Wielkie otwarcie sezonu Food Trucków w Tczewie

Food trucki (fot. mat. prasowe)
Tczew - Wielkie otwarcie sezonu Food Trucków w Tczewie
Organizacja FUTRAKI zaprasza wszystkich miłośników dobrego jedzenia na WIELKIE OTWARCIE SEZONU FOODTRUCKOWEGO w TCZEWIE. To pierwszy w tym roku i największy zlot food trucków w mieście. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 czerwca. Food trucki, jak zwykle, zaoferują duży wybór dań z różnych stron świata.14, 15 i 16 czerwca (piątek, sobota, niedziela) Bulwar Nadwiślany będzie kusić mieszkańców Tczewa zapachami wspaniałych potraw przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów kulinariów.

To najlepsze zaproszenie do ucztowania w formule wielkiego, rodzinnnego pikniku, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków - aut przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków.


Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od wyjątkowych meksykańskich buritto, poprzez azjatyckie dania z woka i oryginalne burgery, aż po słodkie hiszpańskie churrosy i lody tajskie. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.Impreza odbędzie się przy Bulwarze Nadwiślanym w Tczewie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2309546279078986/
Odwiedzą Was:
- Cafe Rolka- Lodorolki - lody tajskie!
- Czarros - hiszpańskie churros!
- Farsz Food- BAO - bułeczki na parze z farszem oraz pierożki dim sum!
- E.Doggs - hot dogi!
- Foodtruck "FIRE FOOD" - grillowane kawałki kurczaka!
- Pan Burger - amerykańskie burgery!
- Frytki On The Road - frytki belgijskie!
- Le mini lemoniada - lemoniada molekularna!
- Garden Truck - pyszne panini!
- Poszarpani - kanapki z szarpanym mięsem!

- SMAKI ULICY - grillowane ciabatty!
- Lord Burger - najlepsze burgery!


Konkurs

Mamy dla Państwa 3 vouchery na pyszne dania - każdy voucher kieruje do konkretnego food trucka i w nim wybiera się dowolne danie.

Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Szama" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.


Aktualizacja - Bilety już rozdane. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy powiadomieni drogą mailową.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • +13

  Jur_gość_gość

  13.06.2019, 07:45

  Znów to samo

  Znów to samo. Nie mam nic przeciwko samym foodtruckom bo pomysł fajny ale najbardziej co tam razi to obsługa która pozostawia wiele do życzenia i słynny napis który widziałem przy jednym z samochodów "Nie marudź i nie zadawaj pytań tylko zamawiaj " . Nie oszukujmy się, nie jesteśmy dla nich gośćmi, nie jesteśmy nawet klientami o których trzeba dbać jesteśmy złem koniecznym które trzeba oskubać z kasy a to trochę dziwne bo ceny mają jak w dobrej restauracji .

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx8.xx3 
 • +5

  Marian z Tczewa _gość

  13.06.2019, 08:34

  Mnie też nie stać na takie luksusy.

  Za te pieniądze to mam kartofle i olej i sam mogę sobie zrobić frytki na patelni. I jeszcze na keczup jakiś tani starczy.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx2.xx9 
 • +1

  Marco_gość_gość_gość_gość_gość_gość

  13.06.2019, 08:51

  Masz racje

  Co do tych cen, są dość wygórowane,jak na nasze Tczewskie realia zarobkowe. Inni moga powiedzieć, ze stale człowiek marudzi i jak sie nie podoba, to nie musi przychodzić i jeść,ale osobiście wole zapłacić mniej i tez dobrze zjeść, bo tak sie u nas da, niż za rzekomego, ameykańskiego burgera zapłacić ponad 20zł. To jest tylko moja opinia. Zyczę wszystkim smacznego!

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx8.xx8 
 • Maciej_gość

  13.06.2019, 09:03

  O zdrowie trzeba dbać!

  Dziękuję za propozycję, ale nie jadam nowotworów!

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx7.xx2 
 • -5

  Dokartofla_gość

  13.06.2019, 11:29

  "Za te pieniądze to mam kartofle i olej i sam mogę sobie zrobić frytki na patelni. I jeszcze na keczup jakiś tani starczy."

  Panie, futtraki miały być z założenia tańsze niż żarcie w lokalu, brak kosztów z wynajęcie lokalu, a ceny są porównywalne, bo jest moda i gola siano Jam z frajerów brodatych. Ale ck ty tam wiesz, pewnie z kuzniarem na zakupy chodzisz i glosujesz na POpis

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xx8 
 • +5

  Łup _gość

  13.06.2019, 12:14

  Kolejny debil

  Kolejny debil który do normalnej dyskusji wtrąca żenującą polską politykę. Jak nie masz zdania to się nie wypowiadaj. W internecie znajdziesz mnóstwo stron na których można wypowiedzieć się o popis ale po pierwsze nikt ich nie czyta a po drugie kto Ci je znajdzie bo sam na pewno nie ogarniesz

  Cytuj
  IP: 188.146.xx8.xx3 
 • -2

  Owotamy_gość

  13.06.2019, 23:30

  "Kolejny debil który do normalnej dyskusji wtrąca żenującą polską politykę. Jak nie masz zdania to się nie wypowiadaj. W internecie znajdziesz mnóstwo stron na których można wypowiedzieć się o popis ale po pierwsze nikt ich nie czyta a po drugie kto Ci je znajdzie bo sam na pewno nie ogarniesz"

  Widzę, że po marszu humor dopisuje! :)

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xx8 
 • +2

  Łup _gość

  15.06.2019, 09:30

  Sam widzisz

  Sam widzisz jak temat dotyczący jedzenia zmienił się w polityczny. Na tym portalu to niestety zawsze się dzieje i Ty też dałeś się w to wciągnąć ale to właśnie Ty jesteś najgorszym sortem komentujących bo prowokujesz a wcale nie wyrażasz swojego zdania . Wiem że trudno jest ułożyć zdanie złożone, dbać przy okazji o ortografię i sens tego co chce się przekazać. Do tego przydałoby się mieć coś mądrego do napisania. Zdaję sobie sprawę że Cię to przerasta dlatego dam Ci dobrą radę żebyś następnym razem, kiedy będziesz chciał coś skomentować odpuść sobie bo narazisz się kolejny raz na pośmiewisko albo jeśli już koniecznie będziesz chciał coś napisać to poproś kogoś, nie wiem mamę, tatę, młodszego brata dziadka albo babcię a wtedy może unikniesz czytania o tym jaki jesteś żenujący.

  Cytuj
  IP: 188.146.xx7.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA