XV Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych "Razem Weselej"

(fot. pelplin.pl)
Tczew - XV Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych "Razem Weselej"
22 czerwca odbył się długo wyczekiwany XV Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych "Razem Weselej". W ogrodzie Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie 12 wykonawców z terenu powiatów tczewskiego i starogardzkiego wystąpiło przed przybyłymi blisko 500 gośćmi.

Spotkanie otworzyła dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie - Emilia Rzeniecka, która powitała wszystkich przybyłych uczestników oraz gości wskazując na to ile radości sprawił widok przyjeżdżających uczestników przygotowanego wydarzenia.

- Jestem ogromnie wdzięczna że możemy się ponownie spotykać. Możemy świętować przez kilka godzin i cieszyć się słońcem, radością a przede wszystkim Państwa obecnością. Dziękuje kadrze Domu Pomocy Społecznej dzięki której wczoraj tutaj był teren zielony a dzisiaj jest tu kwitnąco, stoją namioty, wszystko jest przygotowane. - mówiła Emilia Rzeniecka, dyrektor DPS w Pelplinie.


- Cieszymy się, mogąc was gościć na pelplińskiej ziemi. Mam nadzieję że czas który tutaj Państwo spędzą będzie dla was miłym odpoczynkiem, i okazją do zaprezentowania swoich artystycznych talentów. - powiedział Mirosław Chyła, Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin.


Zdjęcia z imprezy dostępne tutaj.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • l_gość

    28.06.2022, 13:13

    Dobrze, że dzieje się coś pozytywnego w tym zakresie. Pozdrawiam!

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx7.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.