"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" w tczewskim Heliosie

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
06
01.2022
Czwartek
Tczew - "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" w tczewskim Heliosie
Kino Helios w Tczewie zaprasza na pokazy przedpremierowe "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" .

Pierwsza część serii "Kogel Mogel" miała swoją premierę w 1988 roku. Wyreżyserowany przez Romana Załuskiego film, który do dziś bawi widzów w każdym wieku. "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" to kontynuacja losów bohaterów doskonale znanych z poprzednich części, wzbogacona zupełnie nowymi wątkami.
Pokazy przedpremierowe gramy już od 6 stycznia!

Pełen repertuar seansów na stronie https://www.helios.pl/33,Tczew/StronaGlowna/


Konkurs

Mamy dla Państwa podwójną wejściówkę na seans. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Kogel" - i podać w treści w imię osoby, która ma otrzymać wejściówkę (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl .(Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +3

  qq_gość

  06.01.2022, 12:29

  a będą darmowe wejsciówki na futro z misia?. w końcu pan Mirek wie jak dobrze wydać nasze pieniądze :)

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx8 
 • +3

  az_gość_gość

  06.01.2022, 15:04

  Ja dalej uważam, że w Tczewie nie ma kina. Jak wchodzi jakiś ciekawy film, to już nawet nie sprawdzam repertuaru, bo wiem, że w tym tczewskim bieda-kinie na pewno nie leci. Wybieram Starogard.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx1 
 • +3

  Tymon_gość_gość

  06.01.2022, 17:22

  Chyba kogelmogel 4 będzie się bił z futrem z misia o tytuł najgorszego filmu.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx7 
 • -1

  dziabniety_gość

  07.01.2022, 09:07

  ja

  Spokojnie, jest dopiero początek roku. Jeszcze nas pewnie niejednym gniotem w 2022 zaskoczą.

  Cytuj
  IP: 83.20.xx8.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.