Policjanci zapraszają na debatę o bezpieczeństwie

Policyjna debata (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci zapraszają na debatę o bezpieczeństwie
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie 2 grudnia br. o godzinie 12.00 w Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie przy ul. Grunwaldzkiej 1 organizują debatę społeczną pod hasłem: "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ".

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Tczewie wraz z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów w Tczewie zapraszają wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych celów realizowanych przez tczewskich funkcjonariuszy jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod uspołeczniania działań jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

- Głównym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy 2 grudnia br. o godzinie 12.00 do Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych przy ul. Grunwaldzkiej 1. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  TWBalbina_gość

  29.11.2019, 11:20

  Referat d/s Debat

  proponuję panie inspektorze Krasula aby powstał referat albo nawet sekcja d/s debat ,bo jak widać po info w Tcz..pl mieliby non stop zajęcie

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx9.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA