W poniedziałki ZUS czynny do 17:00

Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) w Tczewie (fot. tcz.pl)
Tczew - W poniedziałki ZUS czynny do 17:00
Od 22 listopada do 31 marca przyszłego roku, Sale Obsługi Klientów w placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą czynne we wszystkie poniedziałki do godz. 17:00.

Sale Obsługi Klientów ZUS można odwiedzać od poniedziałku do piątku od godz. 8:00. Od wtorku do piątku są czynne do godz. 15:00, natomiast w poniedziałki będą otwarte do godz. 17:00, godzinę krócej niż dotychczas.

- ZUS zachęca aby w miarę możliwości, korzystać z e-wizyt, czyli spotkania online z pracownikiem ZUS. Dzięki tej formie kontaktu można załatwić większość spraw bez wychodzenia z domu. Żeby odwiedzić ZUS online, wystarczy komputer lub inne urządzenie z kamerą, mikrofonem i dostępem do internetu. Aby to zrobić wystarczy wejść na stronę zus.pl w zakładkę "E-wizyta", a następnie kliknąć okienko "Umów się na wizytę". - mówi Krzysztof Cieszyński, rzecznik gdańskiego ZUS. - Jeśli jednak sprawa wymaga bezpośredniej wizyty w urzędzie, to warto umówić się na dogodny dzień i godzinę, aby uniknąć czekania w kolejce. Można to zrobić przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS lub telefonicznie. Wizytę w oddziale ZUS w Gdańsku i podległych mu placówkach zarezerwujemy pod nr 58 307 86 60, natomiast w oddziale w Słupsku i jego jednostkach terenowych pod nr 506 000 791.

W placówkach ZUS cały czas są również dostępne skrzynki na dokumenty, do których można samodzielnie składać papierowe wnioski, dokumenty lub pisma.


Sonda - odpowiedz na pytanie

Kogo chcesz na letnim koncercie w Tczewie? (część 1 z 2)

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Konstytucja_gość_gość

  22.11.2021, 03:38

  Lewa w górę

  Ekstrawagancko.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA