W Pelplinie zorganizują warsztaty dla... duszy

(fot. mat. prasowe)
Tczew - W Pelplinie zorganizują warsztaty dla... duszy
W sobotę, 15 czerwca 2019 r. odbędzie się w Pelplinie siódme spotkanie młodych pod nazwą "Przystań - Warsztaty dla duszy". Organizatorzy zapraszają do wspólnego, radosnego świętowania młodych Pomorzan. Tegoroczną Przystań przeżywamy pod hasłem "Na skale".

Dzień centralny rozpoczynamy o godz. 10.30 na górze Jana Pawła II. Wspólnej modlitwie na Przystani podczas Mszy Świętej o godz. 17:00 przewodniczyć będzie ks. Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna. Dzień zwieńczy wieczorny Koncert ewangelizacyjny zespołów Na cały Głos & Nieboskłonni oraz świadectwo Michała "Pax" Bukowskiego.

Program:


10:00 - Recepcja (parking JPII)
10:30 - Rozpoczęcie na Górze Jana Pawła II
11:00 - Przejście na warsztaty
11:30 - Warsztaty (medialne, teatralne, muzyczne, rękodzieło, taneczne)
równolegle: DIECEZJALNY ZJAZD SŁUŻB LITURGICZNYCH (stadion miejski)
15:00 - Koronka + Spowiedź
16:00 - Obiad

16:30 - Przedstawienie
17:00 - Msza Święta
18:30 - Koncert Na cały Głos & Nieboskłonni z Adoracją Najświętszego Sakramentu (spotkanie z Michałem "Pax" Bukowskim)

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • mieczyslaw

  13.06.2019, 11:27

  Jakie warsztaty?

  Przecież to cały dzień modlitwy, a nie żadne warsztaty! Nikt, kto nie jest mocno zaangażowany w KK nie znajdzie tam niczego dla siebie.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • kussy_gość

  14.06.2019, 13:24

  warsztaty

  Mieczysław, nie do końca...warsztaty medialne, teatralne, muzyczne, rękodzieło, taneczne, czy to mało? Czy tylko katolicy interesują się tymi tematykami? Koncert, msze święte, spowiedź to rzeczywiście dla osób wierzących, ale decydując się na warsztaty nie musisz podpisywać cyrografu, że TYLKO DLA WIERZĄCYCH z przymusowym uczestnictwem w liturgii itd... Poza tym Przystań świetnie pokazuje, że KK to nie tylko coniedzielna, czasem nudna Msza Św. :D

  Cytuj
  IP: 84.38.xx7.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.