Tcz.pl logo

Szukaj

20-latek próbował włamać się do sklepu

(fot. KPP Tczew)
20-latek próbował włamać się do sklepu
Policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o usiłowanie włamania do jednego ze sklepów na terenie Tczewa. Według ustaleń mundurowych sprawca po uszkodzeniu rolety antywłamaniowej wszedł do środka i nic nie zdążył ukraść - uciekł na widok pracowników ochrony. Zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzut dotyczący usiłowania kradzieży z włamaniem. Teraz jego losem zajmie się sąd.

5 października br. tczewscy kryminalni zostali poinformowani, że minionej nocy doszło do próby włamania do jednego ze sklepów na terenie miasta.

Zajmujący się sprawą funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło między godziną 2.30 a 4.15. W tym czasie sprawca uszkodził roletę antywłamaniową i po wejściu do placówki handlowej nic nie zdążył ukraść - uciekł, jak zauważył pracowników ochrony. W związku z tymi ustaleniami policjanci przyjęli zawiadomienie o usiłowaniu włamania. Na miejscu tego zdarzenia pracowali kryminalni i technik kryminalistyki, który sfotografował miejsce zdarzenia oraz zbierał ślady, które pomogły w ustaleniu sprawcy. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik KPP Tczew - Funkcjonariusze ustalili, że związek z tym zdarzeniem miał 20-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. W minioną środę policjanci z wydziału prewencji na terenie innego sklepu zatrzymali poszukiwanego do sprawy mężczyznę, który wpadł tam na kradzieży, za co został ukarany mandatem. Mundurowi do sprawy usiłowania włamania zatrzymali 20-latka, a następnie doprowadzili do policyjnego aresztu.


Na podstawie zebranych dowodów wczoraj śledczy przedstawili mu zarzut dotyczący usiłowania kradzieży z włamaniem. Teraz jego losem mężczyzny zajmie się sąd.


Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

  • qq_gość

    08.10.2021, 19:40

    zmieńcie tyczy na kronike bandziorów .kiedys to było COŚ a teraz to tylko pokazujecie patole z Czewika

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx1.xx8  #
  • +1

    Znużony_gość_gość

    09.10.2021, 10:08

    .

    Z drugiej strony to znaczy , że ta znienawidzona przez was Policja ciągle coś robi i ma pełne ręce roboty z patologią..

    Cytuj
    IP: 188.146.xx5.xx6  #
  • -13

    Rocky_gość

    08.10.2021, 20:03

    doszlifowanie

    Oj będzie yebanko na śniadanko... 20-letnia dziewica z ciasną dupką.... Recydywa kocha takich młodzianów!

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx4.xx0  #
  • qq_gość

    09.10.2021, 12:01

    wiesz z autopsji?

    Cytuj
    IP: 109.197.xx1.xx8  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA