Gniew. Skocz po dobrą zabawę już w sobotę

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Gniew. Skocz po dobrą zabawę już w sobotę
Gniew z przytupem rozpoczyna nowy sezon turystyczny. Już w najbliższą sobotę, 11 maja mamy dla Państwa dwie ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu. Miłośnicy rowerów będą mogli podziwiać zmagania Quark Bikes. Dla fanów deskorolek Zakład Produkcji Kruszyw przygotował piknik z mnóstwem atrakcji, czyli otwarcie sezonu na gniewskim skateparku.

Otwarcie skateparku

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich fanów deskorolki i dobrej zabawy na tegoroczne otwarcie sezonu na gniewskim skateparku z Zakładem Produkcji Kruszyw. W programie konkurs SKATE oraz piknik miejski i mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Startujemy 11 maja o godz. 14.00 na skateparku Weber SKOK przy Gminnym Ośrodku Sportu w Gniewie.

I Gniewski Maraton MTB


Już w tę sobotę, 11 maja wszystkich aktywnych zapraszamy na pierwszą edycję Quark Bikes Gniewskiego Maratonu MTB, który odbędzie się w Brodach Pomorskich. Zawody rozpoczną się o godz. 11.00. Start i meta znajdują się koło leśniczówki w Brodach Pomorskich. W zależności od doświadczenia uczestnicy zmierzą się w dwóch kategoriach i na dwóch różnych dystansach. Wśród rowerzystów rozlosowana zostanie nagroda specjalna, jaką jest rower Quark K6 19.

Drukuj
Prześlij dalej