Prace na Gdańskiej wkroczyły w kolejny etap

Remont Gdańskiej (fot. Tcz.pl)
Tczew - Prace na Gdańskiej wkroczyły w kolejny etap

zobacz galerię zdjęć: 5
Trwają zaawansowane prace remontowe na ulicy Gdańskiej. W ostatnich dniach wykonawca przerzucił ruch na drugą stronę jezdni. Otwarte zostało też skrzyżowanie z Mostową.

Prace ruszyły w połowie kwietnia. Przebudowa obejmuje ponad pół kilometra drogi od skrzyżowania z al. Zwycięstwa i Pomorską do skrzyżowania z ul. Sobieskiego. Remontowane są skrzyżowania ul. Gdańskiej z ul. Sobieskiego, Kozią, Pomira, Południową, Warsztatową, a także 80-metrowy odcinek ul. Sobieskiego.

Część robót udało się już wykonać - w ostatnich dniach ruch został przerzucony na drugą stronę jezdni. Teraz roboty będą prowadzone na tej części, gdzie do tej pory odbywał się ruch. Otwarte zostało również skrzyżowanie z Mostową - zlikwidowano objazd zlokalizowany w samym sąsiedztwie dworca - można już zatem z parking "kiss&go" przy stacji.

Całość robót ma się zakończyć w październiku br. Remont Gdańskiej prowadzony jest etapami - ruszył w 2017 roku. Kosztował do tej pory ok. 17 mln zł.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -3

  Raiders

  23.07.2020, 12:18

  Parkowanie

  Szkoda tylko że rozbierając miejsca parkingowe od strony sklepu fart nie otworzyli miejsc które zrobili po drugiej stronie. Ludzie stawiają samochody gdzie popadnie a nasza straż "wiejska" ma pole do popisu żeby podreperować budżet z mandatów za złe parkowanie.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +25

  Zmielony Dżony_gość

  23.07.2020, 13:49

  jest remont drogi, wy***lać z tymi autami!! przecież w farcie jak i na gdańskiej robią zakupy mieszkańcy okolicznych kamienic i bloków, nikt z drugiego końca miasta tu na szoping nie przyjezdza...wiec chyba nie musisz podjeżdżać furą te 200m po zakupy z bloku obok? przejdź się, na zdrowie ci wyjdzie

  Cytuj
  IP: 178.183.xx4.xx5 
 • +9

  Op_gość_gość

  23.07.2020, 20:38

  Muszę przyznać że tym razem podoba mi się natężenie prac podczas remontu ulicy. Dosyć sprawnie to idzie i widać zaangażowanie. Jak jeszce okaże się że jakość jest zadowalająca to może być niejaki sukces w końcu, bo tak z drogami u nas i ich wykonawcami to ostatnio tragedia była. Mam nadzieję że nie przechwalilem za szybko :)

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx1.xx9 
 • -1

  antel_gość_gość

  24.07.2020, 11:43

  korona

  sie pytam kiedy będzie dokończone piękne dziurawe rondo za miliony złotych w Czarlinie?????????!!!!@@@@ codziennie jestem zmuszony tamtędy jeździć a zawieszenie juz 2 razy przez to robiłem.sie wk***.....e to zrobię z tymi władzami miasta porządek.!

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx3.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.