Ciąg połączył Sychty z Fenikowskiego

(fot. facebook/MirosławPobłocki)
Ciąg połączył Sychty z Fenikowskiego
Zakończyła się budowa ciągu pieszo-rowerowego łączącego ul. Ks. Bernarda Sychty z ul. F. Fenikowskiego. To jeden z efektów miejskiego budżetu obywatelskiego.

W listopadzie odbyło się wprowadzenie na plac budowy wykonawcy ciągu pieszo-rowerowego łączącego ul. Ks. Bernarda Sychty z ul. F. Fenikowskiego.

- To jedno z ostatnich zadań ubiegłorocznego Budżetu Obywatelskiego - trakt pieszo-rowerowy łączący ul. Sychty z ul. Fenikowskiego. Ten ok. 70-metrowy odcinek wykonany z betonowej kostki to jednocześnie bezpieczny "skrót" dla dzieci spieszących się na zajęcia do Szkoły Podstawowej nr 10. Są też ławki, śmietniki i oświetlenie - 2 lampy wyposażone w turbinę wiatrową i panel fotowoltaiczny - informuje w mediach społecznościowych prezydent Tczewa, Mirosław Pobłocki.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • qq_gość

  10.01.2023, 10:34

  no wkońcu...Czemu ksiądz jest z pełnego imienia a poeta już nie?? co on gorszy sort czy jak?

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • Art_gość

  10.01.2023, 12:43

  I ładnie

  Skrót był tam jak długo pamiętam - grunt, że teraz twardo i jasno.

  Odpowiedz
  IP: 158.116.xx5.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.