Sprytny sposób na oszczędzanie na transporcie dużych rzeczy

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Sprytny sposób na oszczędzanie na transporcie dużych rzeczy
Przeprowadzasz się i szukasz sposobu na sprawny transport Twoich rzeczy? Kupiłeś coś w sklepie internetowym i chcesz sprowadzić zakup do domu? Przewóz wielkogabarytowy, szczególnie z zagranicy potrafi słono kosztować. Czy jednak jesteśmy skazani na wysokie ceny transportu? Niekoniecznie - o ile przy szukaniu transportu skorzystamy z Clicktrans.

Jak to działa?

Clicktrans to serwis umożliwiający klientom znalezienie transportu dla dowolnej rzeczy, a przewoźnikom - zdobycie dodatkowych zleceń. Zasada działania przypomina znane nam wszystkim serwisy aukcyjne. Pierwszym krokiem jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia - opisz, co chcesz przewieźć, podaj wymiary, trasę i terminy. Wypełnienie formularza nie zajmie Ci więcej niż 5 minut. A później? Wystarczy, że poczekasz na ogłoszenia. Przewoźnicy z bazy Clicktrans sami zgłoszą się do Ciebie z ofertami. Wówczas Ty podejmiesz decyzję, któremu chcesz powierzyć swój ładunek.

W bazie Clicktrans znajdziesz aż 45 tysięcy przewoźników z Polski i całej Europy. Do tego każdy z nich, zanim uzyska możliwość składania ofert pod ogłoszeniami jest weryfikowany przez pracowników serwisu, aby możliwie zwiększyć bezpieczeństwo zleceniodawców. Dodatkowo zanim podejmiesz ostateczną decyzję, możesz odwiedzić profil każdego z przewoźników, którzy złożyli Ci ofertę i przeczytać opinie wystawione przez ich wcześniejszych klientów.


Przewóz dowolnej rzeczy w przystępnej cenie

Transport, który znajdziesz za pośrednictwem platformy będzie nie tylko bezpieczny, ale także sporo tańszy od ceny rynkowej (nawet do 60%!). Jak to możliwe? Oferty na Clicktrans są jawne, co znaczy, że przewoźnicy widzą ceny zaproponowane przez innych i odpowiednio dostosowują stawki, aby ich oferta wciąż była konkurencyjna. Największy wpływ na cenę transportu ma jednak opcja doładunku. Większość przewoźników w serwisie szuka dodatkowych zleceń na trasy, które i tak będą pokonywać lub na trasy powrotne. Jeśli w ten sposób wybiorą Twoją przesyłkę, koszt transportu niejako podzieli się między wszystkie ładunki wiezione przez przewoźnika. W ten sposób Ty masz szansę zaoszczędzić na transporcie bez utraty jakości, a przewoźnik - zarobić dodatkowe pieniądze.

Jakie rodzaje przesyłek możesz wystawić na Clicktrans? Właściwie dowolne. Dzięki dużej bazie przewoźników, masz pewność, że znajdziesz odpowiednią osobę do transportu każdego rodzaju przesyłek, łącznie z ładunkami wielkogabarytowymi i tymi, które wymagają specjalnych warunków (np. chłodni). Do ładunków najczęściej transportowanych za pośrednictwem Clicktrans należą m.in. samochody, motocykle i skutery, palety, meble i doładunki.

Clicktrans to polska firma, działająca nieprzerwanie od 2010 roku. Przez cały czas działania nie przestaje dynamicznie się rozwijać - obecnie oprócz strony przeznaczonej dla polskich klientów posiada także serwisy dedykowane zleceniodawcom i przewoźnikom z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemiec. Oprócz tego prowadzi także bloga transportowego przeznaczonego dla osób, które planują samodzielny transport rozmaitych rzeczy. Na blogu znajdziesz wiele wskazówek na temat odpowiedniego zabezpieczania ładunków i wyboru właściwego przewoźnika.

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej