Jestem żywym świadectwem jej dobrej pracy. .

  Odpowiedz
  IP: 185.246.xx8.xx9 
 • Ana Marcos_gość

  28.03.2024, 20:07

  DR WALE

  Niech Bóg błogosławi doktora WALE'a za jego wspaniałą pracę w moim życiu. Byłam w separacji z mężem przez okres pięciu lat i nie byłam usatysfakcjonowana, że muszę odzyskać męża, ponieważ życie w samotności było tak straszne dla mnie i mojej trójki dzieci Szukałem informacji na temat jakiegoś zaklęcia, które może przywrócić ukochaną osobę i wtedy natknąłem się na DR WALE'a. Widziałem komentarz na temat DR. WALE'a, w jaki sposób łączy kochanków za pomocą rzucającego zaklęcie. Skontaktowałem się z nim i on mnie poprowadził. Poprosiłem o rozwiązania, zaczął lekarstwo na moje zaklęcie, poprosił o pewne informacje, które mu wysłałem, a także powiedział mi, że musimy kupić kilka przedmiotów, aby zaklęcie zadziałało na mnie na dobre i które wyczułem dla niego pieniądze po kilku tygodniach mój mąż dzwoni do mnie i zaczyna błagać o przebaczenie za wszystko, co się wydarzyło. Jestem teraz bardzo szczęśliwy, że znów jesteśmy jedną rodziną dla każdego, kto może potrzebować pomocy wielkiego rzucającego zaklęcia. Możesz skontaktować się z WhatsApp: +2347054019402 lub e-mailem: drwalespellhome@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 102.91.xx3.xx9 
 • _gośćRachel Vanderthorne_gość

  09.04.2024, 12:47

  craigdemetria19@gmail.com

  Don't be deceived by different testimonies online that is most ly wrong. I have made use of several LOVE SPELL CASTER options that got me disappointed at the end of the day but I must confess that Dr Adoda is genius I eventually found out here on tnij.tcz.pl/?u=0ed1df It's better you devise your time to find the valid professionas that can help you restore your Broken Marriage/Relationship Ex back rather than falling victim of other amateur spell caster that cannot get the job done. tnij.tcz.pl/?u=0ed1df is the most reliable and authentic spell caster expert you can work with to bring back lost lover .my ex-lover called me after my contact with Dr Adoda and he helped me get back on my feet and I'm very grateful for that.

  Odpowiedz
  IP: 95.214.xx6.xx4 
 • _gość

  15.05.2024, 00:54

  craigdemetria19@gmail.com

  Please visit (tnij.tcz.pl/?u=1f653a ) i am here to give testimony on how this powerful spell caster called Dr Adoda helped me to fix my relationship. i was heartbroken when my fiancee told me he is no longer interested in marrying me because he was having an affair with the other woman he work. I cried and sobbed every day, until it got so bad that I reached out to the Internet for help, that was when i read a review about the great work of Dr Adoda, then i contacted him for help to get my lover back, he helped me cast a powerful (reconciliation love spell) and to my greatest surprise after 48 hours of doing the love spell my Fiancee came back on his knees begging me to forgive him We are now happily married and all thanks goes to Dr Adoda Wonders for helping me save my relationship you can contact Dr Adoda through his email address: adodalovespelltemple440@gmail.com or WHATSAPP him on+2348112825421

  Odpowiedz
  IP: 212.103.xx0.xx4 
 • Verona_gość

  17.05.2024, 12:29

  Jak odzyskałam byłego męża

  Dzień dobry wszystkim, chcę, żeby wszyscy wiedzieli o doktorze Ogundele, świetnym rzucającym zaklęcia, który przywrócił mi mojego chłopaka (męża) w ciągu 24 godzin dzięki swoim mocom. Mój chłopak zostawił mnie na 2 lata, aby być z inną kobietą, w zeszłym tygodniu byłam przedstawiony doktorowi Ogundele, po pracy mój chłopak wrócił do domu. Powiedziałem doktorowi Ogundele, że podzielę się z nim dobrą nowiną, aby ludzie mogli się o nim dowiedzieć. Jeśli masz problemy w związku, problemy życiowe lub chorobowe, skontaktuj się z nim przez jego WhatsApp lub Viber: +27638836445. Ten człowiek jest potężny i prawdziwy. Przepraszam jeśli ten post Cię uraził, staram się po prostu docenić człowieka, który wniósł szczęście do mojej rodziny, małżeństwa i pracy. Werona.

  Odpowiedz
  IP: 149.102.xx4.xx3 
 • anna_gość

  13.06.2024, 20:10

  anna

  Mój mąż, z którym budowałam życie przez 23 lata, zostawił mnie i dzieci bez słowa. Wszystko się na mnie zawaliło, skontaktowałam się z naszymi bliskimi i nikt nie mógł pomóc. Nadszedł czas, gdy złożył pozew o rozwód, nawet gdy nie mieliśmy żadnych problemów ani nigdy nie kłóciliśmy się o coś katastrofalnego. Doktor Isikolo przyszedł mi na ratunek i rozwiązał problem, jaki miałam z moim mężczyzną. Połączył nas ponownie i wrócił do domu, do nas. Rzeczywiście życie jest tajemnicze i nigdy nie myślałem, że doświadczę tego, przez co przeszedłem, ale wszystko dzięki doktorowi Isikolo, który pracował dla mnie i zapewnił mnie o pozytywnych wynikach po 48 godzinach, które rzeczywiście nastąpiły, jak obiecał. Równie dobrze może rozwiązać Twoje problemy, jeśli skontaktujesz się z nim teraz.Napisz do niego na WhatsAppie pod numerem +2348133261196 lub e-mailem: isikolosolutionhome@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 197.210.xx6.xx7 
 • MARIA_gość

  02.07.2024, 14:45

  CRYPTO RECOVERYB HELP

  HOW I RECOVER MY MONEY BACK AFTER BEEN SCAMMERED 2024 Jetwebhackers to the rescue! I thought I'd lost $38,540 to a crypto scam, but their expert hackers worked magic to recover my funds AND the profit I was promised! Don't let scammers get away with your money - Jetwebhackers are the real MVPs. Highly recommend their services! #Jetwebhackers #CryptoScamRecovery #FundsRecovered REACH OUT TO THEM VIA ???????????????????????????????? EMAIL:jetwebhackers @ gmail .com TELEGRAM: @jetwebhackers

  Odpowiedz
  IP: 79.110.xx3.xx0 
 • _gośćLaminy Jamał_gość

  18.07.2024, 16:52

  NAPRAWDĘ PANIE DOCENIAM, DOktorze WALE

  Świadczę o potężnej osobie rzucającej zaklęcia, która zwróciła mojego męża. Wszystko zaczęło się, gdy wziąłem jego telefon i zobaczyłem, jak pewna pani wysłała mu wiadomość, że cieszyła się ostatnim razem spędzonym razem. Grzecznie skonfrontowałem się z nim w tej sprawie, a on się rozzłościł i od tego dnia przestał się ze mną kontaktować. Zaczął się dziwnie zachowywać, potem powiedział, że już mnie nie chce, że kocha kogoś innego, jego słowa mocno zapadły mi w pamięć, zrobiło mi się smutno i płakałam całymi dniami i nocami. Zablokował mi dostęp do swojego Instagrama, Facebooka i telefonu komórkowego, więc Nie mogłem już do niego dotrzeć. To mnie zasmuciło i jeszcze bardziej płakałem. Zabrałem swój smutek i smutek i zostałem sam. Po kilku miesiącach pewnego dnia, szukając informacji w Internecie, zobaczyłem komentarz na temat wspaniałej pracy doktora WALE'a, którą wykonał dla wielu osób. Skontaktowałem się z nim i opowiedziałem mu o swoich problemach, a on powiedział, żebym się nie zawracał sobie głowy, że wszystko będzie dobrze. Krótko mówiąc, po wyjaśnieniu moich problemów poprosił mnie o zapłatę za wszystkie materiały, których dla mnie użyje, a ja zapłacę za nie wszystkie. niż powiedział mi, że po kilku tygodniach mój mąż się do mnie skontaktuje, więc cierpliwie czekałam, też moje zdziwienie po tygodniu i kilku dniach mój mąż wysłał mi SMS-a z informacją, że powinnam mu wybaczyć wszystko, co mi zrobił to teraz inna osoba i powinnam dać mu drugą szansę. W ten sposób mu wybaczyłam i wróciliśmy do siebie, znów żyjąc szczęśliwie. Możesz skontaktować się z DR WALEM poprzez jego WhatsApp: +2347054019402 LUB E-MAIL: drwalespellhome@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx0.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.